Skocz do zawartości

Metroid Prime Remastered


Homelander

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, XM. napisał:

Dzięki, zmieniam zdanie bo jakiś nintendofag tak napisal na Twitterze.

 

Zamówione już pudełko w ilości MOCNO LIMITOWANEJ u czeskiego?

 

Twoje ostatnie wywody nadają się do CW, a nie tu. Jedziesz po jakości, ale przecież to nie wina Retro, czy MP, że Switch niedomaga. I tak nieźle to wygląda jak na możliwości Switcha. Jeśli tak mają wyglądać remastery to jestem na tak, bo widzę, że się przyłożyli. I jeszcze życzą sobie za to 40e, day1.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem znowu wierzyć w Retro, że może mają coś jeszcze w zanadrzu, tylko Nintendo zwleka z premierą, do tego druga część Metroida też pewnie zostanie zremasterowana, albo już jest gotowa. Myślę, że mogą za jakiś czas wydać dwójkę, a później trójkę przed MP4. Wiem, że była trylogia na Wii za 60e ze zmienionym sterowaniem, ale tylko z podniesioną rozdzielczością, dlatego moim zdaniem 40e za MPR to uczciwa cena.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czoperrr napisał:

Nintendo potrafiło wydać na Wii trylogię ze zmienionym pod Wiilota sterowaniem w cenie jednej gry


Z tego co pamiętam to było trochę inaczej.. Metroid Prime 3 wyszedł na Wii najpierw sam w normalnej cenie. Nintendo miało też serię New Play Control, w której do gier z Gamecube’a dodawali sterowanie Wiilotem.

 

W Europie wyszło w tej serii tylko kilka gier, ale w Japonii wydano tak też osobno najpierw Metroid Prime, a później dwójkę. 
 

Dopiero później połączyli to w Trilogy i wydali w USA i Europie 

 

Pamiętam też, że na premierę narzekano na wycięcie niektórych efektów z wersji na Wii.

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, zdrowywariat napisał:

Zacząłem znowu wierzyć w Retro, że może mają coś jeszcze w zanadrzu, tylko Nintendo zwleka z premierą, do tego druga część Metroida też pewnie zostanie zremasterowana, albo już jest gotowa. Myślę, że mogą za jakiś czas wydać dwójkę, a później trójkę przed MP4. Wiem, że była trylogia na Wii za 60e ze zmienionym sterowaniem, ale tylko z podniesioną rozdzielczością, dlatego moim zdaniem 40e za MPR to uczciwa cena.

 

tak niedługo wydadzą remastery dwójki i trójki, jak wydali remaster Super Mario Galaxy 2, hehe

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, funditto napisał:


Z tego co pamiętam to było trochę inaczej.. Metroid Prime 3 wyszedł na Wii najpierw sam w normalnej cenie. Nintendo miało też serię New Play Control, w której do gier z Gamecube’a dodawali sterowanie Wiilotem.

 

W Europie wyszło w tej serii tylko kilka gier, ale w Japonii wydano tak też osobno najpierw Metroid Prime, a później dwójkę. 
 

Dopiero później połączyli to w Trilogy i wydali w USA i Europie 

 

Pamiętam też, że na premierę narzekano na wycięcie niektórych efektów z wersji na Wii.

 

 

 

Genialne main theme z MP i zajebisty efekt z wodą, gdy się kulką turlało, a pewnie było tego więcej. Serio nie rozumiem narzekania na ten, prawie że remake.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

Nie bardzo, tu masz za 40$, a Trylogia była w pełnej cenie 60$. Oczywiście wolałbym Trylogię w pełnej cenie na Switchu niż jedna część za 40, ale przynajmniej nadal mam powód do trzymania WiiU w domu

 

Na switchu lepiej zrobić 3 części po 40 $ bo się sprzeda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...