Skocz do zawartości

Max Payne & Max Payne 2 Remake


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Bzduras napisał:

Fajno, fajno, ale jak Rockstar macza w tym paluchy to na miejscu tych co jeszcze nie kupili szybko zaopatrzyłbym się w oryginały, zanim usuną z dystrybucji i zostanie Max i Mona w wersji "plastuś style".

szukałem wczorj fixmoda dla windy 10  po ukończeniu mp3 przed ogłoszeniem rimejków XD

 

obraz.png.32c69ca904299b417028c3885cafc13d.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

szukałem wczorj fixmoda dla windy 10  po ukończeniu mp3 przed ogłoszeniem rimejków XD

No c00rwa typóweczka z ich strony :pawel:

 

A jak szukasz fixów pod nowe windy to ten jest spoko: https://community.pcgamingwiki.com/files/file/2325-max-payne-anthology-definitive-fixes/ do jedynki i do dwójki

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie mam nic przeciwko remasterom i remakom, jeśli są dobrze zrobione. Jestem sentymentalnym człowiekiem, lubię wspominki i 'kiedyś to było', ale do większości gierek już nie dałbym rady wrócić przez archaizmy i aspekty wizualne. Tylko, żeby trochę lepiej je robili niż ostatnie remastery trylogii GTA.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest na wczesnym etapie, to czuje, że przed tym R zdąży niechronologicznie wypuścić remaster trójki, później wjadą dwa rimejki i jak się dobrze przyjmie(bo trójka nie spełniła ich wysokich oczekiwań), to pewnie zielone światło na czwórkę, która będzie się działa na Alasce, tak jak pan grucha powiedział:

https://www.ppe.pl/news/42768/max-payne-4-powstaje-mamy-pierwsze-artworki-i-informacje-o-grze.html

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SlimShady napisał:

Jak to jest na wczesnym etapie, to czuje, że przed tym R zdąży niechronologicznie wypuścić remaster trójki, później wjadą dwa rimejki i jak się dobrze przyjmie(bo trójka nie spełniła ich wysokich oczekiwań), to pewnie zielone światło na czwórkę, która będzie się działa na Alasce, tak jak pan grucha powiedział:

https://www.ppe.pl/news/42768/max-payne-4-powstaje-mamy-pierwsze-artworki-i-informacje-o-grze.html

ta melepeta tak długo już tam pracuje, ja pierdole

1 minutę temu, Pupcio napisał:

Ciekawe gdzie rimejk hirosków 3, niby taka perła która wygrała ranking the best of na forum psxextreme:kekw:

hiroski nie potrzebują :kaz:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SlimShady napisał:

Jak to jest na wczesnym etapie, to czuje, że przed tym R zdąży niechronologicznie wypuścić remaster trójki, później wjadą dwa rimejki i jak się dobrze przyjmie(bo trójka nie spełniła ich wysokich oczekiwań), to pewnie zielone światło na czwórkę, która będzie się działa na Alasce, tak jak pan grucha powiedział:

https://www.ppe.pl/news/42768/max-payne-4-powstaje-mamy-pierwsze-artworki-i-informacje-o-grze.html

Ale ten max 4 rozyebie jak powstaje już 10 lat :obama:

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

Capcom z RE2 pokazał jak można zrobić remake starej gierki. Fajnie by było jeśli te remake'i będą na podobnym poziomie. Ciekawi mnie tylko data premiery bo wg info ("Under the development agreement signed today") prace dopiero się rozpoczynają więc premiera po Alan Wake 2 (najwcześniej 2024)?

a to wiadomo że za szybko gry nie zobaczymy, trochę też straszne że Remedy tyle srok za jeden ogon łapie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...