Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym wysokobudżetowy film, ale jeśli Jeff sypnie groszem i Cory nie pozwoli na skalanie historii jakimiś woke-głupotami to powinno być dobrze.

 

Inna dobra wieść poniekąd związana z Amazonem: Mike Flanagan nabył prawa do ekranizacji The Dark Tower.

Prawa nabył co prawda po odejściu z Netflixa i przed kontraktem z Amazonem, ale naturalnie można przypuszczać, że to właśnie u swojego nowego mecenasa zrobi ten serial. I chyba nie ma do tego lepszej osoby niż wieloletni i utalentowany pasjonat Kinga i tej serii.

https://www.theverge.com/2022/12/8/23500305/the-dark-tower-tv-series-mike-flanagan-stephen-king-amazon

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wojtq napisał:

Wolałbym wysokobudżetowy film, ale jeśli Jeff sypnie groszem i Cory nie pozwoli na skalanie historii jakimiś woke-głupotami to powinno być dobrze.

 

Inna dobra wieść poniekąd związana z Amazonem: Mike Flanagan nabył prawa do ekranizacji The Dark Tower.

Prawa nabył co prawda po odejściu z Netflixa i przed kontraktem z Amazonem, ale naturalnie można przypuszczać, że to właśnie u swojego nowego mecenasa zrobi ten serial. I chyba nie ma do tego lepszej osoby niż wieloletni i utalentowany pasjonat Kinga i tej serii.

https://www.theverge.com/2022/12/8/23500305/the-dark-tower-tv-series-mike-flanagan-stephen-king-amazon

Jedną z głównych postaci jest murzynka na wózku inwalidzkim, to moze za duzo nie beda kombinowac z obsada. Gorzej niz ten film kinowy to chyba nie bedzie? Prawda? :rayos:

Moja książka życia, czytałem całość cztery razy,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Muszę przyznać, że wkrętka jest z Jackiem Ryanem po dwoch odcinkach S01. Spodziewałem się, że kartoflonosy Jim Halpert będzie grał jakiegoś Rambo, ale na razie robi miny za biurkiem, wzywany przez swojego szefa po opierdol (The Office vibes xd). 

Jest intryga, jest zmysł detektywa, trochę walki też póki co. Mam nadzieję, że utrzyma poziom, a nie zmieni się potem w full commando.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Red_ napisał:

Muszę przyznać, że wkrętka jest z Jackiem Ryanem po dwoch odcinkach S01. Spodziewałem się, że kartoflonosy Jim Halpert będzie grał jakiegoś Rambo, ale na razie robi miny za biurkiem, wzywany przez swojego szefa po opierdol (The Office vibes xd). 

Jest intryga, jest zmysł detektywa, trochę walki też póki co. Mam nadzieję, że utrzyma poziom, a nie zmieni się potem w full commando.

 

Jak chcesz połączenie inteligencji z charyzmą i full commando, to polecam Reacher.

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

3 sezon Ryana to już trochę serialowe Mission Impossible- czyli jest bardzo dobrze. Łyknąłem w zasadzie w święta na 2 podejścia.

 

The Rig także obejrzane. Nierówny wizualnie, choć za wiele tego tutaj nie ma. Mogli pójść też trochę w bardziej klaustrofobiczne klimaty, bo miejscówka aż się o to prosiła. Ale ogólnie wyszło dobrze.

Spoiler

Zapowiadało się ciekawie i fajnie że nie zrobili tutaj "The Thing" (czyli pasożyta co mutuje ludzi) na platformie wiertniczej. Pierwsze 3 odcinki spoko, pozostałe 3 średnie. No i końcówka jak zwykle na drugi sezon

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Czy w waszym odczuciu sceny w Jack Ryan też sa takie ciemne? Wiem, że dużo dzieje się w nocy, ale ogólnie często to widać tylko tablice rejestracyjne aut, oświetlone lekko twarze, a reszta to prawie jak plama (garnitury, budynki, albo całe sylwetki). Za to sceny w dzień wypas.

 

C2 ustawiony na wysokie ustawienia jasności, ale to tylko przejaskrawia sprawę. Nie dostrzegam by jasność pulsowała czy zmieniała się, po prostu trzeba wzrok wytężać dla szczegółów.

 

Tak ma być, czy Amazon ogólnie jest kiepski w dolby vision i hdry? Jak potem z tej ciemni włączam menu TV to czcionki aż palą w gały xd 

 

Ogólnie najczęściej pada jakieś ostre źródło swiatla, a wokoło ciemne plamy jak Greer i Jack poniżej.

 

IMG_20230110_103215.thumb.jpg.7bf61f568e7a186171af52dbd71844fe.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...