Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to równie dobrze może być ona na potrzeby jakiejś misji rozpuszcza włosy i robi się na lochona by wbić na party na dachu wieżowca.

 

Z drugiej strony oni tyle razy już randomow wrzucali do trailerów że równie dobrze to może być ktoś kto wystąpi 10sekund w tej grze

 

 

Ta wieża w tle ma jakiś odpowiednik w realu? Już widzę wspinanie i skok z niej

 

Screenshot_2023-12-05-11-25-34-46_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.thumb.jpg.1272855771308a31f4dda328e6f3c963.jpg

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Mnie nie rozjebało póki co, i troszkę nieznośnie jebie jakimiś saints row, a liczyłem, że po rdr2 jest opcja na full poważna morda. Oby wrzucili jakąś Kolumbię, czy retrospekcję, gdzie pokażą jak Lusija chodziła do przedszkola i kroiła kumpli z kanapek z nutellą.

W sumie ten brak ekscytacji może wynikać też dzięki tym paparuchom leakerom, bo to żadne święto, żadne zaskoczenie, już wszystko było wiadome od dawna, a uniknąć tego się nie da,  nie odcinając, od dosłownie wszystkiego.

Oczywiście gra będzie oddawać dopiero przy bliskim zapoznaniu, czyli wspomniane przywiązanie do detali(dopiero tutaj będzie widać różnicę między nimi, a większością growego kurwidołka). No, a to, że będzie działać i wyglądać jak należy, to w ich przypadku można być spokojnym, GTA V z 512 RAM na 360, czy rdr 2 na upośledzonym xboxie, więc nie ma tutaj, co jęczeć przedwcześnie. Zrobią nie tylko tyle ile będzie się dało, ale zrobią jeszcze więcej niż ktokolwiek mógłby oczekiwać. Pewnie nawet ten series s będzie dawał radę.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Większość scen z trailera pochodzi z "tiktoka" lub "twittera" rockstarowego. Przypuszczam, że pozwolą graczom tworzyć samodzielnie tego typu filmki w grze na silniku przez co ten rockstarowy tiktok będzie żył swoim życiem i sobie Luciją jej wielkim dupskiem siądziemy na plaży i pooglądamy śmieszne filmiki jak w żyćku :notbad:

Edytowane przez Rooofie
Odnośnik do komentarza
Większość scen z trailera pochodzi z "tiktoka" lub "twittera" rockstarowego. Przypuszczam, że pozwolą graczom tworzyć samodzielnie tego typu filmki w grze na silniku przez co ten rockstarowy tiktok będzie żył swoim życiem i sobie Luciją jej wielkim dupskiem siądziemy na plaży i pooglądamy śmieszne filmiki jak w żyćku :notbad:
Też mi się tak wydaje. Grasz sobie singla, ale odpalasz apke i masz tam rzeczy innych graczy. Bardzo fajnie byłoby to wkomponowane w rozgrywkę.

W ogóle gdzieś mignęła nazwa tego nowego tiktoka? Bo nazewnictwo zawsze mieli grube. Przepatrzyłem cały trailer, ale chyba nigdzie nie było.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

 

Tutaj mam nadzieje że będzie coś więcej. Ale zapowiada się na jakąś sztampę miłosną czy inne amerykanskie dziaderstwo fabularne.

 

Mam nadzieję, że się mylę :/

 

Po RDR2 mają znowu u mnie kredyt zaufania jeżeli chodzi o umiejetność opowiedzenia historii. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, MYSZa7 napisał:

jest spoko dyskusja, aż tu nagle wpierdala się rufi, pan dziewiątka albo pipolino czy inne weskery i chuj w bombki strzelił, ręce opadają

Wybacz, że mamy mózgi i nie spuszczamy się nad gówno trailerem gierki która wyjdzie może za 2 lata. Typ ma ze 4 dychy na karku i ciągle wierzy w trailery x lat przed premierą, a do tego kurwa ciska się bo ktoś źle pisze o jego gierce. Kisne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...