Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Bzduras said:

Mimo wszystko to niebezpieczny precedens w cyfrowej dystrybucji. Zapłaciłeś, miałeś, a teraz już nie masz, i jest to chyba pierwszy taki przypadek.

Na iOS coś takiego jest cały czas. Kupujesz grę, producent olewa aktualizację i na nowym iOS nie działa. Na przykład Heroes 3, też od Ubi nawiasem mówiąc.
Ogólnie jak kiedyś Ubi uwielbiałem za Raymany czy Splinter Celle tak teraz to wręcz uosobienie wszystkiego tego czego w grach nie znoszę

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, WisnieR napisał:
Godzinę temu, Bzduras napisał:
Mimo wszystko to niebezpieczny precedens w cyfrowej dystrybucji. Zapłaciłeś, miałeś, a teraz już nie masz, i jest to chyba pierwszy taki przypadek.

Bungie wycięło z Destiny 2 zawartość z 3 DLC i całe story z podstawki xD

No dla mnie jest to niepojęte, i że gracze jakoś chyba nie mieli nic przeciw.

 

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Rak jak chuj, tyle powiem. Cyferka mi teraz trochę zbrzydła po tym co piszecie :/

Tylko, że tutaj to nawet chyba pełna wersja na płycie nic nie da, przynajmniej tak rozumiem te wpisy przy Assassinach, że nawet jak masz zainstalowane to nie odpalisz.

Odnośnik do komentarza
Tylko, że tutaj to nawet chyba pełna wersja na płycie nic nie da, przynajmniej tak rozumiem te wpisy przy Assassinach, że nawet jak masz zainstalowane to nie odpalisz.
Mieli i nikomu się to nie podobało ale co zrobisz jak nie masz alternatywy. Gdzie mieli pójść? Outriders, Anthem czy Division 2 ? .... No właśnie.
Odnośnik do komentarza

Chyba czas na przestawienie się w stosunku do tego czym są gierki. Nie są "rzeczą", są usługą. A o tym jak długo będziemy mogli korzystać zależy od woli producenta. Przecież nie trzeba aż odcinać od pobrań, wystarczy wyłączyć możliwość patchowania i w zasadzie 100% gier zmienia się w niegrywalne szroty. Czasy gier jako zamkniętej całości skończyły się w generacji PS2/GCN/Xbox/DC. 

Odnośnik do komentarza

Ubisoft tłumaczy się że startują z nową platfromą Ubisoft Connect i dlatego gracze tracą dostęp do zakupionych dodatków na Uplay, tylko skąd mamy wiedzieć czy za 10 lat nie zechcą wystartować z kolejną platformą i znowu nie stracimy dostępu do gier? 

 

Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie to po tej akcji powinien przestać kupować w ich sklepie

Odnośnik do komentarza

Na PC jeszcze pół biedy, bo jak za coś zapłaciłeś, a zabierają do tego dostęp bez większego sensu to wypływasz na szeroki przestwór oceanu i moim zdaniem jest to wtedy moralnie uzasadnione. Jak zaczną coś podobnego przepychać na konsolach to mam nadzieję, że będzie wrzask.

 

W ogóle to sposób komunikacji tego wycofania to jest iks de - jakaś notka na blogu, na który mało kto zagląda. Zamiatanko pod dywan mocno.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Bzduras said:

Na PC jeszcze pół biedy, bo jak za coś zapłaciłeś, a zabierają do tego dostęp bez większego sensu to wypływasz na szeroki przestwór oceanu i moim zdaniem jest to wtedy moralnie uzasadnione. Jak zaczną coś podobnego przepychać na konsolach to mam nadzieję, że będzie wrzask.

 

W ogóle to sposób komunikacji tego wycofania to jest iks de - jakaś notka na blogu, na który mało kto zagląda. Zamiatanko pod dywan mocno.

