Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po co komu cycki w grze wideo? W gierkach ogląda się postać od tyłu i tutaj dostaliśmy chyba najlepszy tyłek jaki widziałem w życiu, tak włączyłem Switcha i kurde mam zawstydzająco wiele screenshotów polegających na tym że typowe Xenoblade'owe "wow jakie widoczki" znaczy "wow jaka figura Eunie". 

 

Wolałem dwójkę i jej zalew przesadzonych waifu oraz trochę pikantnych momentów, no ale ludzie krytykowali ją za to i Monolith uwierzył wiedźminowcom że gry wideo dla dzieci powinny przede wszystkim być POWAŻNE więc teraz jest POWAŻNA FABUŁA i sidequesty z gadaniem tak jak ci zachodni gracze to wolą.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, funditto napisał:

Podczas Nintendo Direct tego nie wychwyciłem, ale w Wave 4 wraca Shulk i dorosły Rex oraz chyba Alvis jako wróg 

 

 

Mam nadzieję, że to będą nasi główni bohaterowie 

Nie ogladalem zeby nie wylapac zadnego spoilera. Czy to jest ten wave ktory ma byc pod koniec roku w pudle (miejmy nadzieje)?

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2023 o 21:44, pawelgr5 napisał:

Nie ogladalem zeby nie wylapac zadnego spoilera. Czy to jest ten wave ktory ma byc pod koniec roku w pudle (miejmy nadzieje)?

Zdążę skończyć podstawkę, idealnie xD. Jestem już w Ch7, wydaje mi sie, ze to blisko konca już. 

Nie sądzę, żeby było w pudle, to część season passa. 

Ale nie pamiętam, jak było z Torną, czy też była dostępna jako część SP? 

Bo potem wydali standalone. 

Odnośnik do komentarza

Wreszcie ukończyłem ten monumentalny JRPG i całą trylogię. 

 

W ostatecznym rozrachunku Xeno 3 cenię sobie tak samo wysoko jak jedynkę, nieco powyżej XC2 (mimo znakomitej Torny, podstawką byłem jednak nieco rozczarowany). Najlepszy system walki, nieco gorzej zbudowany świat. No kazda część była w czymś lepsza od innej. Kazda nieco inna. 

 

Trylogię oceniam jako epicką, chyba najlepsza nowożytna seria JRPG bez walki turowej, nie ma praktycznie dużej konkurencji. 

 

Monolit dowiózł. Czekam na DLC Wave 4, które zapowiada się na zwieńczenie i domknięcie wątków całej trylogii:). 

 

 

2023021816344600-A862246CB76B2B6DC14022F4545399F5.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Minęło już z pół roku od kiedy ukończyłem trójeczkę, ale dzisiaj jakoś zebrało mi się na to, żeby odpalić końcowe sceny tej epickiej gry i kurde znowu ciary i łzy w oczach tak naprawdę. Chyba miękka faja jestem, ale zawsze w sumie taki byłem. Nie mogę doczekać się tego DLC, wskoczyłbym jeszcze do tego świata jak dziki.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Szwed napisał:

Minęło już z pół roku od kiedy ukończyłem trójeczkę, ale dzisiaj jakoś zebrało mi się na to, żeby odpalić końcowe sceny tej epickiej gry i kurde znowu ciary i łzy w oczach tak naprawdę. Chyba miękka faja jestem, ale zawsze w sumie taki byłem. Nie mogę doczekać się tego DLC, wskoczyłbym jeszcze do tego świata jak dziki.

Z przecieków wynika, że DLC będzie jeszcze większe od Torny, więc szykuje się 20h+ godzin zabawy :). Też nie mogę się doczekać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ukończyłem XC3 w zeszłym roku i to jest dodatek do tej cześci, ale w tym trailerze są zupełnie nowi bohaterowie? Wnioskuję, że pochodzą z innych odsłon gierki, o co tutaj chodzi? To będzie jakaś gra w grze? Nabijanie statystyk itd, to wszystko rozpocznie się od początku?

ten trailer wygląda zacnie, nie powiem, że nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.