Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Jezu jak to nie dostanie pudła to chuj im w pysk. Tak serio chwile przed Zeldą chcą to wydać?

Czy tylko ja myślałem, że dlc wyjdzie pod koniec roku? Wielkie zaskoczenie, najgorsze, że nie mam gdzie tego zmieścić, a dlc już dawno kupione :D. Ale muszę znaleźć czas, bo to konkluzja całej trylogii, trailer mnie nahypował, jak nic od big N od dawna. 

3 minuty temu, Ken Adams napisał:

Ukończyłem XC3 w zeszłym roku i to jest dodatek do tej cześci, ale w tym trailerze są zupełnie nowi bohaterowie? Wnioskuję, że pochodzą z innych odsłon gierki, o co tutaj chodzi? To będzie jakaś gra w grze? Nabijanie statystyk itd, to wszystko rozpocznie się od początku?

ten trailer wygląda zacnie, nie powiem, że nie

To jest konkluzja całej trylogii, lepiej ograć najpierw 1 DE i 2. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Czy tylko ja myślałem, że dlc wyjdzie pod koniec roku?

No niby w grudniu miało byc fabularne dlc wg rozpiski nintendo. Chyba, że ta data to był zwykly place holder.

 

Cytat

●DLC Wave 1
Release date: 7/29/2022
This wave of DLC contains the following content:
・A collection of helpful items, including:
Consumable items: Silver Nopon Coins x 30 and Gold Nopon Coins x 10
Accessories: Iron Temple Guard, Circlet of Wisdom, Silver Belt, Glass Memory, Nopon Strap, and Auto-Balancer
*Note that the helpful items above can also be acquired while playing the game.
・Color variations for existing outfits

●DLC Wave 2
Release date: 10/13/2022
This wave of DLC contains the following content:
・Challenge Battle mode against difficult enemies
Overcome a variety of challenges by playing the Challenge Battle mode. Collect crystals and exchange them for valuable accessories and new outfits.
・A new hero character and accompanying quests
This wave adds the new hero character, Ino, to the game. Complete her Hero Quest to recruit her to your party and gain access to her class.
・New character outfits
Swimsuits

●DLC Wave 3
Release date: 2/15/2023
This wave of DLC contains the following content:
・Challenge Battle mode against difficult enemies
The rogue-like Challenge Battle mode "Archsage's Gauntlet" is now available. Collect crystals and exchange them for valuable accessories and new outfits.
・A new hero character and accompanying quests
This volume adds the new hero character, Masha, to the game. Complete her Hero Quest to recruit her to your party and gain access to her class.
・Accessory crafting*
Craft new accessories using the crystals collected while playing the "Archsage's Gauntlet" challenge battle mode. Crafted accessories can also be upgraded later.
*Accessory crafting becomes available once Masha is available to use as a hero character.
・New character outfits
Nostalgic outfits

●DLC Wave 4
Release date: by 12/31/2023
This wave of DLC contains the following content:
・New original story scenario

 

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że to placeholder. Inna sprawa, że zawsze jak wychodzi coś od Horizona, Nintendo na drugi dzień wrzuca jakiś shadowdrop albo wielki trailer xD. 

Na pewno to dlc to must have dla fana serii, więc myślałem, że będą dłużej to reklamować, miła niespodzianka, ale jak ktoś planuje swój backlog to i zguba :D. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ken Adams napisał:

No dobra ale tymi nowymi (starymi) bohaterami będzie można grać i się bić, czy będą oni „tylko” towarzyszyć głównej szóstce z xc3 w dodatkowych misjach?

Podejrzewam, że to będzie nowe party i pewnie zaczną od jakiegoś wysokiego levelu, nie sądzę, by byli to "herosi".

Progress nie będzie się na pewno przenosił, to nowe "standalone" story. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

JA PIERDOLE, ale się wkurwilem. Myślałem że jakieś z doopy opary nawdychaliście się i piszecie o dlc, a to prawda i wychodzi bez pudła i to zaraz 

 

No to chuj, nie biorę jak nie ma pudła. Myślałem, że bedzie ładnie leżało z resztą kolekcji, a tu taka niemiła niespodzianka. Nintendo serio nie słucha swoich fanów, nikt tak bardzo nienawidzi ich jak właśnie japońskie korpo.

 

No nic, może na s2 wyjdzie w packu to wtedy się kupi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To dlc to odpowiedź na DLC Horizona, typowy marketing Nintendo. 

 

 

1. 2017 Horizon 1, 3 dni później Breath of The Wild,

 

2. Później w 2017 Mario, zaraz po tym Horizon DLC miał premierę

 

3. W 2022 tutaj nie Nintendo, ale Forbidden West miał premierę, kilka dni później Elden Ring :D 

 

4. DLC do Forbidden West, 2 GODZINY później shadowdrop dlc do Xenoblade 3, wiadomo, żeby odciągnąć ludzi od DLC :D

 

Podsumowanie, jak wychodzi Horizon, to zaraz po tym albo przed tym wychodzi coś innego, co odciąga uwagę od gry Sony. 

To oczywiście przypadek, ale Horizon lubi przyciągać konkurencje, często po prostu nawet nie wiedząc przed ogłoszeniem daty premiery, że będzie ją miał.

 

Samo DLC do Xeno uważam, że okno z dupy na maxa, w tym wypadku Nintendo sam sobie robi konkurencje, a pod koniec roku pewnie nie będzie żadnej premiery od nich.  Bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

Może Torna słabo się sprzedała w pudle, dziwna sprawa. Liczba postaci, lokacji, kawałków - wszystko sugeruje, że ta gra będzie nawet większa niż Torna, która spokojnie zajęła mi 50 godzin.

Może nie chcieli reklamować czegoś co jest mocno powiązane z całą trylogią scenariuszowo jako niezależnej produkcji żeby się ktoś rozczarował. Torba była na luziku do pogrania jako osobny jRPG, nawet jako wstęp do poważnego Xenoblade'owania.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, XM. napisał:

JA PIERDOLE, ale się wkurwilem. Myślałem że jakieś z doopy opary nawdychaliście się i piszecie o dlc, a to prawda i wychodzi bez pudła i to zaraz 

 

No to chuj, nie biorę jak nie ma pudła. Myślałem, że bedzie ładnie leżało z resztą kolekcji, a tu taka niemiła niespodzianka. Nintendo serio nie słucha swoich fanów, nikt tak bardzo nienawidzi ich jak właśnie japońskie korpo.

 

No nic, może na s2 wyjdzie w packu to wtedy się kupi.

 

skąd info że nie będzie pudła? pewnie ogłoszą później

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...