Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bądzmy poważni, nie jest to ani gra bezbłędna jak "FF XVI". Ani gra usługa w stylu Drivecluba czy Sea of Thieves, wybrakowana z zawartości i problemami technicznymi którą trzeba ratować patchami. 

 

To zwyczajna, sprawna technicznie, klasyczna i kompletna gra RPG, dostanie dodatki fabularne i jakieś patche naprawiające bugi jak wszystkie inne gry, ale nie zmienią one w żaden sposób znaczący sposób gry. I dla tego gościa z IGNu który przebierał się za Kratosa to dalej będzie gra 7/10, żadne "szlify" tu nie pomogą. 

Odnośnik do komentarza

Przecież nie pisze że ta gra jest w jakimś fatalnym stanie ale asax napisał jakby to była gra idealna i nie ma tam czego naprawiać albo ulepszać + przecież przed premierą mówili że mają zamiar długo wspierać starfielda ( chyba że znowu mi się miesza coś bo jestem stary) więc o co cho? 

Mejm wiadomo że pisał to z przekąsem bo jest uczulony na gry wydane po 2013 hehe

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pupcio napisał:

Przecież nie pisze że ta gra jest w jakimś fatalnym stanie

Chodziło mi o tego GAASa, którym Starfield no jednak nie jest xD Singlowy RPG, żadna gra zasługa do dojenia na skinach i skrzyneczkach z dziennymi misjami. Ma być jakieś DLC, ale pewnie w stylu tych poprzednich Falloutów i Skyrimów.

Odnośnik do komentarza

Przeciez w samym temacie SF jakis rodzyn napisal, ze to bardzo dobra gra i bedzie szlifowana latami, co samo w sobie jest sprzecznoscia xD I do tego nawiazywal komentarz o ocenie 7/10. Dziwne, ze centrala PR  w ms go przeoczyla... W ch.uju mam czy gra jest gaasem czy nie, ale zakladac, ze to finalny produkt wydany przez firme, ktora zbroja dla konia zapoczatkowala ciemne wieki branzuni, to trzeba albo mocno wierzyc albo byc mocno s t r o n n i c z y m.

 

A sam glowny temat piekny. Wybudzil nawet najwiekszy zielony beton. Dzieki majkrosofta, dobrze ze jestes.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A to nie jest finalny produkt? Czego brakuje Starfieldowi by nazwać go finalnym produktem? 

 

A co do forum to ludzie różne rzeczy piszą, w temacie Finala pisano np. że gra to mesjasz i w dodatku nie pisały tego randomy, a zbiera takie same oceny jak Starfield, co jest o wiele większym absurdem. Ale tego centrala z PS4 nie wyłapała. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

A to nie jest finalny produkt? Czego brakuje Starfieldowi by nazwać go finalnym produktem?

Dla mnie to pierwszy raz w historii forumek obrzydził mi totalnie premierę gry. Jeśli mówimy o growym szambie to zdecydowanie wybiło ono na forum.

Wyszła normalna bardzo dobra produkcja, a to co się tu ojebalo to naprawdę szok. Sprowadzenie jej do roli crapa, cw rozlewające się po wielu tematach, nagle "nowi użytkownicy" piszący obiektywnie. Przelewające się wszędzie screeny z gry pokazujące że to takie guwno, ludzie piszący o tym jakby to nie był wogóle skończony produkt.

 

A nikt nawet nie skończył, ba! nawet dobrze nie pograł. Ja nawet nie mówię że to musi być jakaś wybitna gra, sam obejrzałem recke tego UV z gry online (bo często podobało mi się jego spojrzenie) i on dał 8, uargumentował i luz.

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, drozdu7 napisał:

Dla mnie to pierwszy raz w historii forumek obrzydził mi totalnie premierę gry. Jeśli mówimy o growym szambie to zdecydowanie wybiło ono na forum.

Wyszła normalna bardzo dobra produkcja, a to co się tu ojebalo to naprawdę szok. Sprowadzenie jej do roli crapa, cw rozlewające się po wielu tematach, nagle "nowi użytkownicy" piszący obiektywnie. Przelewające się wszędzie screeny z gry pokazujące że to takie guwno, ludzie piszący o tym jakby to nie był wogóle skończony produkt.

 

A nikt nawet nie skończył, ba! nawet dobrze nie pograł. Ja nawet nie mówię że to musi być jakaś wybitna gra, sam obejrzałem recke tego UV z gry online (bo często podobało mi się jego spojrzenie) i on dał 8, uargumentował i luz.

 

Wywalone w pupcie gejmingu i chorągiewki. Nintendo lasuje mózg od 2001r.

 

Najważniejsza premiera dla nich to mario z trąbą. 

 

A niebiescy gloryfikują yebane dlc po raz trzeci w pajęczym sosie z tymi samymi animacjami walki. 

 

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, drozdu7 napisał:

Dla mnie to pierwszy raz w historii forumek obrzydził mi totalnie premierę gry. Jeśli mówimy o growym szambie to zdecydowanie wybiło ono na forum.

Wyszła normalna bardzo dobra produkcja, a to co się tu ojebalo to naprawdę szok. Sprowadzenie jej do roli crapa, cw rozlewające się po wielu tematach, nagle "nowi użytkownicy" piszący obiektywnie. Przelewające się wszędzie screeny z gry pokazujące że to takie guwno, ludzie piszący o tym jakby to nie był wogóle skończony produkt.

 

A nikt nawet nie skończył, ba! nawet dobrze nie pograł. Ja nawet nie mówię że to musi być jakaś wybitna gra, sam obejrzałem recke tego UV z gry online (bo często podobało mi się jego spojrzenie) i on dał 8, uargumentował i luz.

 

Co się dziwić. Sony kolejny rok dostaje odgrzewane kotlety, już za chwileczkę trzecia odsłona Spidermana w zaledwie 5 lat, a tu ten dziadowski MS obok nowej FM czy AoEIV na konsole wydaje w tym samym roku dwa nowe, bardzo dobrze przyjęte IP. Właściwie to trzy, ale całe szczęście, że ten Redfall okazał się porażką bo by co niektórym tętniaki popękały przed końcem 2023.

 

Jeszcze ten nieszczęsny Baldur miał nigdy nie wyjść na X'a więc już było jaranko jak zjada Crapfielda, a tu te trepy z Larian nagle piszą, że gra wyjdzie na X'a "wrzesień-listopad, jak najszybciej się da", więc w sam raz jak zielone karaczany skończą oglądać ekrany ładowania w Starfield ;)

 

Później do człowieka dociera, że Ci co tak z cieczką latają mają po 30-40 lat.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...