Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, grzybiarz napisał:

Zaraz zaraz, jaka striptizerka z wężem?:)

a pamietam ze @Roger coś wspominałeś ze masz jakieś bomby prawdy, ale ja to zapamiętałem ze coś związanego z gazetkami, chyba Psx fan, czy psm. Czy to juz ujawniles np w trzysetnym numerze?

Jeśli dobrze pamiętam, była na Extreme Party 2 w 2001 :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

To chyba w relacji czytałem o niej „wyginała się tak, że można było zajrzeć  do środka” :) 

To ta co miała tańczyć trzy minuty, a DJ specjalnie zapętlił kawałek do sześciu? :D Czytałem ostatnio tę relację i w tych czasach byłby dym o molestowanie dla ziomków, co się niby przewracali i obłapiali kobiecinę po całym show.

Odnośnik do komentarza

Uff, numer przeczytany od deski do deski. Czekam na ZERO i film. 

 

A swoją drogą, to Roger chyba się boi dawać Konsolce recenzje głośniejszych tytułów, bo pewnie mocno by się po nich przejechał. A nikt nie chce ryzykować gorszych relacji z wydawcami. 

Nie ukrywam, że marzy mi się w następnym numerze recka The Last of Us Remake autorstwa Konsolite :obama:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2022 o 10:59, Paliodor napisał:

Mam i ja. Prasy już od dawna nie kupuje i świetnie było móc znowu poczuć zapach nowiutkiego papieru.

Wygrzebałem pierwszy numer jaki kupiłem i okazało się, że też było to w okresie letnim. Żeby śmieszniej to oba kupione w tym samym kiosku. Niektóre rzeczy sie nie zmieniają :)

70768460_20220816_1050542.thumb.jpg.a54d62ff8e3c0aab3b9aa7b1f90f41e2.jpg

 

Ale mi się teraz smutno zrobiło. Kiedyś to enter the matrix tarmosiło siusiaczka mechanikami. Troche to zabugowane było, ale to najlepsza gra w matrixie jaka powstała :(

 

Szkoda, że Warner ma to IP tak głęboko w rzyci :sapek: A po ostatnim filmie może już nigdy nie wstać z kolan

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...