Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszłaby jakąkolwiek nowa gra Bethpizdy i by było to samo. Konsola nie ma tu nic do rzeczy. Chyba zapomnielista z czego są oni znani. Po czasie jak d o p i e s z c z ą to nikt nie przejdzie obok tej gierki obojętnie. A, że wymaga dopracowania to pewne i nie ma co zaprzeczać. Ktoś wrzucał porównanie animacji twarzy z morowindem czy czym tam i mimo zapewnień nie zmieniła się ona bardzo. Nadal drewno, ale przynajmniej bez wytrzeszczu oczu. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, drozdu7 napisał:

Dla mnie to pierwszy raz w historii forumek obrzydził mi totalnie premierę gry.

 

Zły forumek bo ktoś się ośmielił wspomnieć że gra nie ma rzeczy obiecywanych przez twórców. Pewnie, lepiej żyć w baśniowym świecie marketingowych kłamstw zamiast obrzydzać go sobie rzeczywistością. Pytanie więc po co siedzisz na forum na którym wypowiadają się prawdziwi ludzie, zapisz się do newslettera MS gdzie nikt nie zweryfikuje bzdur którymi karmią cie korporacje, to nikt ci premiery nie obrzydzi obiektywną prawdą.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, drozdu7 napisał:

Dla mnie to pierwszy raz w historii forumek obrzydził mi totalnie premierę gry. Jeśli mówimy o growym szambie to zdecydowanie wybiło ono na forum.

Wyszła normalna bardzo dobra produkcja, a to co się tu ojebalo to naprawdę szok. Sprowadzenie jej do roli crapa, cw rozlewające się po wielu tematach, nagle "nowi użytkownicy" piszący obiektywnie. Przelewające się wszędzie screeny z gry pokazujące że to takie guwno, ludzie piszący o tym jakby to nie był wogóle skończony produkt.

 

A nikt nawet nie skończył, ba! nawet dobrze nie pograł. Ja nawet nie mówię że to musi być jakaś wybitna gra, sam obejrzałem recke tego UV z gry online (bo często podobało mi się jego spojrzenie) i on dał 8, uargumentował i luz.

 

Wystarczy wejść do CW a później do tematu SF by zobaczyć ciekawą zbieżność jednostek, które mają nierówno pod sufitem.

Odnośnik do komentarza

Takie premiery pokazują największą hipokryzję. Niby jebać CW, boty najgorsze jednostki, a zasłużeni stażem gracze „spoza” pokazują bydlęce oblicze i szukają zaczepki chociaż w żadną z tych gier nie zagrają.
 

Jebać was. :) 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Takie premiery pokazują największą hipokryzję. Niby jebać CW, boty najgorsze jednostki, a zasłużeni stażem gracze „spoza” pokazują bydlęce oblicze i szukają zaczepki chociaż w żadną z tych gier nie zagrają.
 

Jebać was. :) 

To samo było w tematach diablo 4 czy final fantasy, niektóre z tych osób nawet tutaj teraz płaczą, ale palcem nie bede pokazywał.

Odnośnik do komentarza

Bo widzicie to co chcecie widzieć. Zresztą Shen wyjaśnił na czym to polega. Sf byłby multiplatformą i nagle nikomu by nie przeszkadzało jebanie Todda za kolejne przedpremierowe kłamstwa ale cyk gra staje się exem i znowu rozpoczęły się prześladowania biednych botów na tym przeklętym forum playstationextreme.info  :((

  • This 5
Odnośnik do komentarza

Chyba nikomu specjalnie nie przeszkadza jechanie gry za archaizmy, błędne decyzje, niedoróbki i fałszywy marketing Starfielda skoro sami grający to robią w odpowiednim temacie na każdej jego stronie.

 

Tak samo jak w temacie Diablo 4 nikomu nie przeszkadza punktowanie gry, poza przypadkiem jednostki, która jej nawet na oczy nie widziała.

