Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Przecież ich ostatni remaster, gdzie było w zasadzie 0 zmian dostał 88 ... https://opencritic.com/game/12559/uncharted-legacy-of-thieves-collection

No i tak samo były narzekania, że niepotrzebny remaster, że wycieli multi itp. Ale z tą różnicą, że można było go kupić za 50PLN i dostawało się drugą grę. Jakby ten remake Part I był na start za 169 zł to odbiór też byłby inny.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

"reactive carpets".

Tutaj zaczynam się przekonywać.

16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

fajne minusy -> nieadekwatna cena do jakości + brak multi = 9,0 ^^ 

Ale w zasadzie ocena gry nie powinna brać pod uwage cenyb bo jak za rok ktoś znajdzie ją w lombardzie za 120zł to ma się zastanawiać bo oceny zgarniała 7 bo cena rok temu była za wysoka?

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Homelander napisał:

Preorder opłacony, trzy i pół bomby z przyjemnościa zapłaciłem i czekam do piatku. Możecie hejtować :)

382C94AF-1417-480F-8FBC-77609C628FC0.jpeg

To samo. Jako fan serii nie mogłem sobie odpuścić, chociaż podświadomie wiem, że źle robię, bo cena jest za wysoka i myślę że gdyby było to z 200 zł to i takiego dymu by nie robiono ale o ile w przypadku innej gierki miałbym wywalone to tutaj po Part 2 marzyła mi się też jedynka w tej rewelacyjnej oprawie no i taką tu dostanę. Gra jest zresztą zrobiona dla fanów i dla tych co nie grali, nie ma tu nic pomiędzy. 

 

https://youtu.be/kJShmdOwA1k

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rtooj napisał:

Ale w zasadzie ocena gry nie powinna brać pod uwage cenyb bo jak za rok ktoś znajdzie ją w lombardzie za 120zł to ma się zastanawiać bo oceny zgarniała 7 bo cena rok temu była za wysoka?

 

Poniekąd się zgadzam, ale tu trzeba spojrzeć na to całościowo (zwłaszcza, że cyfra w czasie nie tanieje). Wycinanie zawartości i sprzedawanie tego jak nowego AAA? To jest zbrodnicza zagrywka. Jak Nintendo sprzedało 3 romy w limitowanym nakładzie to ludzie słusznie suszyli im za to głowę, jak remaster trylogii GTA okazał się kaszaną to również, a teraz mamy pobłażać ND, bo przecież ktoś mógł nie grać? Tak się nie godzi po prostu. :/ 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, WisnieR said:

Dziwi mnie natomiast to, że Sony nie wrzuciło tego remake'u do plusa. Wiele osób wzięłoby większy tier tylko po to by w to zagrać, a potem już by zostali z abonamentem z przyzwyczajenia.
 

No ale jak to? Przecież to wielkobudzetowa gra zrobiona z rozmachem, tego nie da się sfinansować abonamentem.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że dla "recenzentów" to była najłatwiejsza recka do napisania.

Idealnym przykładem jest ta na ppe, hej przecież to Tlou i to ładniejsze! Dramat kurwa, chciałbym żeby sprzedało się tego jak najmniej by takie praktyki nie miały miejsca. 

 

Dobrze ze w mojej głowie na słowo REMAKE mam w głowie Resident Evil 2 

Odnośnik do komentarza

Nintendo w Marianach 3D podbiło rozdziałkę i tyle, nic więcej. Co zrobiło Rockstar z trylogią nawet szkoda gadać. TLoU Part I to raczej ta półka co remake Zeldy Wind Waker (pełna cena), Resident Evil na GCN (pełna cena), czy Shadow of the Colossus (nie pamiętam, chyba 40$ było). I poziom niżej niż RE 2/3 czy FFVII. Uważam, że nie ma co dyskutować za bardzo o cenie, jest jaka jest. Wszyscy by woleli taniej, a jak ktoś nie chce płacić pełnej to niech poczeka i tyle, co zrobić. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...