Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.08.2022 o 08:19, Bzduras napisał:

Z okazji #300 zacząłem przeglądać różne starsze numery i przypomniałem sobie o @mashter. Wiadomo, co się z nim dzieje? 

Tez jaki czas temu nad tym sie zastanawialem bo swojego czasu ogladalem te jego filmiki combo kompilacji z boskonem. A tutaj w numerze bodajze 263 albo 264, tym gdzie jest impreza redakcyjna na uczczenie nowego wydawcy, pojawia sie jako jeden z zaproszonych mashter. Ale chyba skoro pytasz to od ostatnich 3 lat nic sie nie zmienilo i nie goscil na lamach pisma oraz zabraklo go w nr 300. Pamietam jeszcze jak ostro platynowal gierki kiedy pojawily sie trofea. 

 

7 minut temu, grzybiarz napisał:

Czytam, że Mazzi być może za jakiś czas, wróci do Polski, po tych 14 latach.

Chłopie, tu nie będzie już niczego. 14 lat to szmat czasu, nie wiem czy jesteś gotowy na zmiany jakie tu zaszły. 

A w numerach ktore aktualnie czytam, Mazzi pisze, ze jest teraz jakas szycha na uniwersytecie w japonii i daje wyzsze oceny studentkom, ktore ladnie sie usmiechaja (i pewnie nosza te spodniczki do kolan).

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2022 o 18:41, marbel007 napisał:

Przyszedł numer z prenumeraty ale bez tych pocztówek co pokazujecie. To tylko bonus z zakupów Allegro? :(

Sam numer mega gruby i wspominkowy. Ze 200 numerów mam w półce i w piwnicy. By trzeba zrobić jakiś remanent. 

Życzę 1000 numerów, ale jak dobrze liczę to jeszcze ponad 50 lat :ninja:

Zamowilem ekstra numer ze sklepu pixela bo tam darmowa wysylka i dostalem te kartki. Tak wiec nie tylko allegro. Ale widocznie tylko nie dla prenumeratorow.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, number_nine napisał:

Mazzi zawsze był dla mnie takim małym autorytetem. Pamiętam, jak jeszcze opowiadał o Japonii w kontekście marzeń będąc młodym ziomkiem piszącym do gazety o gierkach, a teraz prosze JAKI GOŚĆ. Nastawienie na cel i dążenie do niego, coś czego nigdy się nie nauczę XD

Do tego nie miał kija w dupie, zawsze odpisywal na wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Shen napisał:

Trzeba mu przyznac, że zawziety chłop jest, spełnił swoje marzenia a nie miał tam lekko. No ale po cholere chce wracac do tego syfu? Chyba tylko tesknota za rodzina mi przychodzi do głowy.

 

Wydaje mi się, że tęsknota i brak poczucia bycia "u siebie". Znam przykład ludzi, którzy od kilkunastu lat mieszkali w USA, mieli tam w miarę poukładane życie, dzieciaki, ale tak zatęsknili, że postanowili wrócić. Po roku szybki taktyczny odwrót i z szybko z powrotem do USA, bo jak zobaczyli na własne oczy jak to wygląda, to stwierdzili, ze nie wiedzą jak tu można żyć. :D

W sumie wydaje mi się, że to nawet dobrze tak się na własnej skórze przekonać, niż żyć gdzieś daleko z przeświadczeniem, że "a może by wrócić, może będzie lepiej". 

20 minut temu, Jontek80 napisał:

Zamowilem ekstra numer ze sklepu pixela bo tam darmowa wysylka i dostalem te kartki. Tak wiec nie tylko allegro. Ale widocznie tylko nie dla prenumeratorow.

 

Ktoś pisał, że pytał w wydawnictwie i mają być dodane do #301.

Odnośnik do komentarza

 

mmm.jpg

 

Może to już było na forum poruszane, może nie. 
Nie podobają mi się te mikro-obrazki o wielkości 2cm na 1,5 cm na których i tak nic nie widać. Nie spełnia to żadnej roli prócz zabierania miejsca, które mogłoby być wykorzystane na dodanie choćby jednego kolejnego skrina z recenzowanej gry.
Co na to Forumowicze? Odpowiedzi udzielajcie w ankiecie:

 

https://strawpoll.com/polls/wAg3jKpGdn8

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jontek80 napisał:

Zamowilem ekstra numer ze sklepu pixela bo tam darmowa wysylka i dostalem te kartki. Tak wiec nie tylko allegro. Ale widocznie tylko nie dla prenumeratorow.

No to prenumeratorzy gorszy sort ;)

Ktoś pisał, że będą dorzucone do 301... Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybiarz napisał:

Panowie, to kawałek kartki, a tyle szumu o to :/ 

W sumie to mi nie zależy, ale zastanawia mnie różnicowanie odbiorców. 

Siedzę w Planszówkach i jakie larum było ostatnio, gdy przy dodruku gry Portal Games dorzucało promki, które miały być tylko przy premierze! Ci którym nie udało się ich zdobyć pierwotnie krzyczeli, że grę już mają i nie będą brać na nowo dla promek. Ci co już mają awantura, że mieli być ekskluzywnymi posiadaczami a teraz kłamstwo... Za kawałek kartki. No włącza się FOMO za każdym razem ;)

Odnośnik do komentarza

Brodek czy Bodek? To ściera z nim i ze starem chodził do jednej klasy? Kiedys był dzial, gdzie gosc co miesiąc prowadzil „przychodzi zgred do lekarza” :)  ale czy to ten sam o którym wspomina ściera?

Osób jest jeszcze więcej, np Piotrek, kiedyś zajmował jakieś 70% recenzji, obczajcie moj filmik odnośnie 1997 w PE (autoreklama)

 

 

Odnośnik do komentarza

Brodek był tylko przez parę numerów z cyklem "Przychodzi... do lekarza" i jakimiś testami około naukowymi (to raczej nie ten sam typ co Bodek), recek czy 3ch groszy raczej nie pisał. Tak samo nieobecność RaQa, Coxa czy Pinga mnie nie zaskakuje ale Kujota pamiętam bo trochę 3ch groszy pisał, często był w HP i jarał się Legacy of Kain.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...