Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PiotrekP napisał:

@KrYcHu_89 no ci przebierańcy to trochę przesadzone i niezbyt prawdziwe- no ale światy w GTA to zawsze trochę pastisz, więc można trochę wybaczyć.

Główni bohaterowie są jak najbardziej OK, ale cała reszta postaci/miejscówek z trailera, no, ale takie teraz jest Miami, tutaj nawet nie trzeba robić pastiszu. Klimaty są bardzo latino/afro, bo taka też jest współczesna gangsterka w US :D. Co nie znaczy, że w grze nie mogli zrobić tego inaczej, i kolejny lekki minus to chyba jednak nie będzie kilku linii czasowych :P. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, krupek napisał:

Nie wiem, skąd to odczucie młodzieżowego vibu. Gra się będzie działa we współczesnych latach w mieście wzorowanym na Miami, czyli sercu imprez, przepychu i próżności, więc pewne detale muszą być. Akurat odniesienia do tiktoka, czy co to tam jest wypadają fajnie. W GTA V była beka z FB i ciekawie wyszło, misja nawet była przecież z tym związana. Jak będzie klimat rapsów i latynoskich to dla mnie siada na momencie, a na to się zapowiada. Baliście się, że gra będzie zbyt grzeczna, a tu na trailerze już beka ze murzynów i spermiarzy.

 

Przesuwaniem daty premiery, czy zagrywkami z zeszłych lat bym się nie sugerował, bo dziś Rockstar działa zupełnie inaczej niż te 10-15 lat temu, a i jak widać, ciężej też utrzymywać w tajemnicy pewne aspekty gry hehe :nosacz3:

 

 

Mam nadzieję, że wrzucą do radyjka :)

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, kanabis said:

Czy jest ktos na forum kto lata w weekendy do miami? 

 

Moja kuzynka z mężem byli w wakacje i dokładnie tak to wygląda xD Wszędzie yolo murzyni, laski z cyckami do ziemi, wszyscy naćpani, impreza na każdym rogu. Mniej więcej tak wyglądała połowa skrzyżowań w Miami, murzyn na obserwacji kogo skroić (real photo) :kekw:

image.thumb.png.fce19f4385466ae1cc47cfba8127d5bc.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie gra jest bardziej młodzieżowa niż kiedyś tylko Wy przestaliście być młodzieżą :kekw:  

 

Czekam jeszcze na ananasów co dalej będą kręcić narrację o braku singla i końcu Rockstara.

 

Napawajcie się tym hajpikiem i nadchodzącym świętem graczy. Nutka z trailera u mnie od rana na głośnikach i chyba sobie zrobię maraton poprzednich części w 2024 :problem:

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Tak jak z jednej strony to wygląda oczywiście świetnie, tak z drugiej po 12! latach z GTA V, dostajemy grę z podobnymi modelami postaci, podobnym klimatem i w tej samej epoce (no dobra, w innej dekadzie, ale generalnie nie ma to dużego wpływu na styl albo gameplay).
 

Osobiście większy hajp bym miał na jakiś wehikuł czasu albo zupełnie inną lokację. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jimmyyy8 napisał:

To nie gra jest bardziej młodzieżowa niż kiedyś tylko Wy przestaliście być młodzieżą :kekw:  

 

Czekam jeszcze na ananasów co dalej będą kręcić narrację o braku singla i końcu Rockstara.

 

Napawajcie się tym hajpikiem i nadchodzącym świętem graczy. Nutka z trailera u mnie od rana na głośnikach i chyba sobie zrobię maraton poprzednich części w 2024 :problem:

W GTA IV żaden z 3 protagonistów i ich 30 gangsterskich kolegów nie było młodzieżowych, wręcz przeciwnie, więc nie jest to tylko zwyczajne narzekanie, gra będzie robiona pod nastolatków i online, to nie RDR, albo GTA IV. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bartg napisał:

 

Moja kuzynka z mężem byli w wakacje i dokładnie tak to wygląda xD Wszędzie yolo murzyni, laski z cyckami do ziemi, wszyscy naćpani, impreza na każdym rogu. Mniej więcej tak wyglądała połowa skrzyżowań w Miami, murzyn na obserwacji kogo skroić (real photo) :kekw:

image.thumb.png.fce19f4385466ae1cc47cfba8127d5bc.png

Az sie The Warriors przypomnialo 

 

Ja to bym zagral w gta z takim ciezkim, powaznym klimatem chlopakow z barakow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...