 

Drozdu pisał o pucowaniu się po całym forum i robieniu na siłę z dobrej jak mniemam gry (sprawdzi się 6), kompletnego niegrywalnego crapa.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

Bo widzicie to co chcecie widzieć. Zresztą Shen wyjaśnił na czym to polega. Sf byłby multiplatformą i nagle nikomu by nie przeszkadzało jebanie Todda za kolejne przedpremierowe kłamstwa ale cyk gra staje się exem i znowu rozpoczęły się prześladowania biednych botów na tym przeklętym forum playstationextreme.info  :((

 

Ja tam gry na oczy jeszcze nie widziałem, Todda bronić nie zamierzam. W sumie tak niespecjalnie widziałem, by ktoś go bronił. Widzę za to dzbanów typu Donatello, co robi chlew tylko dlatego, że ludzie nie kupili premium by grać we wczesnym dostępie, tylko czekają na normalną premierę.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shen napisał:

Też bym wolał, przy premierach dwóch ostatnich falloutów można było się śmiać z bugów i kłamstw Todda, teraz juz nie da rady, bo ex.

Nikt nie ma nic przeciwko śmianiu się z bugów czy kłamstw Todda.

 

Ale beka z ludzi którzy piszą że się zawiedli i gra to porażka bo "wyszła tylko dobra gra, a liczyli na więcej". A jednocześnie podobne gry na Plejce nazywają mesjaszami. Wygląda to zabawnie bo wygląda na to że mają wobec gier na Xboxa  wyższe oczekiwania niż wobec gier na PS5.

 

W temacie FF XVI ludzie na siłę robili z Finala mesjasza i grę bez wad, wymyślając absurdalne sposoby nano obronę gry jak np. To że nagrodą za wykonanie questa jest satysfakcja NPC. A w temacie Starfielda ludzie na siłę robią z gry jakąś porażke.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie róbcie z siebie jakichś wielce pokrzywdzonych i uciśnionych, bo nagle okazuje się, że najbardziej doświadczony(działał zanim nie było YT) i najbardziej merytoryczny polski jutuberek też jest stronniczy, bo nie lubi abonamentów, a chłop od zawsze gra na wszystkim, a opinię miał po prostu stonowaną(bez cyferki), ale też nie jakoś bardzo krytyczną. Zresztą Zeldę potraktował niewiele lepiej, więc się nie zesrajcie.

Tamten temat niczym się nie różni od takiego FF16, gdzie część się cieszyła, część udawała, że się cieszy, a niektórzy byli rozczarowani do szpiku kości. No niesamowite, jak tak można.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Roznica jest taka, że w temacie Finala przedstawia się grę bez wad co nie ma pokrycia z rzeczywistością, a z SF ludzie robią na siłę crapa. 
 

Z resztą, temat uaktywnił największy niebieski beton na forum, więc o czym my tu mówimy? Widać, że premiera jest bardziej niż udana. :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

Naprawdę nie róbcie z siebie jakichś wielce pokrzywdzonych i uciśnionych, bo nagle okazuje się, że najbardziej doświadczony(działał zanim nie było YT) i najbardziej merytoryczny polski jutuberek też jest stronniczy, bo nie lubi abonamentów, a chłop od zawsze gra na wszystkim, a opinię miał po prostu stonowaną(bez cyferki), ale też nie jakoś bardzo krytyczną. Zresztą Zeldę potraktował niewiele lepiej, więc się nie zesrajcie.

też już nie bądź taki wrażliwy na punkcie jutubera. Quaz to tylko człowiek,  jest merytoryczny tego nikt nie może mu odmówić, ale to nie oznacza że wszystkie jego słowa trzeba traktować jak wyrocznie i nie można ich poddawać w wątpliwość. Jego opinia jest tylko jedną z wielu i tak jak każdą inną można ją krytykować. To tylko jeden z wielu recenzentów i tak jak wszyscy (ty również) nie jest obiektywny. bo nie istnieje coś takiego jak obiektywna opinia i tak jak każdy człowiek ma swoje preferencje do których ma święte prawo. Dokładnie tak jak ten koleś z IGNu przebrany za Kratosa, ma prawo do recenzowania Starfielda. 

