Skocz do zawartości

Gothic Remake


Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2023 o 13:30, Bzduras napisał:

Pudełkowcy, dla nich to itemek kolekcjonerski. XM jeszcze ma dużo nostalgii do gierki, więc nie dość, że kolekcjonersko sobie kupił to jeszcze pierwszy raz jest szansa na ogranie gotika na konsoli, i to pod kołderką.

 

Chyba, nie wiem, nie znam się

Dokładnie - nostalgia. Nie znam i chyba nie poznam osoby która pierwszy raz zagra w Gothica w 2023 i mu się spodoba, to jest drewno z samego środka lasu, od najstarszego drzewa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Dokładnie - nostalgia. Nie znam i chyba nie poznam osoby która pierwszy raz zagra w Gothica w 2023 i mu się spodoba, to jest drewno z samego środka lasu, od najstarszego drzewa.

Nie mów hop, bo zastanawiam się, czy nie wziąć na Switcha :rayos:

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2023 o 13:10, krzysiek923 napisał:

Jestem fanem Gothika, ale skąd u was takie parcie na grę, którą dzisiaj można ograć na wszystkim? Jeszcze bym rozumiał, jakby była jakoś ekskluzywnie odpicowana pod Switcha, ale to jest najzwyklejszy port, nie różniący się niczym.

Pewnie dlatego, że wielu z nas nie ma Steam Decka, posiada Switcha + dużą konsolę/duże konsole, a laptopa używa do poczty i pracy :) 

 

Ja np nie ograłem Gothica 1 nigdy i chętnie bym pograł na switchu w trybie przenośnym, tylko nie wiem czy przeżyję taką ilość drewienka. Ale pewnie wezmę cyfrę jak będzie w promce za jakieś 80-100 zł

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, łom napisał:

Nie lepiej kupić G2 na PC i mieć dostęp do Kroniki Myrtany: Archolos?

Nawet kupiłem kiedyś te kroniki na GOGu, ale na moim laptopie może to średnio działać, nie sprawdzałem. Mnie bardziej kręci granie w Gothica Dualsensem na PS5 na dużym tv. Kiedyś to pewnie była tylko fantazja, a dziś całkiem realne. Dziwne, że wydawca nie wysrał tych remasterów na inne konsole jak to zrobił z pierwszym Risenem.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...