Skocz do zawartości

Metroid Prime Remastered


Homelander

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Daffy napisał:

Pograłem trochę, nie myślałem że w 2023 cokolwiek na switchu mnie jeszcze zachwyci pod względem technicznym. Przez samą grę się wręcz płynie, a sterowanie dwoma gałkami jak w każdym współczesnym fps. 

 

Retro udowadniają że po tylu latach ciszy pod względem AV są ogarnięci, teraz niech pokażą że dalej mają głowę pełną pomysłów gdy tworzą coś nowego...MP4 patrzę na Ciebie

 

Jeszcze nic nie widziałeś :obama:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daffy napisał:

Pograłem trochę, nie myślałem że w 2023 cokolwiek na switchu mnie jeszcze zachwyci pod względem technicznym. Przez samą grę się wręcz płynie, a sterowanie dwoma gałkami jak w każdym współczesnym fps. 

 

Retro udowadniają że po tylu latach ciszy pod względem AV są ogarnięci, teraz niech pokażą że dalej mają głowę pełną pomysłów gdy tworzą coś nowego...MP4 patrzę na Ciebie

Dokładnie sterownie na dwie gały idealne , dodatkowo podbicie szybkości prawej gałki i można płynąć przez korytarze Talona IV.

Uwielbiam ten tytuł  za zero pierdolollo tylko czysty gameplay.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem dłużej w Metroid Prime, więc jak wychodzi remaster tej gry na Switcha więc chętnie bym go kupił. Tylko mam takie pytanie - jak ktoś w to grał, to jestem ciekawy jak wygląda sterowanie postacią za pomocą tych małych gałek. Switch Lite (bo taki mam) ma je dosyć małe i zastanawiam się czy w FPSy się wygodnie gra na tej konsoli. Dotychczas jak miałem do wyboru FPSa też na Xboxa to zawsze brałem wersję na konsolę stacjonarną.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, zdrowywariat napisał:

Ja już dwa razy dałem się ogolić za MP i teraz znowu 2, bo 3 marca wleci jeszcze pudełko xD

 

Kupowania tej samej gry 2 razy akurat nie rozumiem. Natomiast to, że gra jest w sprzedaży jest to nie jest moim zdaniem żadne golenie graczy. Jak nie chcą to niech nie kupują. Większość starych gier jest dostępna - nie licząc gier od Nintendo - i taki stan jest normalny, że możesz grę kupić. To właśnie stan, że nie kupiłeś gry 25 lat temu, to już jej nie dostaniesz jest dziwny. Wejdź na gog.com np. to dostaniesz szoku, zobaczysz jak większość wydawców "goli" graczy i możesz kupić stare gry i to za kilka złotych - szok trochę nie ? Nawet jest Dead Space za 30 zł a nie za 399. Zresztą Xbox też goli graczy jak przejrzysz ten ich sklep to bezwstydnie sprzedają masę starych gier a powinni je wycofać, bo jak nie kupiłeś jak była przez miesiąc dostępna w 2003 to już za późno.:D

 

A tak poważnie, to według mnie tak powinno być, stare gry powinny być dostępne.

Edytowane przez KJL
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, KJL napisał:

 

Kupowania tej samej gry 2 razy akurat nie rozumiem. Natomiast to, że gra jest w sprzedaży jest to nie jest moim zdaniem żadne golenie graczy. Jak nie chcą to niech nie kupują. Większość starych gier jest dostępna - nie licząc gier od Nintendo - i taki stan jest normalny, że możesz grę kupić. To właśnie stan, że nie kupiłeś gry 25 lat temu, to już jej nie dostaniesz jest dziwny. Wejdź na gog.com np. to dostaniesz szoku, zobaczysz jak większość wydawców "goli" graczy i możesz kupić stare gry i to za kilka złotych - szok trochę nie ? Nawet jest Dead Space za 30 zł a nie za 399. Tak według mnie powinno być, stare gry powinny być dostępne.

 

Ja się dałem ogolić na cyfrę, przez brak cierpliwości, bo zbieram pudełka i pudełko też wleci, tylko że u mnie to rzadko się zdarza, pierwszy raz na Switchu, nie mam na przykład indyków x2 sztuki (cyfra + pudełko), nie posiadam też danej gry na 2-3 różne platformy, więc raz mogłem sobie pozwolić i myślę, że nie jestem jedyną osobą, więc opóźnienie premiery pudełkowej względem cyfrowej było jakimś tam chwytem marketingowym na takich jak ja :)

 

Nic się ta gra nie zestarzała, nie stała się archaiczna czy coś, w tej grze się dosłownie płynie przez lokacje, a efekty na szybie dalej robią, że nie wspomnę o muzyce, MUZYCE!

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, KJL napisał:

Zresztą Xbox też goli graczy jak przejrzysz ten ich sklep to bezwstydnie sprzedają masę starych gier a powinni je wycofać, bo jak nie kupiłeś jak była przez miesiąc dostępna w 2003 to już za późno.:D

co

Odnośnik do komentarza

Popracuj nad interpunkcją, bo też to przeczytałem i nie zrozumiałem :dafuq:

A to o czym mówisz to skutek monopolu. Gog oferuje tanio stare gry ale monopol na rynku pc nie mają, więc muszą czymś przyciągać.

W ogóle nie ma sensu porównywać rynku pc i konsolowego. Gabe dobrze to kiedyś podsumował, że na platformie pełnej piratów trzeba po prostu zaoferować coś lepszego, żeby przyciągnąć do siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...