Skocz do zawartości

Wiedźmin Remake


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z kilku gier które ograłem na PC (i to jeszcze M+K), ale jako fan sagi musiałem się przełamać. Skończyłem na 17 calowym monitorku, na mocarnym PC z 9800GT na pokładzie. 
 

No i co? I mega podjarka po tym info. Mam wrażenie, że zrobią to na „next genowym” silniku trójki. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

No i co? I mega podjarka po tym info. Mam wrażenie, że zrobią to na „next genowym” silniku trójki. 

 

Nie ma czegoś takiego ;) "Next Genowa" trójka to będą co najwyżej wyższa rozdziałka, klatki i podciągnięte ustawienia bliżej tych z PC (plus tekstury Halka Hogana i coś tam przebąkiwali o dodaniu RT). Remake jest robiony na UE5.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tjery napisał:

 

Nie ma czegoś takiego ;) "Next Genowa" trójka to będą co najwyżej wyższa rozdziałka, klatki i podciągnięte ustawienia bliżej tych z PC (plus tekstury Halka Hogana i coś tam przebąkiwali o dodaniu RT). Remake jest robiony na UE5.

Tak wiem, dlatego wziąłem w cudzysłów. Wydaje mi się, ż mocno skorzystają z tekstur, animacji i różnych assetów z tej wersji przy tworzeniu remaku, a już na bank Geralt dostanie facjatę z trójki (to akurat dla mnie na plus). 
Zresztą obojętnie, co zrobią będę happy, bo w ogóle się tego nie spodziewałem, a jedynka głęboko w sercu i zdecydowanie przed dwójką.  

Odnośnik do komentarza

Fajnie, taki remake rozumiem. Tym bardziej, że gra wyszła tylko na PC, więc jest potencjał na większą sprzedaż. Ciekawy jestem, jak twórcy do niego podejdą. Pewnie pozbędą się tego hack`n`slashowego stylu walki, poprawią grafikę, dodadzą nowe animacje i... no właśnie. Mam nadzieję, że nie będą grzebać przy fabule, a jeśli już to ją rozbudują/dodadzą coś nowego. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, dee napisał:

Może wykorzystają assety od tego francuskiego studia, które poległo przy  konwersji na konsole wersji pecetowej :balon:

Chyba Kiciński w jednym z wywiadów wspomniał że plan ten remake polega na wykorzystaniu technologii na jakiej oparty będzie Wiedźmin 4 i wyjdzie to dopiero po premierze kolejnego wieśka.

Porządny RPG obudowany recyklingiem w stylu Ubi. To może się udać. Zobaczymy w 2026.

 

"Zasygnalizowaliśmy, że pierwsze trzy to są gry wiedźmińskie – dwie o nazwach kodowych „Syriusz i „Polaris”, a trzecia to remake pierwszego Wiedźmina, znana pierwotnie pod nazwą „Canis Majoris”.

 

Nie podaliśmy kolejności, ale potwierdziliśmy, że remake, za którym stoi studio Fool’s Theory i nad którym sprawujemy nadzór kreatywny, będzie bazował na technologii „Polarisa”. Kolejność tych dwóch można więc wydedukować."

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Po drugim wiesku, który wyglądał jak losowe fantasy nie wierzyłem, że uda im się stworzyć fajny "swojski" styl graficzny, a jednak redzi dostarczyli. Liczę, że w rimejku postąpią tak samo, bo klimat w pierwszej części jest nie do podrobienia. Podgrodzie i jego mieszkańcy, wielebny, Abigail :wub: cały ten wykreowany świat był pełen odcieni szarości i ludzkich tragedii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytat

CD Projekt Red has confirmed that its Unreal Engine 5 remake of 2007's The Witcher will be fully open world.

Revealed during its third quarter financial results, CD Projekt Red briefly mentioned its announcement of The Witcher Remake, saying that it will be a "story-driven, single player open world RPG".

The studio had previously only confirmed that it would be another "full-fledged" Witcher game, but as the original is not open world, there was still speculation whether or not the remake would resemble the 2007 version or something closer to The Witcher 3: Wild Hunt.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...