Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dahaka napisał:

Rooofie będziesz odważny i przetestujesz poziom trudności dynamic dla kolegów? :sonkassie:

 

Mam odpalony Dynamic choć moja opinia może nie być obiektywna bo w sumie w demo za dużo nie pograłem. 

Okładka jest po italiańsku, kupowałem na Allegro. Psy już pod oknem. 

 

Pobrał się pacz do ver. 1.01 - tryb performance zdupcony tak jak był

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ölschmitz napisał:

wiadomo, ze po angielsku. zbyt dobry dubbing jest.

 

ja celuje w platyne, to co moze mnie powstrzymac to minigierki. bossow sie nie boje, to wyzwanie z shiva, lewiatanem, bahamutem i robotem na koniec na poczatku wydyawalo sie totalnie niemozliwe do zrobienia, ale w koncu zatrybilo i poszlo W MIARE gladko. spodziewam sie, ze tu bedzie podobnie. to jednak erpeg, zrecznosc ma wieksze znaczenie niz przy turowkach, ale wciaz to kwestia dobrego dobrania skilli i taktyki. ja np. dopiero robiac to wyzwanie zaczalem korzystac z tego skilla Aeris, ze dwa czary leca od razu + Tifą podnoszenie wskaznika stagger. jak bahamut doszedl do 300% i mu cloud/aeris przypierdolili 4 thundagi jednoczesnie to sie zesrał.

 

No właśnie podejście do walki w Rebirth jest nieco inne, ale przez całą grę pewnie idzie się nauczyć.

 

Ja dopiero krojąc Weissa (czy jaki był ostatni superboss po zaliczeniu Intermission na hardzie) pierwszy raz serio używałem materii Parry, bo nie wiem jak inaczej go rozwalić, koleś ma tak małe okienko kiedy w ogóle go można walnąć. Ale Rebirth wydaje się bardziej nastawiony w większości walk na to jak walczysz a mniej na buildy. Używanie synergii wydaje mi się kluczowe, one dają ATB i limity itd.

 

Gra jest bardzo duża, bardzo duże lokacje, Square zrobił spore postępy w temacie. I bardzo dużo minigierek i nie są łatwe do wymaksowania zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem remake na premierę i byłem zachwycony, ale czytałem już o Zacku czy Yuffie i mam pytanie - czy przed zagraniem w Rebirth mam zaliczyć Crisis Core i ten dodatek Integrade do remake'u (mam wersję PS4, a wiem, że ten dodatek tylko na PS5 - jest jakiś upgrade? standalone można kupić, czy jak?), żeby mieć lepsze rozeznanie?
Bo oryginał znam raczej ze słyszenia i może piętnastu minut własnoręcznego sprawdzania milion lat temu.
 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Wredny said:

Przeszedłem remake na premierę i byłem zachwycony, ale czytałem już o Zacku czy Yuffie i mam pytanie - czy przed zagraniem w Rebirth mam zaliczyć Crisis Core i ten dodatek Integrade do remake'u (mam wersję PS4, a wiem, że ten dodatek tylko na PS5 - jest jakiś upgrade? standalone można kupić, czy jak?), żeby mieć lepsze rozeznanie?
Bo oryginał znam raczej ze słyszenia i może piętnastu minut własnoręcznego sprawdzania milion lat temu.
 

Ja bym olal. CC ci mocno zaspoiluje gierke.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...