 

No a czym się to chwalić skoro 99.9% użytkowników nawet nie zauważy tego. Gdybyś o tym nie przeczytał to również byś tego nie wiedział. A dla korpo to zaoszczędzony hajs na bonusy dla zarządu :)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś bym się o tym przekonał na własnej skórze być może, tak jak przekonałem się o tym, że dodatki z season passa do Black Flag nie działają na PC. OCZYWIŚCIE kupić możesz dobrodzieju, zapraszamy, a potem pierdol się i od roku wymówka jest ta sama: "we are investigating this issue but don't have any news to share". Mimo tego, że jakiś gość skumał, co tam się zepsuło, zrobił narzędzie do edycji sejwa i wystarczy kilka klików, żeby jednak magicznie zadziałało :) Partacze, w dodatku chciwe i niekompetentne partacze, taki obraz Ubiszitu.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Wredny napisał:

Oni to ściągają, żeby umieścić na jakimś swoim sklepie, czy o co tym :frog:jadom chodzi? :philosoraptor:

Wyłaczają serwery dla starszych gier i zamiast poszukać sposobu na ominięcie weryfikacji serwera (której wymagają DLCki, żeby je odpalić) to wylewają dziecko razem z kąpielą zabierając dostęp do nich. Liberation HD chyba oberwało rykoszetem. Mimo tego, że sytuacja dotyczy tylko PCtów to na francuzików spluwam, niech oni zdechną w końcu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Chuj w tego Asasyna, ale jak ten jeden raz przejdzie, to inni wydawcy to podłapią, a wtedy przestanie być zabawnie. Byłem przekonany, że jak na Steam coś kupisz, to masz to "na zawsze" w swojej bibliotece, a najwyżej zablokowane będą dalsze zakupy. Jeszcze się okaże, że Steam ma to gdzieś od zawsze, po prostu "nikt nie pytał". Tak samo jak mają gdzieś sprzedawanie gier z błędnym cd-keyem.

 

Chyba trzeba będzie jeszcze mocniej wspierać GOG zakupami.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Ubisoft? Gardzę od dawna. W przeciągu ostatnich lat jedyną grę, jaką "od nich" kupiłem był South Park. Jedynka niestety, choć na Steam, wymagała mimo wszystko instalacji tego ich chorego klienta. Przeszedłem grę i od razu wywaliłem. Jak będę sobie ją chciał powtórzyć, to chyba zrobię to na konsoli...

 

Już nawet nie będę zagłębiał się w kwestię tego, że same gry Ubisoftu kojarzą mi się z nudnymi, monotonnymi, robionymi na jedno kopyto pozycjami bez uroku i charakteru. No na upartego Asasyny mają ciekawy klimat, ale cała reszta? Nie wiem, co ludzie w tym widzą, szczególnie we wszelkich masowo produkowanych pifpafach "Tom Clancy". No ale niby o gustach się nie dyskutuje...

 

Doszło do tego, że nawet jak gdzieś dają darmowe gry (np. na Amazon Prime), to tych przypisywanych do klienta Ubisoft w ogóle nie ruszam.

 

Jasne, można dyskutować na tym etapie o cyfrowej dystrybucji i potencjalnych zagrożeniach, jakie ze sobą niesie na przyszłość, ale jak na razie nie było tak drastycznych ruchów. A nawet jeśli, to widzimy, jaka jest reakcja graczy/klientów. Ubisoft, zaraz obok EA i Activision, to rak branży. Niech "zdychają". Ja płakać nie będę.

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Suavek said:

Ubisoft? Gardzę od dawna. W przeciągu ostatnich lat jedyną grę, jaką "od nich" kupiłem był South Park. Jedynka niestety, choć na Steam, wymagała mimo wszystko instalacji tego ich chorego klienta. Przeszedłem grę i od razu wywaliłem. Jak będę sobie ją chciał powtórzyć, to chyba zrobię to na konsoli...

 

Już nawet nie będę zagłębiał się w kwestię tego, że same gry Ubisoftu kojarzą mi się z nudnymi, monotonnymi, robionymi na jedno kopyto pozycjami bez uroku i charakteru. No na upartego Asasyny mają ciekawy klimat, ale cała reszta? Nie wiem, co ludzie w tym widzą, szczególnie we wszelkich masowo produkowanych pifpafach "Tom Clancy". No ale niby o gustach się nie dyskutuje...

 

Doszło do tego, że nawet jak gdzieś dają darmowe gry (np. na Amazon Prime), to tych przypisywanych do klienta Ubisoft w ogóle nie ruszam.

 

Jasne, można dyskutować na tym etapie o cyfrowej dystrybucji i potencjalnych zagrożeniach, jakie ze sobą niesie na przyszłość, ale jak na razie nie było tak drastycznych ruchów. A nawet jeśli, to widzimy, jaka jest reakcja graczy/klientów. Ubisoft, zaraz obok EA i Activision, to rak branży. Niech "zdychają". Ja płakać nie będę.

 

Myślę dokładnie to samo. Ostatnie gry, które od nich kupiłem to Rayman Legends na premierę i Mario Króliki za chyba 9$ na przecenie. Chora firma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...