Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak... do dziś pamiętam co, gdzie i w jakiej kolejności w Goticzku 2 (tak, wiem że PC, odpracuje w piekle).

 

Z drugiej strony od ponad 20 lat gram każualowo w Fifke a wciąż trzymam poziom pijanego szympansa po lobotomii.

 

Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie. No ale tego konkretnego streama nie widziałem. A możliwe jest, ze grał wcześniej ale na PC? Tam sterowanie było jakieś poje*bane, celowało się na numerycznej bodajże, nie obsługiwało myszki. Moze o to cho?

 

 

(Offtop. Słucham sobie muzyczki  z Nioh i Nioh2 właśnie. Boze, jakie to bylo dobre)

Edytowane przez K.Adamus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, K.Adamus napisał:

Niby tak... do dziś pamiętam co, gdzie i w jakiej kolejności w Goticzku 2 (tak, wiem że PC, odpracuje w piekle).

 

Z drugiej strony od ponad 20 lat gram każualowo w Fifke a wciąż trzymam poziom pijanego szympansa po lobotomii.

 

Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie. No ale tego konkretnego streama nie widziałem. A możliwe jest, ze grał wcześniej ale na PC? Tam sterowanie było jakieś poje*bane, celowało się na numerycznej bodajże, nie obsługiwało myszki. Moze o to cho?

 

 

(Offtop. Słucham sobie muzyczki  z Nioh i Nioh2 właśnie. Boze, jakie to bylo dobre)

Dobra bo widzę że jest problem z ogarnięciem. Streamu #45 gdzie zaczyna w to grać nie ma (przypadek). Nie wiem czemu. Nie czepiam się po prostu nie rozumiem po co kłamać. I nie nie chodzi o sterowanie na pc czy inne cuda. Widać że gość nie ogarnia co się dzieje. Każdy kto grał w RE4 dostał w mordę w 1 wiosce. Każdy - to była nowa mechanika i trzeba było parę razy się dać zabić żeby ogarnąć że tutaj jest shotgun tutaj jest gość z piłą i potem jakoś się udawało. Można było spierdalać cały czas i to tez jest jakieś rozwiązanie. Ale jak widziałem jak grał no to serio nie da się przejść tego momentu jak się stoi w miejscu i strzela z pistoletu XD No nie. Tak grałem pierwszy raz na kostce gdzie chwilę potem piła odcięła mi na ekranie głowę a moja szczena leżała na dywanie. Drugi stream zaczyna się od tego miejsca i obstawiam że streamer obejrzał na YT co i jak i potem już jakoś poszło. Ale nie ma co szukać sensacji :lapka: Oglądam dalej jego content bo lubię. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

+to nie jest jakiś odosobniony przypadek z tym residentem. Ja osobiście nic do niego nie mam, jak kręci go robienie filmików o grach to zayebiście, czasami nawet mocno mu wychodzą ale chyba można mu wytknąć że czasami nie ma pojęcia o czym mówi a i tak mówi i to takim tonem jakby był alfą i omegą, tyle. :boomer:

Odnośnik do komentarza

Historie NRGeeka z dzieciństwa i wczesnej młodości to praktycznie moje historie. Też zaczynałem od C64, też miałem kumpla z Amiga, też przeżywałem te same emocje, mieszkałem w blokowisku itd. Dlatego tak dobrze mi się tego słucha. Że czasem pieprzy głupoty? No czasem tak, walnie jakiegoś babola, którego nie powinien. Jak ostatnio gdzie mówił, że jest fanem Tekkena a nie wiedział kto to jest Kazuya. No kurwa, ostatni Tekken w jakiego grałem to 5 na PSP ale doskonale wiem kto to jest Kazuya. Nie da się tego nie wiedzieć :) Ale to tylko takie tam głupoty. Gość potrafi mnie przenieść do czasów dzieciństwa gdzie graliśmy turnieje Mortal Kombat, jaraliśmy się rzutami w Tekkenie na PSX, albo zbieraliśmy szczęki z podłogi przy Turoku. I za to go cenie, za to go słucham. Ale warsztatowo taki Archon zjada go bez popity :)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ale jak ktoś pakuje do każdego filmiku taki opis to zapala mi się lampka ostrzegawcza i raczej nie mam ochoty oglądać jego treści, bo przeważnie wytknięcie błędu nie kończy się najlepiej.

