Skocz do zawartości

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion


Rekomendowane odpowiedzi

Ktokolwiek jeszcze jest zdziwiony cenami gier od Square?

 

Na szybkie obniżki też bym nie liczył.

 

Choć bardzo się cieszę z tego remastera, to nie pali mi się żeby zagrać koniecznie na premierę. Równie dobrze mogę odpalić w każdej chwili PSP, skoro ma to być to samo. A tak jak pisałem wcześniej, oryginał ma ten swój charakterystyczny styl graficzny, bardziej 'animowy', który jak na możliwości platformy nadal wygląda dobrze, przynajmniej jeśli chodzi o modele postaci. Poza tym dużo cut-scenek i tak jest w formie filmików.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wersja Steam 205zł -https://store.steampowered.com/app/1608070/CRISIS_CORE_FINAL_FANTASY_VII_REUNION/

 

Nieszczególne wymagania sprzętowe. Wersja Deluxe beznadziejna.

 

Nie wiem, czy oni cały dubbing nagrali na nowo, czy tylko niektóre kwestie/postacie, ale te głosy na zwiastunie nie wypadają za dobrze. Szczególnie, że ruchy ust postaci nie są dopasowane do angielskich głosów.

Odnośnik do komentarza

 

Mimo wszystko dziwnie wyglądają te stare gry z "poprawioną" oprawą graficzną. Podobnie jak w Type-0 jakoś nie czuć tego "kreskówkowego" klimatu. Modele postaci wyglądają jak z wosku, a całość zdaje się jakaś ciemniejsza i pozbawiona koloru względem oryginału.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

*cough* Steam Deck *cough*

 

Wymagania nie są jakieś wygórowane, więc po konfiguracji powinno pociągnąć 40fps, a może i 60fps. Nie wspominając o tym, że na pewno będzie wyglądać lepiej, niż na Switchu.

 

Ja się wstrzymam z zakupem póki co - nie ciągnie mnie do gry na premierę. Grałem na PSP dwa razy, a ten remake, choć z pewnością fajny, trochę mnie odpycha tą sztuczną stylistyką. Postacie wyglądają jak figury woskowe, jak w wersji HD Type-0.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Schranz1985 napisał:

To jest remake 1-2 z psp?
Czy coś jak remake7?
Mówię o story.
Grałem na psp i pomimo baaardzo ubogiego systemu walki gra sztos.
Na bank kupuję, może nawet okolicę premiery.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Story to samo raczej, co do gameplayu i oprawy to tak pomiędzy remasterem a remakiem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...