Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pix napisał:

Uff, numer przeczytany od deski do deski. Czekam na ZERO i film. 

 

A swoją drogą, to Roger chyba się boi dawać Konsolce recenzje głośniejszych tytułów, bo pewnie mocno by się po nich przejechał. A nikt nie chce ryzykować gorszych relacji z wydawcami. 

Nie ukrywam, że marzy mi się w następnym numerze recka The Last of Us Remake autorstwa Konsolite :obama:

@Roger dajesz, do 300 dobiliśmy ;)

Natomiast co do przydzielania gierek to jest tak że oficjalnie pewne gry dostają "fani", dlaczego? Chyba nie musze tłumaczyć.
Reszta to różnie bywa, czasami kwestia czasu - wtedy dostaje ten co się wyrobi na czas, czasami z przypadku, czasami jest "walka" a czasami "sympatia"
Kilka razy już była sytuacja że gra "zapowiadała się dobrze", wpadła mi w ręce i poszła recenzja z niską oceną, paradoksalnie zazwyczaj miało to miejsce gdy grę wydawała moja "uKOCHana" firma (zresztą ci co oglądają PoGRAduszki wiedza o czym piszę) która ostatnio zmieniła nazwę to były obawy czy kupią kiedyś jeszcze okładkę c;)

@Pix jak nie w PSXE to zostają  PoGRAduszki - zawsze bez cenzury ;) 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Konsolite napisał:

@Roger dajesz, do 300 dobiliśmy ;)

Natomiast co do przydzielania gierek to jest tak że oficjalnie pewne gry dostają "fani", dlaczego? Chyba nie musze tłumaczyć.
Reszta to różnie bywa, czasami kwestia czasu - wtedy dostaje ten co się wyrobi na czas, czasami z przypadku, czasami jest "walka" a czasami "sympatia"
Kilka razy już była sytuacja że gra "zapowiadała się dobrze", wpadła mi w ręce i poszła recenzja z niską oceną, paradoksalnie zazwyczaj miało to miejsce gdy grę wydawała moja "uKOCHana" firma (zresztą ci co oglądają PoGRAduszki wiedza o czym piszę) która ostatnio zmieniła nazwę to były obawy czy kupią kiedyś jeszcze okładkę c;)

@Pix jak nie w PSXE to zostają  PoGRAduszki - zawsze bez cenzury ;) 

 

 

PoGRAduszki już od jakiegoś czasu chciałem sprawdzić, dzięki za przypomnienie. ;) 

A co do recenzji The Last of Us Remake Twojego autorstwa, to szkoda, że raczej nic z tego nie wyjdzie. Pewnie pięknie byś rozliczył ten bezczelny skok na kasę. A tak to przyjdzie Pan Buczer, da 10-/10 i powie "nie chcecie to nie kupujcie, hejterzy". 

I ch*j z tym, że jeśli ta gra się sprzeda, to inni wydawcy dostaną przyzwolenie na kasowanie ponad 3 stów za wciskanie leniwych rimejków. 

Ach, życie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pix napisał:

 

PoGRAduszki już od jakiegoś czasu chciałem sprawdzić, dzięki za przypomnienie. ;) 

A co do recenzji The Last of Us Remake Twojego autorstwa, to szkoda, że raczej nic z tego nie wyjdzie. Pewnie pięknie byś rozliczył ten bezczelny skok na kasę. A tak to przyjdzie Pan Buczer, da 10-/10 i powie "nie chcecie to nie kupujcie, hejterzy". 

I ch*j z tym, że jeśli ta gra się sprzeda, to inni wydawcy dostaną przyzwolenie na kasowanie ponad 3 stów za wciskanie leniwych rimejków. 

Ach, życie. 


Może @Roger da mi 3grosze do napisania łaskawie ;)
Na PoGRAduszki zapraszam zawsze, "regularnie" co miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maciucha napisał:

Tylko mi felieton o serii DoA wydał się zbyt moralizujący i nie w pełni uczciwy wobec poruszanej tematyki?


Nie będę nawet próbował się spierać - nie umiem marki dostrzegać czysto, wyłącznie jak bijatykę, a riserczowanie jej kulis w tym zdecydowanie nie pomogło. Ale nie jest też tak, że ja do swojej perspektywy w tekście jakoś mocno zmuszam. A przynajmniej miałem taką nadzieję podczas pracy.

 

za miesiąc znowu będzie odrobinę stronniczo (mogę zdradzić, że Syphon Filter? Chyba mogę!)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Shen napisał:

Czyli jednak nie zwijacie sie z kasa za numer 300 i 0 i jednak bedzie 301, dobrze wiedziec:sonkassie: Akurat skonczylem pierwszego syphona na ps5, to temat na czasie.

Będziemy Was zwodzić do numeru 302. i wtedy dopiero uciekniemy z tymi worami gotówki!

 

O, a jak gry z PSX-a sprawdzają się w tym abonamencie? Jest sens tak odświeżać Ape Escape? (#miłość)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Piechota napisał:

O, a jak gry z PSX-a sprawdzają się w tym abonamencie? Jest sens tak odświeżać Ape Escape? (#miłość)

Dla mnie gites, ograłem Syphon filter i Toy Story. Najlepsze jest przewijanie i save w dowolnym momencie. Ktoś tu z forum ape escape tez przechodził. Szkoda tylko, że juz olali temat i cos nie widac kolejnych klasykow.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pix napisał:

 

PoGRAduszki już od jakiegoś czasu chciałem sprawdzić, dzięki za przypomnienie. ;) 

A co do recenzji The Last of Us Remake Twojego autorstwa, to szkoda, że raczej nic z tego nie wyjdzie. Pewnie pięknie byś rozliczył ten bezczelny skok na kasę. A tak to przyjdzie Pan Buczer, da 10-/10 i powie "nie chcecie to nie kupujcie, hejterzy". 

I ch*j z tym, że jeśli ta gra się sprzeda, to inni wydawcy dostaną przyzwolenie na kasowanie ponad 3 stów za wciskanie leniwych rimejków. 

Ach, życie. 


Ten remake powstaje z myślą o porcie na PC i jest głównie na ten rynek skierowany. Tak samo jak ten zestaw Uncharted. Na PS5 wychodzi przy okazji bo to łatwa kasa. Gdyby nie portowanie gier na PC to by się to pewnie nie ukazało. 
 

A jakby wydali to tylko na PC to  kwik w necie były niesamowity. Więc zrobili to co jest opłacalne. Są to leniwe porty bo takie miały być, zresztą jak większość konsolowych portów na PC. 
 

Mogli to w abo na PSN dać to nie było by tyle problemów PR z tym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Człowiek Warga, gość z dupy, napisał że Ściera mu przerobił PSXa. Nie jestem w stanie w to uwierzyć ponieważ alien nawet nie wiedział że ma w samochodzie odtwarzacz płyt, a akurat by wiedział jak zlutować to i owo :) 

O Aju ktoś wspomniał, że to był jego zarobek to całe PE, a później pojawił się nowy wydawca i pewnie poszło o kasę.

Aju ma dalej podkrążone oczy i prowadzi we Wrocku sklep z grami Black Games :lapka:

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, grzybiarz said:

nie no, może z rok czy dwa kupiłem tam jakąś gierkę, a teraz widzę konto na Allegro (są dane) sprzedaje tonery :/

https://allegro.pl/uzytkownik/black_games_pl
Wysyłka z Gdańska, firma z Mysłowic, a Black Games z Wroca... hmm 

To są tonery z firmy Aja, możesz sobie spojrzeć w KRS. Czyli to konto obsługuje albo on albo jego pracownik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...