Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, grzybiarz napisał:

nie no, może z rok czy dwa kupiłem tam jakąś gierkę, a teraz widzę konto na Allegro (są dane) sprzedaje tonery :/

https://allegro.pl/uzytkownik/black_games_pl
Wysyłka z Gdańska, firma z Mysłowic, a Black Games z Wroca... hmm 

blackgames.pl 403 forbidden. Ostatni wpis na FB 24.06.2021.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LeifErikson napisał:

, to niech zajrzy na FB na komentarze do paru najnowszych postów (o numerze 0 i trailerze filmu). :D

Jakiś gość pyta co z shiva, a inny typ, o imieniu takim samym jak shiva, pisze ze jak z nim ostatnio gadał, to mu się powodziło i na pewno ma lepiej niż redaktorzy z artykułów. No i że Fenix podjeżdżał nowym volvo w tamtych czasach. Hmm w sumie shiva tez o tym pisał. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja chciałem przy okazji podziękować Panu Kmiotowi (i nie dlatego, ze chwali, choć fakt w teksty włozylem duzo zaangazowania - szczegolnie w Archiwim X ;) ).

 

Super się czyta te mini recenzje numeru. I człowiek ma motywację, żeby nie odwalać maniany bo zostanie wywołany do tablicy XD

 

Bede postulował o osobny mikro dział na pół strony z recenzją poprzedniego numeru. "Zmiota Kmiota" czy coś w ten deseń XD

 

W ogole dzieki wszystkim za takie zaangażowanie w temacie. Od siebie dodam że jubileuszowe tematy są bezbłędne. Nie wiem jak to Roger dopiął ale charakter tekstów i pomysł na nie pierwsza klasa. Super się to czyta. DoA Piechoty mnie się akurat bardzo podobał ale ja lubię takie lekko zaangażowane teksty. Bez wazeliny - po prostu w moim stylu. Kolega Garbarczyk ma naprawdę dużo do powiedzenia - merytorycznie zawsze bardzo dobrze przygotowany. Ciekawostek dużo, research dobry. Konstrukcja tekstu to rzecz do wyrobienia wiec trzeba trochę cierpliwości bo wszystkie klocki prędzej czy później zaskoczą.

 

Dla przykładu jak dzis zdarza mi się czytać, że jakiś tekst jest w porządku zawsze mam z tyłu głowy moj debiut w forumowych recenzjach XD Dlatego nie zniechęcać się 

 

 

 

 

SmartSelect_20220818-195608_Chrome.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2022 o 21:20, Kmiot napisał:

Konsolite wreszcie dochrapał się recenzji na dwie strony, choć zakładam, że pertraktacje wyglądały trochę jak w tym memie:

6qhjll.jpg.25d91a092066dcc470c64fe7b4da399e.jpg

Niezupełnie, recki na 2 strony to już mi się trafiały, nawet w poprzednim numerze była taka ;)
Tutaj była walka raczej o to ze "w DNF Duel nikt nie będzie grać" i tym podobne "argumenty", ale coś za coś i DNF dostał 2 strony, nie dziękujcie ;)

i grajcie w Guilty Gear ;) 

Edytowane przez Konsolite
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Konsolite napisał:

Niezupełnie, recki na 2 strony to już mi się trafiały, nawet w poprzednim numerze była taka ;)
Tutaj była walka raczej o to ze "w DNF Duel nikt nie będzie grać" i tym podobne "argumenty", ale coś za coś i DNF dostał 2 strony, nie dziękujcie ;)

Wiem, wiem, bardziej mi chodziło właśnie o to, że dostałeś dwie strony dla gry, która w "normalnych" okolicznościach dostałaby max jedną, więc zapewne musiałeś trochę o dodatkowe miejsce powalczyć. W sumie ok, jeśli recenzent czuje, że potrzebuje tego miejsca i treściwie go zagospodaruje, to ma moje błogosławieństwo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2022 o 21:51, Piechota napisał:


Nie będę nawet próbował się spierać - nie umiem marki dostrzegać czysto, wyłącznie jak bijatykę, a riserczowanie jej kulis w tym zdecydowanie nie pomogło. Ale nie jest też tak, że ja do swojej perspektywy w tekście jakoś mocno zmuszam. A przynajmniej miałem taką nadzieję podczas pracy.

 

za miesiąc znowu będzie odrobinę stronniczo (mogę zdradzić, że Syphon Filter? Chyba mogę!)

Mam sugestię, może w przypadku niektórych serii dało by radę wysupłać trochę miejsca na opinię redaktora który jara się danym tytułem od początków serii? Przykładowo przy DoA Mutti wtrąca swoje 3 grosze, przy WipeOutcie Kali, przy MGS2 Hiv itd.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kmiot napisał:

Wiem, wiem, bardziej mi chodziło właśnie o to, że dostałeś dwie strony dla gry, która w "normalnych" okolicznościach dostałaby max jedną, więc zapewne musiałeś trochę o dodatkowe miejsce powalczyć. W sumie ok, jeśli recenzent czuje, że potrzebuje tego miejsca i treściwie go zagospodaruje, to ma moje błogosławieństwo.

Z Tunic było to samo, ale tam to już końcówka numeru i miejsce ograniczone, jednak 1/3, nawet 1/2 strony to było by po prostu słabe dla tej gry, 1 strona to przynajmniej można było pokazać i napisać z sensem, z DNF było o tyle wygodniej ze na początek składu, ale oczywiście bez "konwersji" się nie obyło ;)
Ważne że się udało ;)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, łom napisał:

Mam sugestię, może w przypadku niektórych serii dało by radę wysupłać trochę miejsca na opinię redaktora który jara się danym tytułem od początków serii? Przykładowo przy DoA Mutti wtrąca swoje 3 grosze, przy WipeOutcie Kali, przy MGS2 Hiv itd.

Udało się to kilka razy spiąć (trafiłeś z WipeOutem akurat ;)), ale często gonią nas wszystkich terminy za bardzo. Tak, wiem, jak to brzmi, ale każdy chce wypaść dobrze i nie odwali pieciu zdan na kolanie. Będę próbował w każdym razie!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kupiłem dla samej okładki z mgs, też bardziej do poczytania prywaty od starszych redaktorów m.in. ściery i reszty w hyde parku, czy poczucia trochę znowu nostalgii kiedy to byłem wsiąknięty w magazyn i tylko odliczałem dni do następnego numeru ahhhh :banderas: tego nie zabierze mi nikt, jubileuszowy numer musiał się u mnie pojawić 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...