Skocz do zawartości

Prime Video


Wojtq

Rekomendowane odpowiedzi

PrimeVideo ma dość ciekawą ofertę: ... subskrypcja w sukbskrypcji? Próbował ktoś z was takiego rozwiązania? No ok, niby mamy do czynienia z FilmBox, który z super-duper hitów w swej ofercie nie słynie, ale ma za to sporo klasycznych dzieł na liście, m.in. "Noc Żywych Trupów" wybitnego Romero! Subskrypcja na 2 tygodnie po to, aby zrezygnować po tym okresie? Stosowaliście takie ,,cuś"? :) :Coolface: Ostateczni kusi i kusi ten FilmBox w PrimeVideo. Tak samo jest z innymi klasycznymi kanałami/stacjami tv przy tej platformie, bo Prime, faktycznie ma tego trochę w swej ofercie, co jest intrygujące i bardzo zaskakuje. 

 

Screenshot_2023-12-07-18-01-06-49_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.6a92da0dace8da0d7a8b04bd573cbffc.jpg

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po pierwszym odcinku Reachera i gdyby nie to, że życie, to leciałbym z kolejnymi, bo nie powiem jest klimacik.

Co do sceny z bankomatem, to 

Spoiler

czemu biednej kobiecie rozwalił pół auta przy okazji pomocy? :pawel:

 

Poza tym fajny smaczek z pytaniem 

Spoiler

kim jest Sarah Connor, na które pan Terminator mówi, że nie wie 

Spoiler

:reggie:

 

 No i w scenie 

Spoiler

retrospekcji przy ognisku prawie podskoczyłem. Nieźle wzięli z zaskoczenia.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2023 o 04:17, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

PrimeVideo ma dość ciekawą ofertę: ... subskrypcja w sukbskrypcji? Próbował ktoś z was takiego rozwiązania? No ok, niby mamy do czynienia z FilmBox, który z super-duper hitów w swej ofercie nie słynie, ale ma za to sporo klasycznych dzieł na liście, m.in. "Noc Żywych Trupów" wybitnego Romero! Subskrypcja na 2 tygodnie po to, aby zrezygnować po tym okresie? Stosowaliście takie ,,cuś"? :) :Coolface: Ostateczni kusi i kusi ten FilmBox w PrimeVideo. Tak samo jest z innymi klasycznymi kanałami/stacjami tv przy tej platformie, bo Prime, faktycznie ma tego trochę w swej ofercie, co jest intrygujące i bardzo zaskakuje. 

 

Screenshot_2023-12-07-18-01-06-49_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.6a92da0dace8da0d7a8b04bd573cbffc.jpg

Noc żywych trupów jest w domenie publicznej, więc zajebiście się reklamować czymś co każdy może wydać. :pawel:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

No i w 2 odcinku jest przeciek odnośnie 3 sezonu.

  Ukryj zawartość

wspomnienie o Jamesie Barrze, który ma mieć dług u Reachera

 

 

Książki czytałeś czy audiobook?

Jestem po 3 ep, mega!   lepszy sezon od pierwszego, który sobie odświeżyłem właśnie

Odnośnik do komentarza

No właśnie, siadłem wczoraj i poza może dwiema scenami walki, reszta to nudne gadki z ziomalami z wojska i jeżdżenie po Nowym Yorku, gdzie gliniarz w magiczny sposób jest w stanie wszystkich śledzić autem. Na razie nie poczułem tu Reachera, a raczej łapałem się na scrollowaniu fejsa w trakcie :( Jedynka i sceny w więzieniu to była topka, tu na razie nudno.

  • beka z typa 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawy film wrzucili 'Saltburn' (ta sama reżyserka co zrobiła 'Promising Young Woman' ). 
Główny motyw troszkę wyświechtany i przeorany przez różne filmy/książki ale bardzo fajnie zrealizowane. Przyjemnie się to oglądało.
Ciekawostka: film jest zrealizowany w 'starym' formacie obrazu 4:3.

Edytowane przez karmaster
format
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...