 

Jakby co to nawet nie oglądałem tego materiału Quaza, bo wolę jednak grać niż oglądać kilkudziesięciominutowe filmiki. Nie oceniam więc jego opinii na temat tej gry, bronię tylko prawa do krytyki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Roznica jest taka, że w temacie Finala przedstawia się grę bez wad co nie ma pokrycia z rzeczywistością, a z SF ludzie robią na siłę crapa. 
 

Z resztą, temat uaktywnił największy niebieski beton na forum, więc o czym my tu mówimy? Widać, że premiera jest bardziej niż udana. :)

To chyba czytasz tylko wybrane posty bo nawet sam srasz w temacie fajnala a potem przybiegasz tu i ryczysz bo ktoś napisał coś w temacie starfielda

 

Wam to bardziej psyche zniszczyły obietnice Todda o szalonej eksploracji kosmosu niż glosy które to zweryfikowały. 

 

BTW

 

Typ co zrobił recenzje starfielda pod presją gróźb o spaleniu domu, wywózki do lasu tlumaczy się z ocen wystawionych exom  sony I ms. Pojebane

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

To chyba czytasz tylko wybrane posty bo nawet sam srasz w temacie fajnala a potem przybiegasz tu i ryczysz bo ktoś napisał coś w temacie starfielda


Jest jedna zasadnicza roznica - ja FF16 skończyłem, a hejterki SFa nawet na oczy nie zobaczą. :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Roznica jest taka, że w temacie Finala przedstawia się grę bez wad co nie ma pokrycia z rzeczywistością,

 

Co ty pyerdolisz. Siedze w tym temacie od premiery i to nie jest gra bez wad, bo ja i Shen doskonale punktowalismy yebane subquesty czy nawet inne bzdury w main story ktore nie zagrały. To nie jest gra na 10 ale tez nie jest na 7.

 

Starfield nie jest az tak yebany bo może nie jest tak źle jak wszystkim się wydawalo ze będzie? I w drugą strone - bycie zawiedzionym ze nie jest to to, co Todd obiecywal? Todd ktory klamal z każdą produkcją, ktora wyszla spod jego nazwiska.

 

Ludzie mają pamięć złotej rybki.

  • Plusik 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, oFi napisał:

 

Co ty pyerdolisz. Siedze w tym temacie od premiery i to nie jest gra bez wad, bo ja i Shen doskonale punktowalismy yebane subquesty czy nawet inne bzdury w main story ktore nie zagrały. To nie jest gra na 10 ale tez nie jest na 7.

 

Starfield nie jest az tak yebany bo może nie jest tak źle jak wszystkim się wydawalo ze będzie? I w drugą strone - bycie zawiedzionym ze nie jest to to, co Todd obiecywal? Todd ktory klamal z każdą produkcją, ktora wyszla spod jego nazwiska.

 

Ludzie mają pamięć złotej rybki.

Taaak :) szczególnie jak redowi coś się nie podobało to fajnalarze wcale nie dostały szału pisdy :) 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

żeby nakreślić kontekst powyższego filmiku dodam że to kolejna afera towarzysząca Starfieldowi. 

Po aferze z menu gry, i aferze związanej z tym że nie da się przejść za jednym zamachem całej planety dookoła i powierzchnia planet generuje się losowo (poza kilkoma przygotowanymi przez twórców kluczowymi lokacjami) i aferze związanej z tym że podróżowanie  w kosmosie między planetami zajmuje wiele godzin.

 

Twitterem wstrząsnęła kolejna afera, mianowicie w trakcie tworzenia postaci gra pyta jakimi zaimkami mają się do nas zwracać inne postacie. Nie jestem pewny o co dokładnie poszło, bo słabo odnajduje się w środowisku osób chorych psychicznie, czy chodzi o to że tych zaimków jest za mało, czy że w ogóle gra pozwala je sobie wybrać. Ale kilku ludzi, w tym ten koleś powyżej mają niezłego meltdowna z tego powodu

 

tutaj oryginał:

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...