Skocz do zawartości

Crysis 4


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Obydwie - dwójka i trójka (to zielone post-apo:fsg:) były zajebiste.

Jedynka była spoko, ale nadal pachniała "farkrajem", no i ograłem dopiero po dwójce, więc już takiego wrażenia nie robiła.

"Demo technologiczne"?

Ja stawiam tę serię dużo wyżej niż Killzone, zarówno pod względem multi, jak i fabuły w singlu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie ogrywam z doskoku trylogie na XSX i liczę że 4 będzie kolejnym mesjaszem graficznym bo nie pamiętam od lat by na PC powstał jakiś kompletny killer graficzny jak C1 . Do dzisiaj C1 robi wrażenie graficzne a Remastered na xsx ogrywa mi się super , osobiście wolałbym pójście bardziej w stronie pierwszego crysis-a gdzie jednak nie było aż tak bardzo liniowo ale nawet na upchanego skryptami akcyjniaka chętnie bym ograł . 

Odnośnik do komentarza
Cudowna wiadomość.
Najlepsze eFPeeSy, świetny single (C3) i jeszcze fajniejsze multi (C2).
Zremasterowana trylogia wciąż przede mną, więc pewnie ogram tuż przed premierą C4, żeby lepiej w klimat wejść.
Multi fajne w C2? Przecież tam lag, laga lagiem poganiał.
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Daddy napisał:

Jedyne zainteresowania to właśnie co zrobią na nowym cryengine.

 

HUNT Showdown jest super, mam nadzieję, że będą to rozwijać.

 

50 minut temu, Czezare napisał:
4 godziny temu, Wredny napisał:
Cudowna wiadomość.
Najlepsze eFPeeSy, świetny single (C3) i jeszcze fajniejsze multi (C2).
Zremasterowana trylogia wciąż przede mną, więc pewnie ogram tuż przed premierą C4, żeby lepiej w klimat wejść.

Multi fajne w C2? Przecież tam lag, laga lagiem poganiał.

 

Ale byłem w tym zajebisty i w pewnym momencie (gdzieś tak tydzień po premierze) zajmowałem drugie miejsce na światowym leaderboardzie, więc pewnie dlatego tak miło wspominam :reggie:

Czuję się teraz trochę jak Al Bundy, który wciąż żyje swoimi czterema przyłożeniami w jednym meczu :dance2:

Odnośnik do komentarza

Dwojeczka to legancki singiel był, bardzo przyjemnie się strzelało. W kontynuacji fajnie jakby wrócili to modelu fizyki z pierwszej części, tam dało się rozwalać blaszaki czy ścinać palmy seriami z karabinu, środowisko było w miarę interaktywne. Jakoś niefortunnie przylgnęła łatka benchmarku do tych gier, gdzie właściciele tylko C1 był graficzna rewolucją.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do pierwszej części to bym się zgodził, że była to promocja silnika, ale 2 czy 3 to już grywalne tytuły bez zgrzytania zębami, cloak engaged na zawsze w serduszku :wub: AI nie najgorsza, duża swoboda działania, ładna grafika i jak dla mnie styknie. Serious Sam to kilka półek niżej stoi jako gra, jako silnik zresztą też hehe

Artstyle może nie pasować, ale gameplay? Bez nadmiaru skryptów fajna odskocznia od codzika.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...