Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Oddajcie nam marzenia, oddajcie nam wspomnienia. Nie o taką trylogię nic nie robiliśmy.

 

Ale tak serio: cieszyłem się cholernie po tej zapowiedzi. Te gry wpłynęły nie tylko na nas, ale też na całą branżę i popularyzację open worldow. Śmiało zakładam, że to dla większości userow forum kupa cholernie fajnych wspomnień i ważny element popkultury.

 

A teraz okazuje się, że dosłownie żadnej firmie w branży gier nie można już dzisiaj zaufać. I pomijając całą tę bekę, której trudno się oprzeć, to tak po ludzku jest mi po prostu przykro, że tak sprofanowano te niesamowite w swoim czasie tytuły. Śmiech przez łzy, a wciąż wkurw pozostaje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rozi napisał:

Edit: Poczytałem trochę temat na GTA Forums i oprócz kiśnięcia z beki, to dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. Do tworzenia tego remastera wykorzystano machine learning,

 

 

Miałem nosa, co do tego. Z jednej strony fajnie, że technologia poszła do przodu tak daleko, że jest w stanie coś takiego zrobić. Dla firm to oszczędność czasu, zasobów i pieniędzy aby dać grą drugie albo i trzecie życie. Pewnie to AI będzie udoskonalane i coraz częściej będą z niego korzystać. Gdzieś przewijała się plotka, że majstrują nad remasterem IV części, a to co pokazali w przypadku V na next geny też mogło bazować na tego typu technice AI. To by miało nawet sens - wydać podrasowaną trylogię, później IV i V część, a potem wjechać z VI i już nic więcej nie robić przez 10-20 lat poza trybem online. Fajna sprawa wrzucić kod gry do takiej maszynki, która sama za nas odwali całą brudną robotę i przeniesie grę na silnik Unreala albo np z V części. Albo RDR do RDR 2. Może za 10 lat takie AI będzie potrafiło robić remake gier.

 

Dla graczy to może już trochę gorzej wyglądać, bo może to oznaczać wejście w kolejny etap nowej ery dymania ;) za 60$. Rockstar - gracze go nienawidzą! Znalazł prosty sposób na zarabianie milionów. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

Odnośnik do komentarza

Ten machine learning zrobił coś innego oprócz zwiększenia rozdzielczości niektórych tekstur (Interview: Rockstar On Remastering Its Classic 3D GTA Games For A New Generation (thegamer.com))? Oprócz tego reszta musiała być zrobiona ręcznie a że chcieli to zrobić po taniości i wszystkie 3 części na raz to wyszło jak wyszło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...