Skocz do zawartości

Gry w których spędziliśmy/przegraliśmy najwięcej godzin


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dota2 coś koło 1400h, Tibia to spokojnie kilka tysięcy godzin, grałem w to od 2004 do 2009 gdzieś. Miało to swój plusy, w gierce trening naszej postaci był dosyć żmudny, czasem trwał setki godzin i nie była to angażująca czynność dla gracza. W tym czasie, uczyłem się, trenowałem, grałem na psp i czytałem książki. Dzięki temu miałem spoko sylwetkę i oceny. Jednak trzeba było to robić przy kompie aby w tym czasie nikt nas nie zaatakował. 

 

Na pewno kilka tysięcy mam nabite w Heroes 3, do dzisiaj gram w to online gdzie czasem jedna partia to 8-12h. Niestety gog nie zlicza czasu gry w modowaną wersje z lobby online. 

 

W GTA SA też mam spokojnie kilkaset godzin. Hearthstone to spokojnie kilka tysięcy godzin, dobrze ,że blizzard nie pokazuje przegranego czasu;d 

 

Gierki singlowe to raczej standard na przejście i nic więcej. Ostatnia gra gdzie czyściłem mapę to Wiedźmin 3. Dzisiaj już nie mam takiego zapału do gierek online, średnio mnie do tego ciągnie. Wolę kanapowe granie. 

Odnośnik do komentarza

Na ps4

Destiny 2.800

Destiny 2 1.400

Titanfall 2 1.000

Drivclub 670

Apex Legend i Uncharted 4 400

Wiedzmin 330 

Nioh 220

God of War i Alienation 150.

Tyle samo h mam w Destiny 2 i Forze Horizon 4 na XSX. 

No i na ps3 kz2 w którym spędziło się pewnie ze 2 tys godzin. 

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Wyników z czasów PSX i wcześniejszych nie jestem wstanie oszacować, bo zazwyczaj albo nie było licznika, albo nie przykładałem do tego na tyle dużej uwagi, żeby to pamiętać. No człowiek był dzieciakiem i grał w coś pół dnia przez kilka tygodni, ale teraz to mi się wydaje krótkim epizodem. Taki Tekken 3 na pewno zjadł u mnie wiele godzin, czy to solo, czy w versusie. Analogicznie z serią THPS, na czele oczywiście z dwójką, którą męczyłem nawet na wakacjach nad morzem. Z drugiej strony taki MGS to gra typowo "fabularna" i krótka, ale zaliczyłem ją z 15 razy i co jakiś czas powtarzam, więc sumarycznie 100h + mogło pęknąć, zresztą dwójkę (plus misje VR) też przeszedłem parę razy, zarówno na szybkości, jak i z pełnym oglądaniem filmów i rozmów.

 

Nie jestem też w stanie podsumować takiego CSa, który był chyba jedynym w moim życiu tytułem, który naprawdę wciągnął mnie w multi i przygoda ta trwała (licząc różne edycje gry) epizodycznie przez kilka dobrych lat.


GTA: Vice City to chyba pierwsza duża gierka, którą mogę konkretnie sprawdzić na istniejącym do dziś save, mam tam z 300h, grę zacząłem w wakacje i przez parę miechów to był mój jedyny tytuł na PS2 poza demówkami, więc wszystko jasne. W przypadku San Andreas na zapisie, na którym mam 100%, widnieje coś koło 190h, do tego ze dwa razy pełny playthrough samej fabuły, czyli pewnie dodatkowo z 30-40h. W nowszych częściach nie przekroczyłem już raczej magicznych 100 godzin.

 

W ostatnich latach rekordzistą jest Wiesiek 3 z dodatkami, ale to i tak nadal okolice "marnych" 100 godzin (Gwint mi nie siadł). Gram tylko na PS4, więc sensownych liczników często nie ma, ale wg tych corocznych podsumowań PSN, na Sekiro przeznaczyłem ponad 90h, RDR2 ok. 80. No także przy maniackich wynikach jakie tu wrzucacie to są króciutkie czasy, ale też nie grywam w MMO ani jakiekolwiek gierki multi (w czym na pewno duża zasługa obowiązkowej opłaty za takową przyjemność na konsolach, pomijam F2P), a typowe duże hity zaliczam zazwyczaj raz i biorę się za coś następnego w kolejce. I bardzo pasuje mi taki styl gejmingu.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Według licznika na sejwach w Skyrim wynika że natrzaskałem 1610 godzin. Pierwsze przejście na PS3 850h, Skyrim Remastered na PS4 760h. Cztery lata regularnego grania w ESO dały by pewnie +/-4000h. Tuż za nimi Everybody's Golf, w którym nadal nabijam godziny i pewnie już nazbierało się z 700h+.

Z gier retro zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem przy snesowym ISS DeLuxe, pegazusowym Goal3, Fantastic Adventures of Dizzy i Turtles Tournament Fighters.

