Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o tryb TV? Widzę że Filmmaker, on faktycznie trochę ciemniej działa niż np. zbyt jaskrawy "żywy". Pierwszy sezon leciał w Dolby Vision, drugi HDR, ale podobnie wyglądają. Chyba kompresja na Amazonie jest spora bo jakosc filmu nie jest nawet zbliżona do jakości screenów statycznych na planszy z wybieraniem odcinkow, a to przecież 4k/UHD materiał.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy serial dodali "The Lazarus Project" (sci-fi, konspiracja, cofanie czasu, 7+ na imdb) 
Ale uwaga bo odcinki są chujowo dodane i przez to obejrzałem 5 przed czwartym :facepalm: (coś mi nie pasowało, że za szybko akcja poszła do przodu ale sprawdziłem dopiero po odcinku :D)

Lista odcinków na amazonie: 1,2,3,5,4,6-106,6#04,6#06,7,8 :)

6-106 - nie działa
6#04 - odcinek 4
6#06 - zakładam, że to odcinek 6 (aktualnie jestem na 6#04)

Tak ze jakby ktoś chciał oglądać to uważać na to, bo z autoplay odtwarza w takiej kolejności jak dodali.

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ogladam sobie Legend of Vox Machina. I o ile na poczatku wydawało się, że będzie to totalna parodia AD&D to po kilku odcinkach okazuje się, że serial to bardzo fajne fantasy, tyle, że bez pompy i nadęcia. Oczywiście z tona humoru, wulgaryzmów, klisz - ale takie ma właśnie być. Jak ktoś wychował się na papierowych rpgach typu adeki właśnie czy Warhammer to pozycja obowiazkowa. Dla wielbicieli Tolkiena czy Baldursów też. Polecam bardzo

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2023 o 12:21, sprite napisał:

Ta, najlepsze jak na końcu

  Pokaż ukrytą zawartość

sobie na chillku gadali i pjony zbijali z serialowym odpowiedniem Fjutina xD

 

tylko że tutaj to byli jacyś ruscy zdrajcy co chcieli nowy związek radziecki zrobić.

Tak w sumie to ten sezon to inspirowany chyba Sumą wszystkich strachów. Tylko tam był jakiś neonaziol co chciał wojny USA- rosja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale się pięknie ogląda Jacka Ryana :obama: Może to przez to wszechobecne netflixowe spier.dolenie, ale mam wrażenie, że mało się już robi takich seriali. 

Spoiler

Z każdym sezonem stawka rośnie, źli zostają ukarani, Jack ratuje świat, nikt z głównych bohaterów nie ginie.

Jakbym oglądał jakiś akcyjniak z lat 90, niby jest materiał źródłowy, ale już nie takie fikołki twórcy potrafili robić więc ja się cieszę, że jest prosto, głupawo, naiwnie i ze szczęśliwym zakończeniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...