Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to już pierwszy ep był dobry, fakt że miał momenty nieco nużące, ale trzeba traktować to jako wprowadzenie do historii, która już po pierwszym odcinku zapowiada się interesujwco. Końcówka już mocna i dziś chętnie usiądę do kolejnego odcinka. Zapowiada się bardzo solidny serial. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2022 o 23:06, Rudiok napisał:

Do serialu podszedłem scepytcznie bo myślałem, że będzie mnie straszyć Pratt a.k.a. Mr. Ciepła Klucha, ale szybko mnie wyjaśniono.

A ja nie mogę kupić Pratta w tej roli, kompletnie mi nie pasuje do roli one-man army, nawet jak

Spoiler

wypruwał flaki mordercy swojej rodziny to miałem wrażenie, że za chwilę się uśmiechnie i wyleci z jakimś głupim tekstem :dunno:

Sam serial bardzo dobry, ale,

Spoiler

że Kitsch będzie jakoś w to wszystko zamieszany można było się domyślić.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Klasyka lat 90's ciąg dalszy. Po południowej sesji z Equlibrium teraz weszło na Amazonku The Game (1997) z Douglasem. No ja pierdziele, cały czas wciągałem prześcieradło dupą z tej intrygi. Totalne zagubienie i schiza kto tu jest po naszej stronie, a kto przeciwko. Chyba podobne odczucia bycia pionkiem w wielkim spisku miałem w Truman Show. Cały czas rozkminialem jak to się skończy

Spoiler

obstawiałem teorię o chorobie psychicznej i że to wszystko było w wyobraźni, ale ending mnie zaskoczył. Poryte xd

 

 

A dziś The Silencing (2020). Krótki przyjemny thrillerek obowiązkowo odbywający się w zapyziałym miasteczku w górach, z morderstwem i szeryfem included. Co mnie jednak tknęło, to główny bohater to wykapany Joel z TLOU (wiek, postura, ubiór leśniczego, zarost). Poczytałem trochę o aktorze i jest dużo komentów, że fani chcieli Nikolaja Coster-Waldaua na Joela do adaptacji filmowej.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może miał problem z tym, że nagle nie może odtworzyć większości odcinków serialu (Fear the Walking Dead, sezon 3.)?
Jadę sobie legancko po kolei, już miał startować z automatu kolejny odcinek, odliczanie, 3, 2, 1 i dupa - nie zaskoczyło - wywaliło do opisu odcinka i teraz zauważyłem, że większość z nich nie ma tego trójkąta "PLAY" na obrazku i nie mogę ich odpalić.
Klikając, przywołuję tylko opis odcinka, ale nie da rady odtworzyć - jakieś wybrane da radę, ale większość ni chuja.
Apka Prime Video na TV LG jakby to miało jakieś znaczenie.
TV wyłączałem, odłączyłem od zasilania na chwilę i bez zmian.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wredny napisał:

Czy ktoś może miał problem z tym, że nagle nie może odtworzyć większości odcinków serialu (Fear the Walking Dead, sezon 3.)?
Jadę sobie legancko po kolei, już miał startować z automatu kolejny odcinek, odliczanie, 3, 2, 1 i dupa - nie zaskoczyło - wywaliło do opisu odcinka i teraz zauważyłem, że większość z nich nie ma tego trójkąta "PLAY" na obrazku i nie mogę ich odpalić.
Klikając, przywołuję tylko opis odcinka, ale nie da rady odtworzyć - jakieś wybrane da radę, ale większość ni chuja.
Apka Prime Video na TV LG jakby to miało jakieś znaczenie.
TV wyłączałem, odłączyłem od zasilania na chwilę i bez zmian.

 

Wygląda jakby cię wylogowało z konta. Czasem tak na fire sticku u teściów się tak dzieje. 

Odnośnik do komentarza

Czyli co - nagle zniknął? Pierwszy i drugi obejrzany w tym miesiącu, trzeci w trakcie - sześć odcinków zaliczone wczoraj i dziś, a teraz dupa.
Usunęli dzisiaj, bez info?

@Rudiok nie - jestem zalogowany, na telefonie też apkę ściągnąłem i dupa - tak jak Square napisał - tylko szósty sezon jeest dostępny nagle i siódmy może kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Ja dawno temu obejrzałem 4 sezony i teraz robiłem sobie odświeżenie, plus w zamiarze pozostałe 3, a tu taki zonk.
Żony mi szkoda, bo to ona się najbardziej cieszyła.
W ogóle nie rozumiem, czemu nikt tego nie dystrybuuje na DVD/BR u nas w kraju, bo chętnie bym kupił fizycznie.
Dla mnie angielskie wydanie to nie problem, ale kobita nie kuma :(
Wkurwiają mnie te wszystkie streamingi i subskrypcje, dlatego zawsze fizyczne wydania będą dla mnie lepsze.
Ten cały TWD Nowy Świat chyba właśnie z braku laku jutro odpalimy, żeby zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Teraz to już w ogóle ocipiałem - z jedynego pozostałego, szóstego sezonu FTWD można odtworzyć tylko odcinki 5, 6, 8, 10, 12 i 15.
Cała reszta nie ma oznaczenia "W pakiecie z Prime" (i niebieski checkmark) i nie ma opcji odtwarzania.
Ch#j wie, o co tu chodzi, bo jeśli usuwają to myślałem, że od razu leci całość, a nie po jednym odcinku.
Może jakiś błąd u nich na serwerach :dunno:

Odnośnik do komentarza

Z braku laku odpaliłem dziś ten Terminal List, ale po 40 minutach się poddałem - strasznie to nudne i nijakie.
Słyszałem, że pierwszy odcinek zamula i rzekomo później jest dużo lepiej, no ale nie tak to powinno wyglądać i jak ktoś nie potrafi mnie zainteresować od początku to jego problem, a nie mój.
Odpalony (i obejrzany) chwilę później Moonfall sytuacji nie uratował - typowy, bezduszny CGI-szajs, robiony pod serwisy streamingowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...