Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Bigby napisał:

 

Gram w trybie Quality. Wygląda świetnie i oferuje stabilne 30 FPS, które o dziwo wydaje się być jednym z najpłynniejszych 30 FPS jakie doświadczyłem.


Singlowy survival horror w klimacie true detective z historia na 20h, ktory dziala i wyglada zajebiscie na konsolach w 2023? :notlikethis:


No nie wiem jak was panowie ale mnie az leb napierdala jak sobie pomysle o tym

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem do 23 i odpaliłem przed pracą. Mega klimacior i chodzi bardzo dobrze. Też gram w 30 fps i jest git. Tak jak w SP2. Tempo rozgrywka idealne pod 30fps. Wygląda świetnie, ale widać że rozdzielczość nie za wysoka.

Uwielbiam takie klimaty. Detektyw, morderstwa, misteczko hamerykanskie, świry itd.

 

Aha i jakby co to mam takie coś w oknach, żeby nie było, że źle gram.

20231027_113800.jpg

Edytowane przez Donatello1991
  • Lubię! 1
  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schabek napisał:


Singlowy survival horror w klimacie true detective z historia na 20h, ktory dziala i wyglada zajebiscie na konsolach w 2023? :notlikethis:


No nie wiem jak was panowie ale mnie az leb napierdala jak sobie pomysle o tym

 

Tzn. widać pewne ułomności graficzne związane z upscalowaniem do 4K, ale całość i tak robi niesamowite wrażenie.

 

A klimat, cutscenki, udźwiękowienie, bogactwo detali i smaczków dla fanów uniwersum po prostu rozwala. :obama:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Elitesse napisał:

O ile tyle w efekcie ściągnie mi z konta. Nie ma jakiś dodatkowych opłat za przewalutowanie zakupów?

 

no to zależy od banku/konta jakie masz, mi bierze parę złotych prowizji za przewalutowanie w ING 

 

 

19 minut temu, Donatello1991 napisał:

Aha i jakby co to mam takie coś w oknach, żeby nie było, że źle gram.

 

fajne szafo-okno  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...