Skocz do zawartości

Wiedźmin Remake


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie no system walki nawet jak na tamte czasy był drętwy. TO na pewno nie przejdzie, będzie na 100% coś podobnego do W3, ale może pójdą nieco dalej, bo walka w W3 też jakaś super umówmy się nie była. 

To robi mniejsze studio więc jeśli będzie poziom W3, czyli nic genialnego ale przynajmniej coś co działa i nie kłuje w oczy to już będzie dobrze. Wszystko co poprawią to bonus.

Odnośnik do komentarza

Alina i Balladyna na polskiej łące osranej polskim gównem mmm. Brzmi dobrze, już raz chyba francuziki mieli zrobić na konsole, ale tym razem może pyknie.

Ciekawe, czy będzie ostra cenzura, bo ta część była najbardziej erosomańska. W dzisiejszych czasach, raczej 100% przytną, bo znowu jakiś polygon się spruje, że driady. czy wampirzyce są molestowane.

Spoiler

image.thumb.jpeg.838aead81a7ea88cbd3ccc92febf5626.jpeg

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, dobra wiadomość, że będzie rimejk, co prawda, ukończyłem dwa razy Wieśka jedynkę (raz, że na zwykłym, dwa na zmodowanych plikach - Powrót Białego Wilka - polecam, bo walka jest lepsza, lepiej zrobiona i ogólnie przystępna dla wszystkich). Był to wtedy fajny sylwester z Wieśkiem i ukończyłem na drugi dzień. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 20inchDT napisał:

To na dobrą sprawę jedynce co pozostanie z jedynki to fabuła, bo konsolOWCE nie przełkną gameplayu z jedynki. Swoją drogą jedynka jest lepsza od osranej dwójki.

 

Nie wiem dlaczego ten post ma tyle minusów ale ogrywałem obie odsłony dopiero w 2013 jedna po drugiej i dwójka po jedynce to zawód w chuj. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, McDrive napisał:

Nigdy nie rozumiałem jarania się tymi stulejarskimi kartami, a niektórzy piszą jakby ich usunięcie było równoznaczne ze zmianą jakiejś mechaniki gry:reggie:

 

Młociłeś babę i dostawałeś z nią kartę na pamiątkę. Fajny i miły dodatek do gry, po co to usuwać? Driady w lesie rozumiem zaczną nosić staniki? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tjery napisał:

Nie każdy gameplay inny niż utarte schematy to drewno.

 

No ale drewno to drewno i nie ma sensu sięgać po argumentum ad skrajnościum, bo między "utartymi schematami" a drewnem jest dużo pomiędzy.

 

Jak dla mnie chyba pierwszy naprawdę bardzo potrzebny remake z ostatnich paru głośniejszych tego typu zapowiedzi. Jebać blacharskie klikanie myszką w celu robienia młynków, nie mówiąc już o innych archaizmach typowo gamingowych (backtracking i męczące, powolne łażenie, swoją drogą jeszcze dwójka na to cierpiała). A dorabianie do tego jakiegoś niemalże elitaryzmu to już w ogóle beka. Jakoś w przypadku ME, który też wyszedł w 2007, nikt nie ma problemu ze stwierdzeniem, że to drewno, ale setting, fabuła i bohaterowie są pryma sort. No ale Wieśmak i klikanie miało DUSZĘ.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Pupcio napisał:

Oprócz mnie chyba nikt o nich nie pisał a i ja wspomniałem o  nich raczej w formie żartu xD takie były czasy w zagrajmerstwie wtedy

Nie tutaj oczywiście:P Jeszcze przy premierze W2 i poprzednim rimejku dużo ludzi pisało po różnych forach w stylu "szkoda, że nie dali kart. Po co to w ogóle usuwali" itp. Dlatego nie rozumiem tego "sentymentu".

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kotlet_schabowy napisał:

 

No ale drewno to drewno i nie ma sensu sięgać po argumentum ad skrajnościum, bo między "utartymi schematami" a drewnem jest dużo pomiędzy.

 

Jak dla mnie chyba pierwszy naprawdę bardzo potrzebny remake z ostatnich paru głośniejszych tego typu zapowiedzi. Jebać blacharskie klikanie myszką w celu robienia młynków, nie mówiąc już o innych archaizmach typowo gamingowych (backtracking i męczące, powolne łażenie, swoją drogą jeszcze dwójka na to cierpiała). A dorabianie do tego jakiegoś niemalże elitaryzmu to już w ogóle beka. Jakoś w przypadku ME, który też wyszedł w 2007, nikt nie ma problemu ze stwierdzeniem, że to drewno, ale setting, fabuła i bohaterowie są pryma sort. No ale Wieśmak i klikanie miało DUSZĘ.

Przecież na forum jest wielkie oburzenie jak ktoś nazwie mass effecta drewniakiem a prawda jest taka że w to się da ledwo grać 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...