Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panowie, mam zagwozdkę: ile realnie mógłbym dostać za Project Zero 3 na PS2? PAL, stan 5/6, wydanie włoskie, gra ENG?

 

Wiem, że latają na Allegro i eBayu dość drogo, więc myślę za ile i gdzie aby ktoś to faktycznie kupił? Kolega z forum zaleca mi Allegro od 1zł, ale obawiam się, że przy takiej niszy wyszłoby, że ktoś wyrwie perłę za 40zł, a mi pozostaje jedynie potężny ból dupy, że nie zmonetyzowałem tego w jakiś korzystny sposób.

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedzieć ile dokładnie, biorąc pod uwagę, że to tytuł dla fanów tego typu gier. Ja obstawiam, że między 200 a 300 zł i bym wystawił w tej górnej granicy, ale na początek na OLX i obserwował czy jest jakieś zainteresowanie - a potem przerzucił się na ebay raczej. W ostateczności zostaje allegro i ustawienie ceny minimalnej jaka Cię interesuje za ten tytuł. Ale to znów za dodatkową opłatą. :)

 

W ogóle na allegro to widzę, że to ktoś sprzedaje za 460 zł, ale z niemieckim pudełkiem. xD

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Trudno powiedzieć ile dokładnie, biorąc pod uwagę, że to tytuł dla fanów tego typu gier. Ja obstawiam, że między 200 a 300 zł i bym wystawił w tej górnej granicy, ale na początek na OLX i obserwował czy jest jakieś zainteresowanie - a potem przerzucił się na ebay raczej. W ostateczności zostaje allegro i ustawienie ceny minimalnej jaka Cię interesuje za ten tytuł. Ale to znów za dodatkową opłatą. :)

 

W ogóle na allegro to widzę, że to ktoś sprzedaje za 460 zł, ale z niemieckim pudełkiem. xD

 

Dzięki Snake, tak też i zrobię. Zależy mi jednak na odpowiedniej monetyzacji, a nie jak najszybszej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Ile mógłbym sensownie wołać w obecnych czasach za premierowe ps5 z czytnikiem+2x dual sense+headset sony pulse+ratchet? Tak żeby nie oddać za bezcen i jednoczesnie nie wyjść na Janusza żerującego na nieszczęściu innych i braku konsol. Wszystko ofc w idealnym stanie, pudełka, papiery itd

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Na pewno za tyle samo za ile kupiłeś. Wyjdziesz na zero, nic nie zarobisz, nic nie stracisz, konsole sprzedasz komuś kto kupi za uczciwą cenę ,która nie jest wyjebana w kosmos przez scalpera. Jakbym chciał sprzedać konsolę a nie wozić się z czekaniem na jelenia desperata to tak bym zrobił. Biorąc pod uwagę idące święta i kolejne braki magazynowe, szybko sprzedasz. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki, tak zrobię. W sumie na szybkiej sprzedaży mi nie zależy, ale muszę się pozbyć jednej z konsol, wybór padł na ps5.  

 

Mam jeszcze taki zestawik do orientacyjnej wyceny, raczej chciałbym sprzedać jako całość, ewentualnie Soul Blade mogę puścić osobno. Na konsoli z wierzchu pojedyncze ryski, pad w stanie idealnym. W obu GTA, Bully oraz większości gier wszystko jest (tj mapki, plakaty etc).

20211107_112705.thumb.jpg.18fdaee0676f9a9d6c48a45069df8e24.jpg20211107_112709.thumb.jpg.06c0849fa7ef17cd057a9e831cac6ec0.jpg20180225_121459.thumb.jpg.e343101ba15000a7ae93f73d93c52a95.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ciezko powiedzieć - zobacz na OLX i tam porównaj.

Wczoraj zrobiłem tak samo z moją Ps4Pro która leżała już rok od premiery piątki i ceny na OLXie tych staroci to jakis kosmos. 1400 za golasa. Tyle to ja dałem za nówkę swego czasu na promocji.

 

Poszło za 1200 :nosacz3:

W 20 minut było sprzedane a zdzierać więcej mi się nie chciało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 13.02.2022 o 02:11, Hubson napisał:

Cześć,może mi ktoś powiedzieć czy ta książka ma jakąś większą wartość na ten moment?https://tezeusz.pl/wielka-ksiega-pokemon-1477029

W listopadzie 2021 poszła za 320 zł. :shieeet:

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/unikat-wielka-ksiega-pokemon-pokemon-encyklopedia

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ile można wziąć za ps4pro z dwoma padami + Bloodborne i God of War na płycie + dość sporo gier cyfrowych. 

Nie wiem jak te cyfrowe gierki zareklamować. Łącznie z PS Plus do października to jest z 350 gier, ale podpięte do mojego PSN, z którego nie zamierzam korzystać do czasów przynajmniej ps5pro (o ile w ogóle, bo wolę PC). 

Jakieś rady co napisać w ogłoszeniu? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

prawdę - że wypożyczasz konto i za każdy miesiąc życzysz sobie opłaty (nie znasz terminu końca możliwości wypożyczenia obecnie), dodatkowo, że konto może zostać zbanowane w dowolnym momencie przez Sony - ustalić wtedy warunki zwrotu opłaty za miesiąc w którym to nastąpi (cały czy częściowo), dodatkowo ustalić czy przekazujesz komuś email powiązany z kontem (i jak sobie zapewnisz jego zwrot) - i jak nie przekazujesz to warunki uczestniczenia przy wszelkich operacjach związanych z tym kontem na PSN i wymagających informacji z maila  - czyli, że będziesz gotowy 24/7 zawsze na życzenie Janusza, który takie konto zdecyduje się kupić (nie pamiętam jak wygląda uwierzytelnianie dwustopniowe u sony)

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje pomocy przy wycenie PS4 Pro tej limitowanej edycji 500 milionowej, stan świetny, zarówno wizualny jak i techniczny, nie wyje ani nic z tych rzeczy. Oczywiście cały komplet plus słuchawki goldy też z tej edycji, ceny na Allegro/Olx w granicach 4000 zł ale za tyle krzyczą, a ciekawe ile faktycznie można dostać. Może ktoś z was lub waszych znajomych sprzedawał?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Posiadam PS One z 1997 roku. Zdobyte z kolekcji nieżyjącego kolekcjonera elektroniki. Stan idealny, ale niestety zostały zdjęte folie, aby sprawdzić czy działa (nie przeze mnie) 

Czy jest ktoś kto pomógłby mi oszacować wartość?

W skład wchodzi:

- konsola

- 2 pady

- memory card i PASSWORD CARD!

- instrukcje w kilku językach, gwarancja

- 2 dyski demo

- okablowanie

- oryginalny karton

Zdjęcia mogę wysłać na maila.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Edytowane przez moon_bay
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...
16 minut temu, czapa napisał:

Czy 375 zł za japońskiego dsi w białym kolorze i pełnym boxie to w miarę dobra cena czy za drogo?


cześć Czapa,

 

Doczytałem, że DSi odpala wszystkie gry poza kilkoma redukowani DSi które mają blokadę regionalną. Jesli sprzęt jest w jakości kolekcjonerskiej to nawet podbiłby o tę stówkę - chętnego znajdziesz bez problemu, nawet jesli nie od razu. ja na sprzedaż kilku gier z PS2 czekałem miesiącami, ale wpadło ponad 1200zl ;) 

 

Allegrolokalnie to spoko opcja, ja korzystałem z tego do tej pory. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...