Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie. Jest klasyka w nowej formie - Ryu i Chun Li. Zaprezentowano nowość, którą reprezentuje Luke, a tak.... Jest sam Luke i jego wystylizowana fryzura. To trochę tak, jakby MK reklamować nie poprzez kombo Scorpion/Sub-Zero, tylko dać na okładkę Kotal Khana. :unknown:

Zdaję sobie sprawę, że to jedynie kwestia gustu, ale kompletnie nie trafia do mnie ta podstawowa okładka nowego SF.
I jeszcze to przedstawienie cyfry sześć, która bardziej przypomina swoistego rodzaju kompozycję graficzną.

Mogli kontynuować tradycję i pozostać przy rzymskim systemie zapisywania cyfr.

Odnośnik do komentarza

Lepsza, ale nadal trochę nijaka, bez pomysłu. Gra zapowiada się zacnie, ale logo od początku jest jakieś bez wyrazu. Szóstka w ogóle nie wygląda jak liczba, zaś czcionka jest tak banalna i nudna, że głowa boli. A przecież seria od samego początku miała bardzo charakterystyczny tytuł, który pamiętam jeszcze z lat młodości, automatów i okładek starych czasopism o grach.

 

 

Street_Fighter_old_logo.png

 

 

A tutaj ot po prostu, na odwal

STREET FIGHTER 6

  • Plusik 2
  • This 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie dziwne trochę, cała gra ma stylistykę jak za dawnych lat, graffiti, pełno kolorów, chlapnięcia farbą, a tytuł to jakis basicowy font. Moim zdaniem zlecali komunikacje produktową zewnętrznej agencji, ewentualnie wewnętrznemu działowi marketingu, gdzie jakieś łosie pracują. Najpierw ta afera z logo ze stocka, a do tego ta niepasująca czcionka. Jakby dali wymyślić logo tym samym ludziom co pracują nad stylistyką w samej grze to by pewnie dużo lepszy efekt przyniosło.

Odnośnik do komentarza

No już to widzę z tym grać

 

potem sąsiedzi by mnie palcami wytykali "o, to ten typ, co ogląda hentaje przez 10 godzin dziennie".

 

Ale gierka wygląda bardzo fajnie, znacznie lepiej niż na początku jak to prezentowali, o kilka poziomów lepiej niż gooowno tekken8

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja w pełni rozumiem, że usilnie promują nowe postacie, ale mogli przedstawić to tak, że nowe spotyka stare. Czyli przykładowo Ryu, ikoniczna postać serii, jest ustawiony obok kogoś z nowej ekipy. Dla przykładu. A tak, nawet arcade stick podąża ta drogą. :dunno:

9VIP88Q.jpg

Natomiast pudełko edycji kolekcjonerskiej tak się prezentuje.

pcK3XWq.jpg


Tyle dobrze, że stilbuk, o którym 3. marca wspominałem, jest mocno :good2:i będzie w niektórych sklepach (x-com) dodawany w gratisie do standardowego wydania gry.

Jdz3hk1.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to ma niby być? :/

 

Rozumiem, że pozmieniali wszystkim postaciom muzykę? No kurcze, niby dobrze, że jakieś urozmaicenie, ale cała szóstka sprawia wrażenie tworzonej dla jakiegoś młodszego pokolenia. Komentarze z tego co widzę pochlebne. Stary dziad nie rozumiem widocznie tego ulicznego lajfstajlu i tych dziwnych dźwięków, które nazywają teraz muzyką... :boomer:

 

Czwórka jednak była zajebista. Swego czasu oczarowała mnie zarówno tą kolorową, pastelową oprawą graficzną, jak i świetnym soundtrackiem. Motyw Cammy również był świetny i był to jeden z powodów, dla których stała się wtedy moją ulubioną postacią:

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiedzialbym ze wyglada bardziej realistycznie. Bo czy ladnie to nie wiem, takie te postacie jakies plastikowe a animacje drewniane (tatsu ryu xD). No i hhopowa stylowa i muzyka to dla mnie dramat. Rozowo-neonowy hud tez. I logo tez, na papierze jakos wyglada ale na "zywo" za ch.uja nie moge sie tam dopatrzec 6ki na pierwszy rzut oka. Komentator xDDDDDDD O systemie nic nie powiem bo jeszcze nie pokumalem co i jak ale wydaje sie ze wraca wiekszosc z rzeczy 5ki, vskile teraz sa ukryte na pasku pod zyciem, CA sa 3 stopniowe. Ryuowi wrocil donkey kick pod cwierckolkiem (w sf5 tez chyba tak bylo a skonczylo sie finalnie na polkolu).

 

Takze ogolnie dla laika jak ja to takie mocne stany srednie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...