Skocz do zawartości

Tormentor


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł ciekawy, ale wygląda jak milion innych gier z early access i pewnie nigdy nie opuści kickstartera, czy gdzie tam oni na to fundusze zbierają.
Przypuszczam, że nikt nie będzie tego chciał wydać, bo zamysł gry jest zbyt kotrowersyjny (nawet ja - gracz z wieloletnim stażem wyrywania kręgosłupów, czy odstrzeliwania kończyn, odczuwam dyskomfort na myśl o założeniach tej produkcji) i taki Manhunt przy tym to niewinna kreskówka.
Temat więc faktycznie niepotrzebny, bo po pierwsze - to raczej dział PC, a po drugie - pełna wersja pewnie nigdy nie ujrzy światła dziennego, więc trzeba to było wrzucić jako jeden z wielu postów do "Konsolowej Tęczy" i tyle.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Wredny napisał:

Co za nadrwrażliwy ciul usunął poprzednie posty? Przecież to i tak byłaby jedyna zawartość tego tematu :reggie:

No, muszę przyznać, że zaśmiałem się srogo z "Dobra rada od XM.a". A potem dwa dni ciszy w temacie, bo w sumie już wszystko zostało powiedziane xd

 

A co do gry - to będzie gierkowy ekskrement i od razu idzie poznać. O ile w ogóle się ukaże, bo póki co jedzie na kontrowersji.

Zaprosiłbym do dyskusji, ale w sumie nie ma o czym.

Odnośnik do komentarza

Jakie jest L o r e tego tematu? Ta zapowiedź była ponad rok temu i nagle temat.

 

Zwiastun wygląda jak żart, ale w sumie to samo można powiedzieć o wszystkich grach tego studia i ich publikacjach, a jednak te gry wychodzą, ostatnio wyszedł przebój pt. Succubus, też opierający się w całości na demoniczności i wyrywaniu części ciała (oraz na ciągle widocznych, ocenzurowanych jednak na zwiastunie na Steam, cyckach; oczywiście nic w faktycznej grze nie jest ani trochę sexy). Głębie Steama kryją wiele dziwacznych gierek klasy Z...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ogqozo napisał:

Jakie jest L o r e tego tematu?

 

Tego akurat z szeregu tematów o słabych grach?

Już spieszę z tłumaczeniem.

Brakuje mi gier z dużą ilością zaimplementowanej dosadnej, nawet mocno przegiętej przemocy. Brakowało mi tego np w far cry primal i horizon zero dawn. To dobre, naprawdę dobre tytuły z mocno zaniżoną moją oceną z uwagi na ten aspekt.

Wszak w życiu po coś sięgamy; zwłaszcza my, gracze podróżujący docelowo do wirtualnych światów. Może po adrenalinę, może z przyzwyczajenia organizmu do określonych bodźców. 

Ja całkiem niedawno jeszcze - długie lata ostro śmigałem na desce ( 40 letni dziaders ?! Jest możliwe! ) Mam też sporo zaliczonych skoków spadochronowych. Z tej liczby 7 to skoki bojowe. Dużo stoczonych sparringów w kick-boxinngu i królu walk - boksie. Książeczka zawodnika gdzieś tam leży pod stertą kurzu, łupieżu i czasu. Adrenalina.

Towarzyszyła mi często, ale teraz coraz mniej często, ( celowe użycie powtórzenia, ponieważ) : nie lubię słowa "rzadko"  dlatego, że kojarzy mi się źle.

Aktualnie dobra, ale bez adrenaliny( tej pozytywnej, bo stres to ta zła) zabawa w fajnie prosperującą firmę, poza tym zabawa w polowanie ( na zwierza!), klub strzelecki, inwestowanie we wszelkie rokujące przyrost środków płatniczych goowno i ogólnie takie tam. Teraz odczuwam mniej bodźców wraz z przyrostem ''spokojności" i jak to mówią - skóra swędzi, a przynajmniej do wiosny. Testosteron w normie pomimo wieku starczego, a to dzięki boosterowi na siłce i 120 kg na starczą klatę :)

To samo odczuwają nałogowi biegacze, bo mam sporo friendów z tego uniwersum i czytam relacje z tego forum np @kanabisai  i też ostro jeżdżącego na rowerze  @u55r - czysta ekstaza.

Sam biegam tylko na bieżni pod okiem trenera, który niszczy moje oszczędności ukierunkowane na wspieranie branży growej.

Gdzieś tam w świecie growym był Manhunt, później dużo słabszy Manch2. 

 

A teraz odpowiadając na Twoje lubiany przeze mnie Autorze pytanie: 

Otóż:

Lore jest naiwne i prostackie: 

Dostarcz mi świecie gier w którym jestem pośrednio umoczony od ponad 3 dekad - dostarcz mi bodźców póki nie ruszę w teren zabijać choćby papierowe tarcze z gwiazdkami zamiast okręgów.

10 minut temu, Kmiot napisał:

"Weź załóż temat Boomcio Gówno Universe i tam wrzucaj te gierki." - XM.

Nigdy nie mogłem zgodzić się bardziej.

 

Amen.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Kmiot napisał:

"Weź załóż temat Boomcio Gówno Universe i tam wrzucaj te gierki." - XM.

Nigdy nie mogłem zgodzić się bardziej.

Odtworzyłeś z pamięci? Duże propsy!

Wrzuć to w swoją sygnaturę pls. Będzie jeszcze śmieszniej i zgodnie z Twoim zamysłem.

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza

Dobra tak szczerze to tez bym pogral, klimat jest, chore gore a la buffalo bill.

Brakuje tylko goodbye horses w trailerze.

 

No ale prawda jest taka ze najlepszy z calej tej gry to bedzie jej trailer. 

Gra bedzie crapem a zadne powazne studio umiejace w gry w tych czasach nie wypusci gry o takiej tematyce bo by ich internetowi bojownicy prawilnosci zcancellowali szybciej niz boomcio pol litra wieczorem we wtorek. Obstawiam ze nawet manhunta by teraz rockstar nie wydal. Za duzo do stracenia wzgledem potencjaknego zysku. Takze te nasze chore wizje to mozemy jedynie w backlogu znalesc. Teraz kontrowersyjne to jest wypuszczenie bohaterki z dodatkowymi 5kg w sequelu

No a co do zakladania tematow takich gier? No srednio. Ja bym zalozyl dopiero po premierze w dodatku jakby byla choc troche ciekawa. A tak to na co to komu? A po co to? A komu to potrzebne?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...