Skocz do zawartości

Gry w których spędziliśmy/przegraliśmy najwięcej godzin


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.10.2021 o 13:57, MYSZa7 napisał:

Choć też mam wrażenie, że coś jest nie tak z tym czasem grania, przynajmniej na PlayStation.


Zdecydowanie - sprawdź mojego Wieśka :yao:
1155583828_exophaseczasyzdupy.png.5fe7c11a642a114f74e9d998d5c6f11c.png

Kocham tę grę i sporo czasu tam zeszło, ale na bank nie dłużej niż 200h.
Z PUBG to już jestem skłonny uwierzyć (plus jeszcze 75h z XBOXa) - szkoda, że pubglookup.com pokazuje tylko w dniach, ale to niestety nie dni przegrane, a dni, w których było grane po prostu.
The Division za to wygląda jak najbardziej legitnie - uwielbiam ten tytuł i sporo się tam bawiłem - dużo też zeszło na genialny Survival.

Na "Klocuchu" na razie bidnie i jeszcze w żadnym szpilu nie mam chociażby stu godzin:

1692177682_exophaseczasyxbox.png.f80d0087f89f94f8e27fceede2cbfbda.png

Odnośnik do komentarza

Diablo 3 jak było dostępne tylko na PC

3700 h na Mnichu tylko, a w sumie na konsoli jeszcze plus dodatki to będzie jeszcze z jakieś 1k 

 

A tak z generacji one/ps4 i teraz to.

 

Wiedźmin 3 

578h

 

Halo Master 

368h u mnie a ile u ziomali to Panie ;) 

 

Cyberpunk 

197h

 

Dishonored 2 plus dodatek na obu konsolach platyny/calaki 

500h

 

Overwatch 

254h

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Szymek napisał:

Chyba Ci się jedno zero dopisało :obama: szanuje mocno 

stety/niestety nie ;)

 

Przez długi czas totalnie w nic nie grałem, noo w Warcrafta 3 jeszcze xD Bardzo dużo gier musiałem nadrabiać, albo nigdy nie nadrobiłem :)

 

Ofc WoW to wspaniały ogólnie czas i poznani świetni ludzie, drugiej takiej gry już nie będzie jak dla mnie.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja nie prowadzę żadnych statystyk więc nie znam dokładnych liczb ale maksymalna ilość czasu jaką lubię przeznaczyć na grę to tak max. 200 godzin (i to rzadko kiedy tyle osiągam, w większości przeznaczam znacznie mniej). Po prostu lubię skupić się na głównej fabule, porobić misje poboczne, pobawić się trochę grą - zobaczyć co się stanie jak zrobię to i to -  jak są ale nigdy nie maxuję gier dla samego maxowania. Po prostu szkoda mi na to czasu i nie chce mi się grac jeszcze raz na najwyższym poziomie, znajdować jakichś poukrywanych rzeczy itd. Wolę sięgnąć po kolejną grę. Od tej reguły mam chyba 2 wyjątki - Football Manager i Total War (głównie Medieval 2 i mody do niego) - no ale w nie teoretycznie można grać w nieskończoność. Natomiast w te 100-200 godzin można spokojnie ograć nawet takie kolosy jak The Elder Scrolls, Baldur's Gate czy Fallout (oczywiście tyle czasu przypada na 1 grę z tej serii).

Edytowane przez KJL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

389518085_halo5.png.4dc48a87d40762fbaac71bc06d9b2398.png

https://www.exophase.com/user/asax/

 

Ostatnio zauważyłem że Halo 5 zostało u mnie zdetronizowane, fajna to była gra, ale jak widać,  mimo uboższej zawartości, Infinite bardziej mnie wciągnęło (szkoda, że nie ma takich statystyk dla gier z Xboxa 360 bo pewnie nigdy nie dowiem się ile godzin grałem w Halo 3).

Na pierwszym miejscu Sea of Thieves z ponad 878 godzinami, ale nie grywam już w niego tak regularnie jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...