Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

To nie dość, że multi wywalili to też trofea za poziom trudności, granie na najwyższym poziomie nie ma kompletnie sensu, bo nie dostaniesz za to trofki eh czemu to zepsuli...
A to przykre
Wiem że zaraz ktoś napisze że pixelowy pucharek nikogo, no ale mnie to często mobilizuje.
Bo gra na hard a grounded to 2 inne gry.
Jak sobię przypomnę 2 na hardzie to śmiech, wszystkiego w opór i 0 problemów.
Gdzie 1 na grounded to nieraz cegła ratowała życie.

Multi było genialne, teraz na ps5 to by była miazga.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

Jezu, nie wklejajcie recenzji wiecej gdzie koles gada ze graficzka ważna bo emocje można pokazać bardziej xddddd

 

Idealna gra do plusika. Nie dawajcie dickmanowi hajsu na premierę bo wam zrobi tlou part 3 z rozpędu  :szopenhauer:

 

 

Jeżeli kupię part 1 zrobią mi part 3? Ok. Już biorę preorder :fsg:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

Jezu, nie wklejajcie recenzji wiecej gdzie koles gada ze graficzka ważna bo emocje można pokazać bardziej xddddd

 

Idealna gra do plusika. Nie dawajcie dickmanowi hajsu na premierę bo wam zrobi tlou part 3 z rozpędu  :szopenhauer:

 

 

O, to świetnie. Bardzo bym chciał żeby zrobił Part 3.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, McDrive napisał:

Byle nie było więcej historii osób już poznanych, ale widząc na zakończenie drugiej części, na ekranie menu, wybrzeże z tym dużym budynkiem mam wrażenie że będziemy mieć historię bAbby i tego niedojeba z wiochy:facepalm:

Tlou stało się przystanią lgtpgi++ 

Jest to pierwsza gra AAA, która została prawdopodobnie w pełni opłacona przez te środowiska, a dickman był idealnym kandydatem na tym stanowisku by pociągnąć ten rowerek. Kolejne części to będzie kontynuacja rzeczy zaczętych w dwojce. 

Spoiler

Rozpaćkanie głowy Joela kijem golfowym

to alegoria upadku całej branży gierkowej, która bazowała na protagonistach typu właśnie Joel, Snake etc. 

 

Az boje się co się wykluje z uncharted 5.

Spoiler

Drake też dostanie kijem?

 

 aba.gif

  • Plusik 3
  • Haha 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

A posty takie jak powyżej to doskonały przykład upadku dyskusji w internecie. Jedni zrzucają wszystko co złe na LGBT+, a druga strona odbija piłeczkę pisząc o rasistach/nazistach. 

 

Nie da się tak rozmawiać o czymkolwiek, bo zaraz zaczyna się to pieprzenie jak to XYZ (wstaw dowolnie) niszczy Twoją ulubioną rozrywkę. Tak, polityka/stan świata przenika do każdej branży i nie da się tego uniknąć w tym momencie.

 

Ale problemem fabuły Part 2 wcale nie jest LGBT+, ale normalne bolączki trapiące współczesne scenariusze (naciągana logika zdarzeń, dziury, zbytnie skupienie się na prostych emocjach itp.).  A co byłoby gdyby w tego golfa grała nie Abby, ale heteroseksualny pudzian to wtedy na co zrzucić winę? Na jakie środowisko? Podpowiem, na Druckmanna. :rayos:

 

Dla mnie to co się

Spoiler

zadziało z Joelem

w drugiej części to bardzo dobra decyzja - wykonanie pod względem logiki powinno być lepsze, ale to już nie problem LGBT+ ale lenistwa scenopisarskiego. 

 

No! Wylałem żale. ;)

  • Plusik 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, oFi napisał:

Jest to pierwsza gra AAA, która została prawdopodobnie w pełni opłacona przez te środowiska, a dickman był idealnym kandydatem na tym stanowisku by pociągnąć ten rowerek.

 

 

o kurwa, jest rano, a ja już dostałem atakiem dałna prosto w ryj, dla graczy serio nie ma ratunku

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Figaro napisał:

 

o kurwa, jest rano, a ja już dostałem atakiem dałna prosto w ryj, dla graczy serio nie ma ratunku

Przecież to ofi napisał a nie zagrajmer :asax: nie żeby dla graczy był ratunek :nosacz3:

6 minut temu, mario10 napisał:

Grubo lecicie w temacie. Przypominam, że to tylko gierka więc można cieszyć się z rozgrywki i nie przyjmować tego jako życie :nosacz:

Nie można bo Pan Neil dickman mówił że to poważna gra a nie zabawa więc masz płakać jak grasz a nie sie dobrze bawić i cieszyć się miłym gameplayem :sonkassie:

Odnośnik do komentarza

Ja się zawiodłem na tlou2 bardzo.

 

Od czasu do czasu mam ochotę wrócić i zagrać, skończyć to. Ale jakoś się odechciewa.

 

Remake nie mam ochoty nawet kupować. Już nie że mnie nie stać albo bo brak frakcji. Mam to gdzieś. Popsuto (dla mnie!) dwójkę i po prostu nie mam ochoty. Ale czekam na opinie graczy, co zmieniono w fabule, bo nie wierzę, że nic.

 

@mario10To, że "to tylko gierka" - dla mnie to infantylizm co piszesz.

Można do każdej rzeczy, osoby, ba nawet całego życia na upartego takie rzeczy pisać. Jasne, że świat się nie zawali. Że bez przesady. Ale to nie znaczy, że jak coś popsuto, że trendy widać.

 

Lgbt jest przegięte w dwójce. Jedynka miała urok, bo były te elementy dobrze wplecone. Z sensem. Z wyczuciem. A to w papce robiło i robi różnicę. Oczywiście, że w pełni opłacone i inne sformułowania są bez sensu. To wpływ trendów, środowisk, znajomości. Pójście za daleko. Tyle.

 

Czy chcę trójkę? Nie. Chcę nowe ip. A ponoć robią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...