 

Cytat

Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Bzduras said:

No nie wiem, ale jak ktoś pakuje do każdego filmiku taki opis to zapala mi się lampka ostrzegawcza i raczej nie mam ochoty oglądać jego treści, bo przeważnie wytknięcie błędu nie kończy się najlepiej.

 

 

 

To akurat bullshit. Jestem patronem i NRgeek raz robił filmik o który go poprosiłem. Dostałem wcześniejszy dostęp i w tym filmie był jeden bardzo poważny babol. Wytknałem go, poleciały z mojej strony mocne kurwy, bo czegoś takiego być nie powinno. Posypał głowę popiołem a film został poprawiony. Więc to nie do końca tak. Czym innym jest konstruktywna krytyka, a czym innym jest obrażanie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Homelander napisał:

To akurat bullshit. Jestem patronem i NRgeek raz robił filmik o który go poprosiłem. Dostałem wcześniejszy dostęp i w tym filmie był jeden bardzo poważny babol. Wytknałem go, poleciały z mojej strony mocne kurwy, bo czegoś takiego być nie powinno. Posypał głowę popiołem a film został poprawiony. Więc to nie do końca tak. Czym innym jest konstruktywna krytyka, a czym innym jest obrażanie.

Dobrze, ale zrobiłeś to osobiście i prywatnie. Przeważnie tuberzy mają problem z publicznym przyznawaniem się do błędów czy korygowania czegoś i jest jak wiatr zawieje - jednemu odpiszą "dzięki", a drugiemu "weź wykurwiaj ban". Co zresztą widać też na jego fejsbukowym profilu w komentarzach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Bzduras said:

Dobrze, ale zrobiłeś to osobiście i prywatnie. Przeważnie tuberzy mają problem z publicznym przyznawaniem się do błędów czy korygowania czegoś i jest jak wiatr zawieje - jednemu odpiszą "dzięki", a drugiemu "weź wykurwiaj ban". Co zresztą widać też na jego fejsbukowym profilu w komentarzach.

 

Pewnie masz rację. No cóż, dla jednych takie coś jest nie do przeskoczenia, a inni oleja. Mnie to czasem wkurwia, czasem śmieszy, a w większości wypadków macham ręka. Wytykanie błędów i tak nic nie daje, no bo co Ci to da, że napiszesz chociażby o tym Kazui. W najlepszym wypadku gość napisze, że faktycznie to Kazuya i to jego ojciec a nie brat. Whatever. Mi się go słucha jak takiego kumpla z dzieciństwa. Tyle. Trochę jest w nim z tego Zbyla :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego nie oglądam zbytnio, co najwyżej czasami stare Zagrajmy W Crapa, żeby pośmiać się z niektórych tekstów.

5 minut temu, Homelander napisał:

Wytykanie błędów i tak nic nie daje, no bo co Ci to da, że napiszesz chociażby o tym Kazui.

Może w przyszłości robiąc materiał o Tekkenie nie popełni tego samego błędu? Nie wiem, nie oglądam, nawet kontekstu nie mam.

Odnośnik do komentarza

 

9 minutes ago, Bzduras said:

Dlatego nie oglądam zbytnio, co najwyżej czasami stare Zagrajmy W Crapa, żeby pośmiać się z niektórych tekstów.

  

Może w przyszłości robiąc materiał o Tekkenie nie popełni tego samego błędu? Nie wiem, nie oglądam, nawet kontekstu nie mam.

Tyle, że ja generalnie mam to w dupie, chyba, że jest to rażace. Nie szukam na jego kanale merytoryki, tylko emocji, a zdecydowanie to dostarcza. Prawda jest taka, że czy Ty czy ja siedzimy w giereczkowie na tyle długo, że te wszystkie retrohistorie znamy. Znamy historię Jaguara, powstawania Diablo, GTA czy Residenta. Wiesz dlaczego powstał PSOne, dlaczego Heroes of Might and Magic sięgnęło dna. A jak nie znasz historii powstawania Soldier of Fortune? No to znaczy, że nie bardzo Cię to obchodziło :) I nawet jak będzie w tym materiale babol czy dwa (a w takich materiałach z historia raczej ich nie ma, gość czasem pieprzy jak emocje wchodza w grę) to co za różnica :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Cytat

I nawet jak będzie w tym materiale babol czy dwa (a w takich materiałach z historia raczej ich nie ma, gość czasem pieprzy jak emocje wchodza w grę) to co za różnica  

Nie zgadzam się z tym zdaniem, ale sprawdziłem.

