Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Seishunamigo napisał:

 

LeifErikson ladnie to ujął, że czasem brakuje tego braku poczucia bycia "u siebie". Po 14 latach przyzwyczaiłem się już do innego kraju i mam ustabilizowane życie bez większych problemów, ale czasem po prostu tęskno mi za tym polskim piekiełkiem. Chociaż mam dobre kontakty z Japończykami, to widzę jak czasem lgnę do ludzi z Europy, dzięki naszym kulturowym podobieństwom. Wśród moich bliższych przyjaciól na miejscu ostatnio jest Anglik i Holenderka. Nie bez powodu, bo jednak mamy to samo ironiczne poczucie humoru i sporo wspólnych cech. Tak się stęsknilem, że w sumie właśnie piszę z Dubaju w drodze do Polski na male wakacje. Po 4 latach nieobecności czas nadrobić zaległości z mamą. Tylko ona mi została po przedwczesnej śmierci ojca, więc trzeba cieszyć się każdą chwilą z nią, a juz mi obrzydly wylacznie rozmowy przez kamerę. A co do możliwości powrotu do kraju, to sprawa wygląda tak, że mam jeszcze kontrakt na 2 do 3 lat i później naprawdopodobniej będę musiał przeniesc sie do kolejnego miejsca, żeby kontynuować swoją karierę zawodowa. Przyjazd do Polski na pewien czas nie brzmi źle, bo jak słusznie zauważyliście, to nie jest ten sam kraj który opuściłem przed laty. Z chęcią bym się z nim skonfrontował, doświadczył tych zmian i po prostu zobaczył jak to wszystko wygląda z perspektywy rezydenta, bo trudno naprawdę się z wieloma rzeczami utożsamiać. Mam już prawo stałego pobytu w Japonii, więc droga zostaje otwarta, nawet jeśli wrócę do Polski na jakiś czas.

 

Jak ktos jest zainteresowany tym czym sie zajmuje, to niedawno mialem sympatyczny webinar po polsku zorganizowany przez Centrum E-Learning w Akademii Gorniczo Hutniczej. 

 

 

 Z innych rzeczy:

- Masther zyje i ma sie dobrze. Ostatnio ma sukcesy w rezyserowaniu krotkich filmow. Tutaj macie link do najnowszej produkcji, na bazie ksiazki mojego dobrego przyjaciela: http://www.mamaumierawsobote.pl 

- Skandal z Playerstation Plus i Robertem Szmidtem to gruba historia, ale nie do opowiadania publicznie. Znam wszystkie fakty, wiec jakby kogos zzerala ciekawosc, to niech da znać.

- Kujot i Loki niestety nie mieli szczescia miec wybór, bo zmiany wlascicieli PSX Extreme odbily sie na ich sytuacjach zawodowych. Ale ostatecznie staneli na nogi. Nie mam od dawna kontaktu z Lokim od kiedy wyjechal za granice, ale Kujot ma sie dobrze.

- Pingwin byl bardzo kreatywnym i pomyslowym czlekiem z Warszawy, ktory mocno przysluzyl sie do powstania dzialu Hardkor. Mial tam zreszta odgrywac wazna role, ale z roznych przyczyn nie poszlo to po jego mysli i ostatecznie rozstal sie z magazynem, a dzial istnieje do dzisiaj. Bardzo milo go wspominam i czasem jeszcze rozmawiamy.

- Yohko i Teruo to tez dobrzy znajomi, ktorych poznalem przez Lokiego. Sympatyczne malzenstwo z polnocnej polski. Teraz zajmuja sie glownie zyciem rodzinnym, ale gdyby faktycznie byla okazja, to moze jeszcze ich kiedys namowie na goscinny tekst. Strasznie milo, ze ktos o nich jeszcze pamieta, bo bardzo serdeczni i kochani ludzie.

 

Mazzi

Jak ja się cieszę, że napisałeś i to wszystko pamiętasz. Piękne chwile.

Wiem, że z czasem krucho ale jeśli będziesz w okolicach Łodzi to daj znać. Chciałbym się spotkać na dłużą chwilę niż wtedy co mnie zamurowało w Lizardzie :lapka:

Odnośnik do komentarza

Uhhh, mieszkam na obczyznie gdzie dochodzi 1 (slownie: jeden) egzemplarz co miesiac. Mialem nadzieje na ten z Chief’em bo ten tytul zrodzil moja milosc do “Zielonych”. Leze wyciagniety na kanapie, upal sprawia, ze mam ochote walnac sobie z DesertEagle’a w dynie, ale 300ny numer szmatlawca sprawia, ze piwo lepiej smakuje, synkowie nie wrzeszcza tak glosno, zonka ciszej puzzle uklada, a ja zaglebiam sie w lekturke. A, John117 jest na okladce. Dobry dzionek sie uksztltowal.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nemesis napisał:

Komuś się trafił egzemplarz z Leosiem na coverze? 

Też mi przysłali z nim.

2 godziny temu, LeifErikson napisał:

Na weekendzie pokopałem trochę w archiwach, szukajac numerow jubileuszowych. :cool2:

 

Najstarszy w kolekcji #10, #50 z dodatkiem-książeczką o historii Szmatlawca, #100, #181 (15lecie), #200 i kilka egzemplarzy #300. 

 

Kawał historii.

 

20220813_154231.thumb.jpg.50285d1897b334c7cc10338bcf705bfa.jpg

Mam ten 50 numer ale gdzieś zapodzialem książeczkę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, mitra said:

Też mi przysłali z nim.

Mam ten 50 numer ale gdzieś zapodzialem książeczkę :wallbash:

Jakiś czas temu kupiłem z jednego ogłoszenia kilkadziesiąt losowych numerów na raz. Sprzedawca myślał że książeczkę zgubił, okazało się że była ukryta, wsadzona w całkowicie inny numer. Jak to mówią, szukajcie a znajdziecie ;)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, grzybiarz napisał:

25-lecie Extrima, a włączam Polsat a tam 25-lecie Ich Troje… :) 

I to z Nocnym Kochankiem jako gościem xd Nie obejrzałem, będę musiał nadrobić, bo w sumie zawsze ciekawiła mnie ich współpraca + sama historia Ich Troje (jakiś czas temu był bardzo fajny wywiad z Jackiem Łągwą, polecam przeczytać).

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2022 o 20:30, Mejm napisał:

OM takie jak tu opisales prowadzil Butcher. Potem faktycznie mogl to przejac ktos inny kiedy ten zostal naczelnym. Chociaz wydaje mi sie, ze ten minidzial stal sie po prostu nazwa feleitonu naczelnego (najpierw Butchera, teraz Rogera). A czy ktos byl wczesniej przed Butcherem i czy to byl Ping, nie wiem.

 

Pierwszy był Pingwin, po nim właśnie Butcher, sięgnąłem po losowy numer i w okolicach 2005 był już późniejszy naczelny, natomiast w 2002 jeszcze Ping.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...