Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to czego ciągle brakuje mi w grach w końcu zobaczyłem na trailerze GTA VI. 
 

Różne rzeczy były usprawniane w grach na przestrzeni ostatnich lat, ale pod dwoma względami wszystko ciągle stoi w miejscu: 

1. Ruch uliczny i ogólnie prawdziwie tętniące życiem miasta itd., 

2. Fizyka, która z nieznanych mi przyczyn w ogóle nie jest w grach implementowana w jakimś szerszym zakresie (Half Life 2 z 2004 roku to dalej świetny przykład jak można uatrakcyjnić gameplay). 
Wcześniej było to tłumaczone słabymi cpu w konsolach, ale liczyłem, że z obecną generacją konsol ten problem się skończy. 
 

Nie wiem jak w GTA VI będzie z punktem nr 2, ale po trailerze na pewno widać, że ruch uliczny i tętniące życiem miasto, rozbudowane zachowania npc to coś w co poszli i dlatego ta gra wygląda IMO prawdziwie nextgenowo. 
Ciesze sie, ze gra jest osadzona w takich klimatach, bardzo ciekawie sie to zapowiada. Jestem przekonany po tym trailerze, ze mają w tyłku poprawność polityczna, a o to bałem się najbardziej. 
Pozostaje tylko czekać. Szkoda tylko, że tak długo.
To że Rockstar dowiezie możemy być pewni. 
Rok 2025 to rok GTA VI. 
 

ps. tym razem liczę na dodatki do fabuły, równie dobre co te do GTA IV! 

 

Odnośnik do komentarza

Cumraci, odpalcie sobie dzisiaj RDR2 jak macie obawy czy Godstar dowiezie graficzke. Wiadomo ze to nie bedzie takie ostre jak na filmiku i natezenie ruchu troche moga upierdolic wzgledem trailera ale to nie sa jakies frajery z branzy czy inne cd projekty. Oni wypuszczaja nextgenowe gry na aktualnych generacjach. RDR2 nie mialo prawa tak dzialac i wygladac na ps4/xone, gta4 tez w sumie wyszlo zanim pojawil sie sprzet zdolny to uruchomic.

 

To bedzie uczta dla oczu, daje dwie rece sobie upierdolic ze dowioza swiat w oprawie, ktorego branza nie widziala i nie zobaczy do ich nastepnej gierki

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, schabek napisał:

No ale jest tez cos, co bylo pewne, niemniej potwierdzenie zawsze cieszy :leo:

 

  Ukryj zawartość

maxresdefault.jpg

OD BRACI DLA BRACI

OD DOBRYCH DLA DOBRYCH

PCTOWEJ KURWIE

ZAWSZE CHUJ DO MORDY

 

Gdzie jest potwierdzenie? Chyba jedynie w 30 mistycznych klatkach trailera... 

Odnośnik do komentarza

Noż kurwa wstaję rano, a tu już wszędzie tysiące komentarzy i trailer ujawniony przedwcześnie :reggie: Czy w tej branży można dowieźć jeszcze projekt względnie w tajemnicy i z poszanowaniem intencji twórców? Jak nie dzieciak hakerman ujawnia alfę, to potem atencjusz Schreier wjeżdża na pełnej, a teraz wyciekający trailer kilkanaście godzin przed premierą wywala cały peleton czekających jak w tour de france. Ehh panie idź pan w...

 

Trailer świetny i wbrew pozorom ta młodzieżowa otoczka i sposób ukazania daje nadzieję, że będą cisnąć w głupie społeczeństwo. Oby tak było. Wierzę, że premiera w 2025 i to nie na jesień, ale pierwszą połowę roku. Dobra kupuję bilety na hype train i wsiadam.

Odnośnik do komentarza

To zależy- w mieście pewnie poleci ale np na autostradach biegnących przez bagna mogą to zagęścić, bo tam aż tyle detali nie ma. Wszystko zależy od optymalizacji.

Przypomnę, że po pierwszych trailerach V i RDR2 też były głosy że "jak docelowe konsole to udźwigną?", a dały radę. Downgrade był, fakt- ale tutaj Rockstar ma te 2 lata, albo i więcej. I też czuję, że robią to docelowo pod wersje "Pro" konsol, a na obecnych będzie to gorzej e

wyglądać. 

Odnośnik do komentarza

Człowiek przychodzi do pracy bez uprzedniego przejrzenia neta i z myślą że spędzi dzień na oczekiwaniu na trailer, a tu znajomi mówią, że już przecież jest i że już widzieli.

 

Myślałem na początku że to jakieś fejki ktoś wypuścił, a tu faktycznie oficjalny trailer. :D

 

To nie będzie najefektywniejszy dzień w pracy zatem... :dunno:

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Mnie się trailer podoba i pokazuje już na wstępie jaka gra będzie ładna, rozbudowana, bogata w detale i smaczki, o mnogości wszelkich pojazdów nie wspominając. Już na trailerze widać, że to był bardzo dobry wybór z osadzeniem akcji na Florydzie, bo to daje duże możliwości połączenia miasta z naturą. Nie mam żadnych zastrzeżeń i jaram się, aczkolwiek chwilowo, bo za chwilę o tym zapomnę, skoro premiera za 1,5-2 lata, a szkoda. Na wiosnę 2024 nie liczyłem, ale myślałem, że chociaż na jesień dowiozą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...