Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej ocenie będzie dzisiaj sraka szczęścia :) nie liczcie za to na bezpośredni gameplay z combatu( jest tylko jedna scena jak James wali dechą poczwary), natomiast cały trailer jest na silniku z gry. Będzie na początku dopisek, że niektóre sceny są trochę podkręcone ale umówmy się, mają rok na szlify. I nie remake nie jest ekskluzywny: time ex na PS5 ( chyba niedługi) no i PC.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jakim napisał:

Najbardziej się obawiam drewnianej mimiki twarzy tego remake. Grafikę powiedzmy, że potrafią zrobić, muzyka- luz, fabuły to nawet ruszać nie powinni ale mimika i animacje trochę u nich kuleją.

W mojej ocenie mimika twarzy czy animacja jest Spitzenklasse :) W sensie, to jest zupełnie inny poziom gry, niż to co kojarzymy z The Medium i wcześniej.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ölschmitz napisał:

VA poszedl dosc mocno do przodu wiec nie obraze sie jak ogarna lepszych aktorow :)

 

muza pewnie tez zrobiona od nowa, mam nadzieje, ze zachowaja klimat.

 

Akurat SH2 miał VA nagrywany razem z mocapem i był zagrany dokładnie tak jak widzieli to twórcy. A jesli tak jak wspomniał dialogi mają byc napisane od nowa przez blubersów to można gasić światlo raczej.

 

A muzyka musi zostać przecież od Yamaoki, co najwyżej mogą ja lekko remasterować. Jak można w ogóle rozważać jakaś inna muzykę?

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

Będzie Yamaoka, będą projekty potworasów Masahiro Ito, keep calm and till the evening :D Ja tam kurna chyba 4 preordery na raz złoże xD

 

W remake'u dwójki? Nope, na nowego Silent Hilla nie licze, ze wcześnie. Swoją drogą ciekawe czy dialogi będą na nowo czy wezma VA z remasterów. 

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

W remake'u dwójki? Nope, na nowego Silent Hilla nie licze, ze wcześnie. Swoją drogą ciekawe czy dialogi będą na nowo czy wezma VA z remasterów. 

Już było pisane wyżej. Dlaczego mieliby brać oryginalne VA a tym bardziej te ze znienawidzonych remasterów? Przecież tutaj scenariusz będzie pisany na nowo na bazie oryginalnego, nowy mocap, nowe dialogi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...