 

Twój post to 670 znaków ze spacjami, natomiast zdanie z którym się nie zgadzam to 167 znaków. Obliczając procent bullshitu do treści, pod którą się podpiszę:

100% - 670

x - 167

 

zatem

 

x=(167x100%)/670

x=24,92537313432836%, co możemy zaokrąglić do 24,9% bez uwzględniania błędu zaokrąglania.

 

No to za 75% zgodności plusik już może być, tylko reakcje mi się skończyły.

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Homelander napisał:

Dostałem wcześniejszy dostęp i w tym filmie był jeden bardzo poważny babol. Wytknałem go, poleciały z mojej strony mocne kurwy, bo czegoś takiego być nie powinno. Posypał głowę popiołem a film został poprawiony.

ułatwiłeś mu zadanie. czyli kolejny raz zrobił coś o czym nie ma pojęcia, patron wspierający go poprawił*, a potem gosć wydał poprawiony filmik i ludzie myślą że on tak się zna. A to Homelander go poprawił.

 

* - a jeszcze mu zapłaciłeś :/ 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Film klawy, nie ma co się skupiać na detalach ja tam widzę jasno obrany cel i realizację pomimo że pewnie logistyka była koszmarem - piona Dominik.

Niektóre nieobecności oczywiste - neandertal który chciał dalej lać czytelników, czy mentalne dziecko które pod 40ke dalej wypomina że redakcja leciała na piratach a on bohater targał ISS z Japonii 20 lat temu..

Nieobecności nieoczywiste to takie bardziej pi**y co nie potrafią powiedzieć nie, po prostu nie mieli technicznie możliwości nagrać 4 zdań na wideo..
Redakcja wyszła bardzo pozytywnie, ludzie z pasją którzy potrafią inwestować w coś dla zajawki, niezależnie od zwrotów finansowych. Jak porównam PSXa z magazynami z mojej młodości np. samochodowymi (AMiS, Auto Świat, Motor) czy muzycznymi (Metal Hammer, Mystic Art) to myśle sobie iż jest dobry powód dla którego tamte albo nie istnieją albo odchodzą w niebyt - nie zbudowali z czytelnikami żadnej więzi, testy czy recenzje pisał przeważnie ‚ktoś’ więc internet ich wymiata bo takich ktosiów jest tam na pęczki i to za darmo. 

 

Natomiast dla PSXa jest teraz ważny moment, aby po tych wszystkich wspominkach zacząć na bieżąco tworzyć nową historię, bo oglądać na 40 czy 50 lecie starszych panów na krzesłach obrotowych pchanych przez młodzież po Sokolskiej byłoby raczej smutno..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Reaver napisał:

to myśle sobie iż jest dobry powód dla którego tamte [magazyny] albo nie istnieją albo odchodzą w niebyt

Niedawno się dowiedziałem ze click był tłumaczony z niemieckiego pisma, a i pismo play również było tłumaczone. To jak tam miał być klimat np z relacji targów, jak nie było tam np o tym przysłowiowym pluciu z wieży Eiffla. Może tamte pisma o których piszesz również są tłumaczone (mystic art wiem ze nie ale to gazetka wytwórni).

Odnośnik do komentarza
On 9/25/2022 at 11:36 AM, grzybiarz said:

Niedawno się dowiedziałem ze click był tłumaczony z niemieckiego pisma, a i pismo play również było tłumaczone. To jak tam miał być klimat np z relacji targów, jak nie było tam np o tym przysłowiowym pluciu z wieży Eiffla. Może tamte pisma o których piszesz również są tłumaczone (mystic art wiem ze nie ale to gazetka wytwórni).

To na pewno miało wpływ ale było coś jeszcze - tamci redaktorzy byli anonimowi, nic o nich nie było wiadomo. PSX pokazał ze da sie zbudować taka wież bez wrzucania posta co chwile który „trenduje”,

Swoją drogą ciekawe że w filmie chyba obecny naczelny wspomina że oni się czują alternatywą dla social media, ja myśle ze na pewno nie jest dla nich za późno tylko kwestia jak nie kanibalizować przy tym gazety jest skomplikowana. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...