Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Piątka była w bundlu PS3 i PS4, mieli jeszcze zrobić bundle z PS5? 
 
Pytałeś, czy była kiedyś, więc odpowiadam była i to dwa razy. Czy będzie teraz nie wiem, ale nie jest to żaden zaszczyt dla kogokolwiek, bo Rockstar sam takiego deala podbije z przyjemnością, raczej zrobi to z konsolą, która się sprzedaje. 
 
 
 
X360 miał z kolei bundle z GTA IV, a PS2 z Vice City. 
 
 
PS3 też miało bundle z GTA IV, sam nawet takiego kupiłem.
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Patricko napisał:
50 minut temu, KrYcHu_89 napisał:
Piątka była w bundlu PS3 i PS4, mieli jeszcze zrobić bundle z PS5? 
 
Pytałeś, czy była kiedyś, więc odpowiadam była i to dwa razy. Czy będzie teraz nie wiem, ale nie jest to żaden zaszczyt dla kogokolwiek, bo Rockstar sam takiego deala podbije z przyjemnością, raczej zrobi to z konsolą, która się sprzedaje. 
 
 
 
X360 miał z kolei bundle z GTA IV, a PS2 z Vice City. 
 
 

PS3 też miało bundle z GTA IV, sam nawet takiego kupiłem.

O to ciekawe, byłem pewny, że nie było. To czas, kiedy GTA IV maiło deal z MS na marketing, ale jak widać, nawet to nie wstrzymało bundli z PS, hehe artykuł z 2008, a dalej na czasie :)

 

https://www.marketingweek.com/microsoft-and-sony-prepare-for-grand-theft-auto-iv-sales-battle/

Odnośnik do komentarza

No właśnie, te 60 mln RDR2 wygląda przy tym słabo, mimo tego że RDR2 to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii.  Jak GTA6 to powtórzy, to zapomnijcie o kowbojach. Po co tracić czas i zasoby na koniki, jak GTA zrobi 3 razy lepsze liczby i będą regularnie doić pierdołami w trybie online, czego RDR nie powtórzył.

Odnośnik do komentarza

Inwestorzy niezadowoleni z takiego obrotu spraw. Ponadto TTWO zwalnia (wiem, jak cała branża…). Podczas wczorajszy konferencji wybrzmiało, że kładą cały nacisk na dopracowane GTA Online, które ma być game-changerem w branży.

 

Cytat

 

Take-Two zwolniło w zeszłym miesiącu około 5% swoich pracowników i porzuciło kilka projektów w fazie rozwoju w ramach planu redukcji kosztów, dostosowując się do podobnych posunięć w całej branży gier, która zmaga się ze wolniejszymi wydatkami konsumentów.

Mimo to firma i analitycy spodziewają się przyspieszenia liczby zamówień począwszy od roku fiskalnego 2025, czemu sprzyja premiera GTA i szereg innych wydań, w tym tytuły pochodzące z niedawnego przejęcia producenta „Borderlands” – firmy Gearbox Entertainment.

Take-Two ma w planach wydanie około 40 tytułów do roku fiskalnego 2027, podczas gdy w roku fiskalnym 2025 będzie mieć 16 tytułów, poinformowali dyrektorzy firmy podczas telekonferencji po ogłoszeniu wyników.

 

 

Odnośnik do komentarza

W międzyczasie będzie GTA 4-6 Pixel Remaster xD

9 minut temu, Pupcio napisał:

Nasze ostatnie gta :nosacz2:

Przeczytałem gra, ale w sumie jak dowiezie, to już w nic innego może się nie chcieć grać, więc kto wie :). 

10 godzin temu, Zwyrodnialec napisał:

No właśnie, te 60 mln RDR2 wygląda przy tym słabo, mimo tego że RDR2 to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii.  Jak GTA6 to powtórzy, to zapomnijcie o kowbojach. Po co tracić czas i zasoby na koniki, jak GTA zrobi 3 razy lepsze liczby i będą regularnie doić pierdołami w trybie online, czego RDR nie powtórzył.

Może nie będzie tak źle i do 2035 będzie RDR3, ale najpierw RDR2 Remaster.:gayos:Ehh no ciężko z tym Rockstarem. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...