Skocz do zawartości

Metroid Prime Remastered


Homelander

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pupcio napisał:

A potem nowa konsola z innymi kartami żeby móc znowu sprzedawać te same gierki bo robienie nowych idzie jak krew z nosa :banderas:

 

Switch2 będzie czytał gry ze Switcha, tak jak to było w przypadku DS/3DSa. Idziesz o zakład? Konsole Nintendo,  kiedy mogły to były wstecznie kompatybilne, ale wybacz, żeby Switch czytał gry z WiiU.

Odnośnik do komentarza

U mnie trwa walka z samym sobą czy kupić już zaraz cyfrę czy jednak poczekać na wersję fizyczną. Ech, takie decyzje do podjęcia...
Jakiś czas temu, nie mogąc doczekać się remastera, odświeżyłem sobie wersję na Wii, ale na dłuższą metę było to męczące, bo o ile gameplay nie zestarzal się ani trochę, tak o grafice (a przynajmniej jej niektórych elementach) nie można tego samego powiedzieć. Zatem w tej sytuacji jestem więcej niż szczęśliwy z odświeżonej wersji.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, janol said:

U mnie trwa walka z samym sobą czy kupić już zaraz cyfrę czy jednak poczekać na wersję fizyczną. Ech, takie decyzje do podjęcia...
Jakiś czas temu, nie mogąc doczekać się remastera, odświeżyłem sobie wersję na Wii, ale na dłuższą metę było to męczące, bo o ile gameplay nie zestarzal się ani trochę, tak o grafice (a przynajmniej jej niektórych elementach) nie można tego samego powiedzieć. Zatem w tej sytuacji jestem więcej niż szczęśliwy z odświeżonej wersji.

Problemem jest to, że Wii wyświetla obraz w 480p. Gdyby można było podłączyć przez HDMI i mieć chociaż 720p to odbiór grafiki byłby zupełnie inny. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Switch2 będzie czytał gry ze Switcha, tak jak to było w przypadku DS/3DSa. Idziesz o zakład? Konsole Nintendo,  kiedy mogły to były wstecznie kompatybilne, ale wybacz, żeby Switch czytał gry z WiiU.

No nie wiem mi troche smutno że kupiłem sobie cyfrowo dr. mario na wiiu ale nie zagram w niego na switchu bo nintendo to zwykła c0rwa.  No chyba że już za dużo wymagam żeby mi przenieśli cyfrową gre z nesa na inną konsole!!

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Oglądam któryś raz trailer gry, którą skończyłem dawno temu tylko raz, ale na 100%, a zaraz po MP sequel na 100%, nie wiem, czy jestem jabnięty, czy sentymentalny, ale hajp wszedł niesamowity, może też dlatego, że kiepsko u mnie z pamięcią, więc będę grał jakbym grał pierwszy raz :)

Ja ogladalem z 1h jakis walkthrough i powiem, szczerze, ze takze nic nie pamietam. Jak udalo sie 100% nabic w obu to ladnie wymiatales. Ja niestety nie wiem, czy ukonczylem jakakolwiek czesc. Zawsze mialem problemy z ostatnim bossem. Na 100% nie dalem rady w 2-iej czesci. Nie pamietam jak bylo z jedynka, mimo to mam do niej mega sentyment. Najlepsza czesc i topka moich gier ever. Pozostaje zakup pro controllera i bedzie w marcu grane. Ciekawe w ogole, kiedy pojawia sie preordery na fizyczna wersje. Cos wszedzie dziwnie cicho na ten temat. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...