Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ale też chyba lepiej dla samej gry bo wątpliwe że w 2023 wyjdzie też na Ps4 i XO, a i na premierę gry konsolę będą schodzić jak świeże bułeczki, ten kto będzie miał deala na zestawy z grą może rozbić bank :cool:

@Patricko no chyba nie sądzisz że oleją online, gdzie ten z GTA V przynosi im kokosy od 7 lat

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Patricko napisał:

Może jak zobaczą jak Redzi robią osobną grę singla i multi to R* też pójdzie po rozum do głowy i amputuje raka od singla.

 

Zdecydowanie powinni pójść drogą największych graczy na rynku multiplayerów i zrobić GTA Online jako oddzielną pozycje f2p tylko co to ma wspólnego z singlem? GTA V miało osobne multi i singla przecież (tak, miało wyjść DLC, nie wyszło, chuy im w dupę za to, ale reszta już była na miejscu). 

Odnośnik do komentarza

patrzac na przeskok miedzy online IV a V, mysle ze nie bedzie to dziwne, ze skupia sie w VI na online na tyle, ze moze w jakis ciekawy sposob zaimplementuja dobra historie do niego, dopracuja stabilnosc polaczen. kazde gta bylo krokiem wprzod dla serii, wiec nie ma opcji, zeby nagle zaczeli sie cofac, stawiajac tylko na singla, lub poswiecajac srodki na cos, co nie bedzie sie splacalo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe czy nowy rok przyniesie jakiekolwiek informacje o nowym GTA, oficjalne informacje ofc... Ogrywam właśnie Wieśka trzeciego i zdałem sobie w pewnym momencie sprawę z tego jak bardzo brakuje nowej, gangsterskiej, dobrze poprowadzonej opowieści w mega szczegółowym otwartym świecie z perfekcyjnie napisanymi i zagranymi postaciami :/ 

R* mógłby się w końcu zlitować o rzucić cokolwiek, ot chociażby jakiegoś arta na TT żeby było nad czym dyskutować, tak jak zrobili to w przypadku RDR2. 

Odnośnik do komentarza

Ja to bym chciał coś w klimatach GTA4. Bardziej poważna historia z mniej przerysowanymi postaciami. Coś w stylu RDR2, ale wydaje mi się, że właśnie w serii GTA R* będzie przerysowywał Amerykę, a w kolejnych odsłonach serii o kowbojach podchodził do tematu na poważnie. Obym się mylił w tym pierwszym przypadku. 

 

Jeśli ktoś jest nam w stanie zaserwować poważną, dojrzałą i zapierającą dech produkcję o gangsterach to właśnie ci goście. 

Odnośnik do komentarza

Dojrzalszą i poważniejszą historię również przyjąłbym z otwartymi ramionami. Oby tylko zrezygnowali z trzech lub jakiejkolwiek innej ilości głównych bohaterów. Dla mnie mimo wszystko to była największa wada piątej odsłony. Rozumiem, że R* z każdą nową odsłoną swojej flagowej serii wprowadza jakąś nowość i świeżość ale... nie, nie. Skupienie się na jednej dobrze nakreślonej postaci będzie dużo lepszym pomysłem. Może rzeczywiście fajnie byłoby zobaczyć damską postać w roli głównej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...