Skocz do zawartości

PSX Extreme - THE MOVIE - Zbieramy materiały


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tokugawa1982 napisał:

Niesamowity materiał. Dzięki Zgredzi. Dzięki Panie Reżyserze-Człowieku Orkiestro. 

 

Z Wami od nr 6.

Forevaaa!

Człowiek Orkiestra hahah ^^ Dzięki :)

Nie każdego dało się odnaleźć, nie każdy chciał być w filmie :) . Nie każdy po prostu dobrze czuje się przed kamerą i ja to szanuje.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shen napisał:

Co mi youtube zaproponował dzis, oglądałem lata temu, ale moze ktos nie zna, pani Ścierska bardzo sympatyczna.

Zanim doslownie sekunde zanim kliknalem w link tego tenatu pomyslalem o tych nagraniach xD Ogladalem to lata temu i byl to moj pierwszy kontakt wizualny z ludzmi z pe. Bedzie na deser.

Odnośnik do komentarza

Ale wydaje mi sie ze najwazniejsze w calym tym filmiku jest to ze jednak zgredy to fajne chlopaki, tacy na jakich sie wychowalismy. Mimo ze stare chlopy to jednak mieli kupe smiechu przy wspominkach o rzyganiu w redakcji <3 Takich ich zapamietalismy i takich zapamaietamy.

 

A mysle ze to jednak bardzo wazne bo obstawiam ze wielu tak jak ja troche zwatpilo , zawiodlo sie i pewien mit prysl po akcjach z tfu shiva i gamerą. 

Ale w kazdym stadzie znajda sie czarne owce. Mit kochanego zgreda rozblysl zlotym swiatlem z dresu myszaqua na nowo :bolduper:

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Obejrzane, świetna robota, mimo że od kilku lat nie kupuje szmatławca i na części zgredów się zawiodłem, to jednak co wspomnienia to wspomnienia :) Zaskoczony jestem że temat założony przez moją skromną osobę doprowadził do usunięcia Wargi (nic do gościa nie mam prywatnie, ale teksty typu kał w żyłach...) i to za szefowania Butchera, gościa który raczej jest znany z odpyskiwania czytelnikom mającym inne zdanie niż on.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, metalcoola napisał:

Obejrzane, świetna robota, mimo że od kilku lat nie kupuje szmatławca i na części zgredów się zawiodłem, to jednak co wspomnienia to wspomnienia :) Zaskoczony jestem że temat założony przez moją skromną osobę doprowadził do usunięcia Wargi (nic do gościa nie mam prywatnie, ale teksty typu kał w żyłach...) i to za szefowania Butchera, gościa który raczej jest znany z odpyskiwania czytelnikom mającym inne zdanie niż on.

No to ładnie, pogoniłeś z PSX-a Wargę, a magazynu i tak nie kupujesz :) Dzwonię do prokuratury. 

  • Plusik 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

No ogólnie Warga się zbłaźnił fest. Zamiast powiedzieć z tej pięknej okazji coś fajnego o gierkach czy magazynie, to wolał bóldupienie o szkalowanie go na forumku. No ale to chyba norma u jutuberów z przerośniętym ego, przyzwyczaili się do fejmu i uznania u swojej publiczności z kategorii wiekowej 13-17, więc jak komuś z iq wyższym od podeszwy nie spodoba się rynsztokowy styl pisania, to już łolaboga afera. 

 

2 minuty temu, Kmiot napisał:

To co, teraz Monia może już pisać?

 

Monia po tym filmie to już wszystko może

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem podziękować za ten świetny, wspominkowy film :) Wzruszyłem się, serio. Chylę czoła za wykonanie wspaniałej roboty i to jeszcze pro bono! Mógłby trwać jeszcze dłużej, a i tak bym dalej oglądał z zainteresowaniem. Po raz kolejny utwierdzam się też w przekonaniu, że Norby to spoko gość, jak zawsze ze stylówą w postaci fryzury, ala "wstał z łóżka i prosto do roboty" :))) To też trochę taka szara eminencja PE, bo w sumie bez Niego też by to się nie kulało dalej. A ilekroć robiłem u Niego zakupy w Norbicie, zawsze byłem wzorowo obsłużony.

 

Ten jubileusz 300-stu numerów to jest w ogóle Mistrzostwo Świata. Kombo - numer nr 300, numer 0 i ten filmik - dawno mnie coś tak nie ucieszyło. Jeszcze raz dziękuję i czekam jak zwykle z niecierpliwością na kolejny numer PE. Nieprzerwanie od 4-tego numeru :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jesteśmy po seansie z narzeczoną (która nie czyta pisemka ale film bardzo jej się podobał) i na początku oczywiście należą się gratulacje dla Dominika za chęci i ogrom pracy, którą włożył w ten projekt. O ile same nagrywki pewnie sprawiały Ci przyjemność, tak sam montaż pewnie dał w kość. Fajnie, że udało się zebrać całkiem sporą ekipą w Katowicach. Ja swoją przygody z PE zacząłem chyba w okolicach 90 numeru (na razie taki najstarszy numer znalazłem, ale jeszcze poszukam w garażu), nie posiadając żadnej konsoli, ale po prostu z ciekawości czytałem wszystko co redaktorzy pisali o grach i marzyłem o posiadaniu własnego sprzętu. Wtedy grałem na PC ze względu na wiek i to, że rodzice nigdy nie chcieli mi kupić żadnej konsoli. Nigdy się jakoś mocno nie zżyłem z redaktorami, tak na prawdę ten film to moje pierwsze spojrzenie na osoby tworzące magazyn, ale został mi przedstawiony obraz bardzo fajniej, pozytywnej i zgranej ekipy. Z archiwalnych nagrań wylewa się magiczny klimat. Super wrażenie zrobili na mnie Ściera, Kali (może dlatego, że też się ze wszystkim spóźniam, nie no, mega pozytywny człowiek), Roger, ale ogólnie wszyscy to pozytywne mordki. W ogóle ciekawy jestem jak wyglądało szefowanie Ściery, też takiej pozytywnej osoby, czy trzymał trochę za mordę wszystkich żeby zgrać wszystko do kupy, czy może redaktorzy mieli sporo luzu. Podejrzewam, że sporo rzeczy odkryję jak zdobędę starsze numery, ale też imprezy zgredów w biurze sugerują raczej przyjazną atmosferę. Aż trochę oglądało mi się z zazdrością, że nie uczestniczyłem w tym chociażby jako bardziej zaangażowany czytelnik pisma. Ale gdybyście potrzebowali nowego praktykanta (skoro stanowisko jest już wolne), to chętnie pojadę na Gamescom albo inne targi i ogarnę relację za darmo :D (za tych, którzy tego nie lubią). 

 

Na początku oglądania trochę miałem poczucie chaosu w montażu, może brakowało mi jakiegoś narratora, który uporządkuje wydarzenia, a na pewno było za dużo niepotrzebnych reklam z przeszłości jako przebitki. Ale z czasem wszystko już było super. Oczywiście trafiło się kilka literówek, ale można je jeszcze poprawić do wersji Extended. Z przyjemnością obejrzę jeszcze raz rozbudowaną wersję, bo aż chciało się to oglądać i dowiedzieć jeszcze więcej. Wiadomo ile materiału może jeszcze trafić do tej rozszerzonej edycji ?

 

Z pewnością wybiorę się na moje pierwsze Extreme Party i mam nadzieję, że będzie okazja poznać redakcję jak i osoby z forum.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...