Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ASX napisał:

żeby nakreślić kontekst powyższego filmiku dodam że to kolejna afera towarzysząca Starfieldowi. 

Po aferze z menu gry, i aferze związanej z tym że nie da się przejść za jednym zamachem całej planety dookoła i powierzchnia planet generuje się losowo (poza kilkoma przygotowanymi przez twórców kluczowymi lokacjami) i aferze związanej z tym że podróżowanie  w kosmosie między planetami zajmuje wiele godzin.

 

Twitterem wstrząsnęła kolejna afera, mianowicie w trakcie tworzenia postaci gra pyta jakimi zaimkami mają się do nas zwracać inne postacie. Nie jestem pewny o co dokładnie poszło, bo słabo odnajduje się w środowisku osób chorych psychicznie, czy chodzi o to że tych zaimków jest za mało, czy że w ogóle gra pozwala je sobie wybrać. Ale kilku ludzi, w tym ten koleś powyżej mają niezłego meltdowna z tego powodu

 

tutaj oryginał:

 

 

Taką traumę możewyłacznie spowodować przyłapanie w dzieciństwie ojca w szpilkach i sukience matki XD

Odnośnik do komentarza

To chyba nawet nie jest gracz. Tylko krzykacz.

 

Ten babyface był dla mnie zmorą YT swego czasu. Co chwila algorytm wciskał mi jego ryj w sugestiach. Cała jego "twórczość" to właśnie tego typu jęczenie na wszelkie mniej lub bardziej skrajne lewackie zagrywki. Nic innego jak żerowanie na kontrowersji i klikach. On z tego żyje.

 

Gorzej, że takich typów wylęgły całe masy. Nie potrafią czerpać z niczego przyjemności, jeśli znajdą choćby mały element sprzeczny z ich światopoglądem. I potem sru - 30min darcia mordy przed kamerką na YT i setki dolarów do kieszeni.

 

Dobrze, że algorytm już odpuścił.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wejście gier do mainstreamu sprawiło, że takie kreatury wywierają nacisk na decyzje twórcze, a sami ci „dziennikarze” są jedynie karykaturami graczy. Naprawdę, branżę to powinno się jebać i zaorać, a gaming niech wróci do piwny.

 

Potrzebny jest krach.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Paolo de Vesir said:

Wejście gier do mainstreamu sprawiło, że takie kreatury wywierają nacisk na decyzje twórcze, a sami ci „dziennikarze” są jedynie karykaturami graczy. Naprawdę, branżę to powinno się jebać i zaorać, a gaming niech wróci do piwny.

 

Potrzebny jest krach.

Nie przesadzajmy. Obecnie gier wychodzi tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie trzeba łykać największych tytułów tworzonych dla mainstreamu, można być koneserem i szukać gier spoza głównego nurtu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Nie przesadzajmy. Obecnie gier wychodzi tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie trzeba łykać największych tytułów tworzonych dla mainstreamu, można być koneserem i szukać gier spoza głównego nurtu. 


Giereczki nie są problemem, sam skończyłem kilkanaście tytułów w tym roku, a cała otoczka wokół gamingu - afery koperkowe, uzależnianie przyszłości studiów od średniej na MC wystawianej przez ludzi który kompletnie tej branży nie kumają. Mam wrażenie, że gaming mainstreamowy przestał być dla graczy a stał się prowadzony pod akcjonariuszy.

Odnośnik do komentarza

Od kilkunastu? Ja bym powiedział że od kilkudziesięciu lat, mniej więcej od momentu kiedy został sprzedany pierwszy automat i gaming przestał być dla graczy, a stał sposobem na zarabianie pieniedzy dla korporacji czyli również akcjonariuszy. Nie ma co romantyzować tego co było kilka, kilkanaście lat temu. Może nie ruchali nas tak mocno jak teraz, ale od lat chodziło głównie o pieniądze. 

 

Btw. ale Digital Foundry ma psyche z waty 

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze chodzilo o kase, ale gry bedace kamieniami milowymi powstawaly w kilku(nastu)osobowych zespolach. Nie wspominajac o tzw bedroom programmers z lat 80. Moze i dzisiaj sie romantyzuje tamte czasy (co nie zmienia faktu, ze gry byly wtedy znacznie urozmaicone gatunkowo), ale za to czesciej usprawiedliwa sie ch.uja w doopie po same migdalki.

 

Godzinę temu, Pupcio napisał:

wtedy jeszcze nie znali tylu sposobów żeby pluć nam w morde

Niektorzy do dzisiaj nie znaja sposobu jak takiej meli nie brac na ryj i jeszcze sie nadstawiaja. To nie korporacje spier.dolily te branze, to gracze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

przypomnę tylko zdanie eksperta sprzed 4 miesięcy, który to wszystko dawno przewidział:

W dniu 22.06.2023 o 22:40, PanKamil napisał:

Akurat mi ostatniemu będzie głupio bo kiedy tutaj odbywało się masowe poklepywanie po plecach(już memiki wrzucałeś dzien przed decyzją cma) to jasno pisałem, że ftc i cma to zablokują, a unia będzie najbardziej przychylna. Skończyło się jak mówiłem, a teraz już zostały tylko sądy. 

 

W sumie dalej się dziwię, że kubeł zimnej wody nie dał niektórym do myślenia i dalej mozna czytać jak microsoft rozpierdoli cma i ftc w sądzie. Mi już i tak zajawka na ten temat przeszła.

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Faka napisał:

W końcu happy end. Największy gnój jaki zrobiło to sony ze swoim chlorem, po co im to było? Zły pijar pozostanie im jeszcze przez jakiś czas. 

Zły PR :kekw:  Większość klientów nawet nie ma pojęcia że były jakieś batalie sądowe i kto to jest Jim Ryan, dopiero się zorientują jak jakieś CoDy zaczną pojawiać się w GP. A Sony pewnie nawet nie marzyło o takim prezencie jaki dał im MS ze swoimi wyciekami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Figaro napisał:

Oczekuję że koło 18 wrócę do domu i zacznę ściągać jakieś stare gierki Activision.

 

27 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ale tak do konca listopada to te starocie by mogly wpasc.

 

Z tego oficjalnego wpisy Acti wychodzi, że raczej zaczną dodawać gry do GamePassa w przyszłym roku. Jednak w przypadku przejęcia ZeniMax, gry pojawiły się w passie zaraz po zakończeniu transakcji, więc cholera wie.

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...