Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Basior napisał:

@mario10To, że "to tylko gierka" - dla mnie to infantylizm co piszesz.

Można do każdej rzeczy, osoby, ba nawet całego życia na upartego takie rzeczy pisać. Jasne, że świat się nie zawali. Że bez przesady. Ale to nie znaczy, że jak coś popsuto, że trendy widać.

 

Lgbt jest przegięte w dwójce. Jedynka miała urok, bo były te elementy dobrze wplecone. Z sensem. Z wyczuciem. A to w papce robiło i robi różnicę. Oczywiście, że w pełni opłacone i inne sformułowania są bez sensu. To wpływ trendów, środowisk, znajomości. Pójście za daleko. Tyle.

Oczywiście, że można o wszystkim tak napisać, ale nie popadajmy w skrajności. Mamy XXI wiek i podejście do życia możemy mieć zupełnie różne, ale tolerancja w różnych sferach życia jest potrzebna, będzie się nam żyć po prostu przyjemniej. I o ile do życia podchodzę poważnie to mam już swoje lata to do gier podchodzę z dystansem. Każdy ma wybór i jak kogoś kłuje w oczy wątek lgbt czy też brutalność to po prostu nie gra, ja podchodzę jak do gry czyli dobrze się bawię i nie biorę tego na poważnie, a jest tyle dobra growego, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Uwielbiam obie części tej gry i może nawet postawiłbym jedynkę ciut wyżej bo uwielbiam relację Ellie i Joela, ale nie oburzam się i nic mnie nie gorszy w tych grach więc luzik.

 

Peace and love :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ludwes napisał:

nie no, niech już sobie dadzą spokój z tą serią

 

fajne gry, ale niech oni zrobią coś nowego, bo szkoda by było, żeby takie studio klepało ciągle te sama gre

Ponoc ta gry powstaje tylko dlatego zeby (nie wiem jak to nazwac) mlodsza czesc studia nauczyla sie pisania gier pod 5. Reszta studia pewnie pracuje nad frakcjami i pewnie czyms jeszcze. Tak kiedys mowili.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa :mevek:

 

Takie same informacje dostałem na whatsappie, młodzi się uczą na frakcjach i jak wydadzą to 80% ekipy przechodzi do pracy nad TLoU Part III, premiera pod koniec generacji i wtedy przeskakują do roboty nad Reamsterem Remaku Part I na nowym silniku pod PS6, a nowi młodzi robią frakcje 2 bo znowu nie zdążą wydać wraz premierą Part III....

 

Spoiler

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kurde taki Rockstar jak będzie wypluwał grę na miarę RDR2 na generację to im wybaczam. Generalnie większość wie, że te cykle wydawnicze największych sztosów trwają kosmiczny czas, ale chyba warto. Bo wydawców jest tylu, że co chwilę coś fajnego wychodzi do ogrania. Ważne, że robią cudne gry i mamy co ogrywać.

 

Pupcio co masz od Rockstar na myśli?

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mario10 napisał:

Kurde taki Rockstar jak będzie wypluwał grę na miarę RDR2 na generację to im wybaczam.

Na razie to chyba wypluwają co najwyżej GTA V raz na generację :nosacz2: Gdzie tam panie do kombojów, na takie coś to z 7 lat poczekamy jak nie lepiej.

6 minut temu, mario10 napisał:

Pupcio co masz od Rockstar na myśli?

Zgaduję, że patologiczne GTAO

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oprócz rdr 2 nie wydali ani jednej gry od 2013 roku. Tej słynnej grafiki pokazującej ile wydawali wcześniej gier nie będę wklejał bo każdy ją zna

Ubicie multi rdr2 bo nie da rady wydoić ludzi tak dobrze jak przy gta online

olanie singlowego dlc do gta i rdr

boss take2 już przygotowuje nasze dupsko że przyszłe gta to już klasyczna gra usługa w której zawartość będzie dodawana z czasem chyba nawet w singlu.

fantastyczne gta trilogy i podobno olanie remasteru rdr i gta 4 

Tak szczerze to pies yebał to r* :) 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dobra, a czym motywowana jest cena tego nowego-starego TLOU? Audio stare, scenariusza pisać nie musieli, marketing też mniejszy, bo marka znana, nie utrzymują serwerów do multi. Arhn w recenzji mówił, że wszystko, łącznie z cutscenkami, jest identyko jak poprzednio, więc fabularnych zmian zero.

 

Spoiler

Czyli drabiny dalej wiodą prym xD

 

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Niczym nie jest motywowana, powinna być niższa tak jak cena Shadow of The Colossus na PS4 (max 50$). Gra i tak dobrze się sprzeda bo sprzedaż napędzają w większości casuale i osoby grające dużo w Fifkę/CoD/Fotnite'a  i przegryzające to wypromowaną gierką AAA. A TLOU Part 1 jest grą którą bardzo łatwo zareklamować.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Pierwsza część bardzo dobra.

Druga kapitalna.

Remake za drogi i na konsoli niepotrzebny.

Trzecia część niepotrzebna. 

 

Ja to widzę inaczej, a nie jestem casualem grającym w AAAAA+ tylko :).

 

Pierwsza część kapitalna.

 

Druga jeszcze lepsza, po prostu najlepsza.

 

Remake za drogi. Tutaj się zgadzam, spokojnie mogli dać 50 USD, zamiast 70, ale to wina Sony, nie ND.

 

Remake jednakże potrzebny zarówno na potrzeby serialu i nowych graczy, jak i dla fanów (jestem w tej 2giej grupie) + późniejsza wersja na PC (wydanie tego tylko na PC to dopiero byłaby dramaaa na forumkach) :)

 

Remake tworzy podwaliny pod "Frakcje" i TLoU Part 3? Tak

 

 

Gre kupiłem, za 295 z kodami i zwrotem z lethyshops, bardzo drogo i szkoda, ale jako fan nie mogłem sobie pozwolić na czekanie:). 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Basior napisał:

Ja się zawiodłem na tlou2 bardzo.

 

Od czasu do czasu mam ochotę wrócić i zagrać, skończyć to. Ale jakoś się odechciewa.

 

Remake nie mam ochoty nawet kupować. Już nie że mnie nie stać albo bo brak frakcji. Mam to gdzieś. Popsuto (dla mnie!) dwójkę i po prostu nie mam ochoty. Ale czekam na opinie graczy, co zmieniono w fabule, bo nie wierzę, że nic.

 

@mario10To, że "to tylko gierka" - dla mnie to infantylizm co piszesz.

Można do każdej rzeczy, osoby, ba nawet całego życia na upartego takie rzeczy pisać. Jasne, że świat się nie zawali. Że bez przesady. Ale to nie znaczy, że jak coś popsuto, że trendy widać.

 

Lgbt jest przegięte w dwójce. Jedynka miała urok, bo były te elementy dobrze wplecone. Z sensem. Z wyczuciem. A to w papce robiło i robi różnicę. Oczywiście, że w pełni opłacone i inne sformułowania są bez sensu. To wpływ trendów, środowisk, znajomości. Pójście za daleko. Tyle.

 

Czy chcę trójkę? Nie. Chcę nowe ip. A ponoć robią.

 

Żeby to nowe ip nie było przypadkiem 'the last of they/them' 

:sonkassie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...