Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Ins said:

Nie licząc rimejka i innych nowych tworów chciałbym właśnie 1-4 zremasterowane na konsolkach. Wystarczy podbicie rozdzielczości i 60 klateczek. Oczywiście najlepiej przed premierą tego co robią Bloobery i inni.

 

Jakkby pojawiła się ta kolekcja zaraz po prezentacji to już w ogóle koń zwalony :fsg:

 

Z tego co wiem to Japończycy nie mają kodów źródłowych do starych Silentów, stąd ta edycja hd wygląda jak wygląda, bo robili ją na podstawie zlepków jakiś strasznie wczesnych wersji. Tak więc zapomnij nawet o portach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W SH2 za dużo gamepalyu to nie było :). Inne walory, które Bloober potrafi powinny być uwypuklone. Natomiast najbardziej ciekawi mnie fakt kamery zza pleców, takiej gry Bloober jeszcze nie robił i do tego to będzie przecież wymagało kompletnego remake'u jak w RE2 a nie jak np. w RE1R. Dużo trudniejsza sprawa, bardziej spodziewałem się kamery statycznej, tym bardziej, że w The Medium już to zrobili calkiem przyjemnie. 

 

Z jednej strony dobrze, z drugiej spore obawy mam co do tego widoku zza pleców.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

W SH2 też była głównie kamera zza pleców (a jeśli w jakimś pomieszczeniu po wejściu do niego była z innego konta to zawsze można przytrzymać L2 i przechodziła za plecy), więc tutaj nie może być inaczej.

Chodzi mi o to, ze była statyczna, tutaj raczej chodzi o to, że będzie zawsze za bohaterem, jak w typowym TPS (RE2, Dead Space itp.).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, łom napisał:

Z kamerą powinni sobie poradzić, mnie zastanawia jak ogarną ogólny klimat miejscówki. Mgłę, udźwiękowienie ambientowe, oświetlenie itd. Fajnie by było gdyby latarka dawała światło liczone przez RT bo swego czasu oświetlenie w SH2 i 3 robiło bardzo dobre wrażenie.

W RT akurat Bloobery umieją, The Medium miał jedną z lepszych implementacji, naprawdę szczególnie odbicia dawały radę w The Medium, tylko optymalizacja była do dupy, 30 fps ledwo na RTX 3080 z RT.:)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, UberAdi napisał:

A ja bym jednak chciał nowe gry a nie ciągle wracanie i poleganie na sentymencie którym obecnie ta branża żyje. Ja tego SH2 przeszedłem na wszystkie sposoby ze wszystkimi zakończeniami, serio bym się cieszył z czegoś nowego jednak.

Przecież robią równocześnie nowego SH. W dwójkę grałem za czasów PS2, po tylu latach, to będzie niemal jak gra w nowy tytuł. Wprawdzie niektóre sceny zapadły w pamięci aż do dziś, bo były tak grube. Równocześnie człowiek był gówniarzem, który chłonął takie obrazy znacznie bardziej intensywnie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MEVEK napisał:

Capcom czuje oddech na plecach Konami. Nagle wyskoczyli jak Filip z konopii z tym pokazem. Boja sie konkurenta a ten wstaje z grobu. Co prawda Silent to inny rodzaj straszenia ale ten sam gatunek. Trzymam kciuki za soczyste miesko dzis wieczor:ohboy:

 

nie wyskoczyli jak filip z konopi, tylko dzisiaj się zaczyna Gamescom Asia przeznaczony dla devów olaboga z Azji  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...