Na PC z kolei najdłużej grałem w Heroes of Might and Magic II (tak, dwójkę!) oraz Diablo2. W każdą z nich +/-2000h ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz nie gram już tyle co kiedyś... Niestety PS3 nie zliczało czasu gry więc ciężko to dokładnie określić.

Na PS4 top 3 wg exophase:

Uncharted 4 + TLL  - 255h (Pewnie 150-180 z tego to multi).

Gran Turismo Sport - 212h

TloU 2 - 99h (tu ze 20h gry kobiety)

https://www.exophase.com/psn/user/Emet_PL/

 

Inne, które na pewno szły w setki:

PS3:

Uncharted 2 Multiplayer - obstawiam ponad 1000h

Gran Turismo 5

Tekken 6 + TTT2 + Soul Calibur IV

GTA 4 i GTA V

Little Big Planet

PS2:

Final Fantasy X na PS2 ponad 220h (to, co pamiętam z zegaru w grze)

Devil May Cry - ukończony 16 razy

GTA: San Andreas

Gran Turismo 4

Tekken 4 i 5 - vs z kolegą

PSX:

Gran Turismo 2

Pegasus: A jakże :)

Super Mario Bros - x razy

Atari 2600 i ZX Spectrum  (akonkretnie BAJT - jego sowiecka podróbka):

Mały byłem więc szczegółów brak :turned:

 

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ehh moglem niesprawdzac tych statów bo mi teraz szkoda tego czasu który na to poświęciłem ale coż.

Wg exophase:

 1. Warframe 5037h no jakoś szybko zleciało ale tylu fajnych ludzi poznałem ze glowa mała

2.Wiedźmin 3  342h

3.No Man Sky 324h

4. RDR2 188h

 

 

Do tego  grubo ponad 1000h w Skyrima ,200-300h w GTA SA i Gothicach kolo 200h w AC:2 z 1000h w war metal tyrant[*] i 6 miesiecy ciorania dzien w dzien po ile godzin sie da kiedy i gdzie sie da w M&M7 na lapku za gimbusa(najlepsze czasy na granko łezki w oczach wspominam to milej niz granie w ff7i tekkena na psx nie bijcie)

Odnośnik do komentarza

 

 

Call of Duty: Modern Warfare

Xbox One

 450.5h

 

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Xbox Series

 

Xbox One

 293.65h (+300h  na PS4)

 

The Witcher 3: Wild Hunt

Xbox One

 178.73h

 

SnowRunner

Xbox One

 137.2h

 

Assassin's Creed Valhalla

Xbox Series

 

Xbox One

 120.22h

Odnośnik do komentarza

Najwięcej spędziłem w Uncharted 2 w multi grubo ponad 1000h będzie

 

następny w kolejności będzie BF3 na PS3 558h a na PC 136h

 

na trzecim miejscu hehe Elite Dangerous 460h

 

Za podium Wiedźmin 3 320h i pewnie drugie tyle nabiję w wersji na nextgeny

RDR2 XD 307h

Resogun 250h

 

 

Co do czasów w destiny nabitych tutaj przez niektórych to dla mnie nic nadzwyczajnego mam ziomka na PSN co ma najebane w D2 ponad 5000h, w Divisionach obu łącznie prawie 6000h, kurwa w W3 ma najebane z tego co teraz patrzę 1200h, Plants vs Zombies Garden Warfare 2 1200h, Killzone Shadow Fall 1565h, Borderlans Handsome Collection 1572h

 

Odnośnik do komentarza

Solo to chyba Super Street Fighter 2 Turbo na pc ale z oczywistych wzgledow nie wiem ile. Mysle, ze dobry rok w to gralem praktycznie codziennie.

 

Multi to Killzone 2. Udalo mi sie samemu wbic trofa za bycie w najlepszym 1 czy tam 2% graczy a gralem juz grubo po premierze. Ale ile czasu? Nie wiem, trwalo to pewnie raptem kilka miesiecy.

 

Duzo czasu spedzilem za to na wszelkich ustawkach po trofy w multi. Taka najspektakularniejsza bylo 1,5 miesieczne boostowanie w Binary Domain. Czasem gralo sie pare h a czasem do oporu bo zeby mecz w ogole wystartowal potrzeba bylo 6 ludzi. Ale za to poznalem dwoch typkow z ktorymi sie potem bujalem na innych ustawkach a z jednym ekontakt mam do dzis. Jest to wloski farmer hodowca krow, ktorego zona lubi sie ruchac :reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem exophase, liczniki godzin i sam jestem lekko zaskoczony, dodałbym do tego jeszcze kilka przejść Wrót Baldura, gry na PS2, TES III, TES IV, ale były to dawne dzieje.

@ASX propsy za blendera, sam w to amatorsko "gram" .

 

Edytowałem obrazek z Exophase, bo mi wszystkich platform nie uwzględniło.

image.thumb.png.8c166b24f572596adf886c844378462b.png

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...