Skocz do zawartości

PSX Extreme 307


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, grzybiarz napisał:

Aha, niedawno gdzieś na fejsie widziałem jakiś fanpejcz, gdzie gość wrzucił foto, że w którymś roku, wychodziło 17 pism growych!

Ale wtedy było co recenzować, bo wychodziły gry.

A obecnie masz symulatory chodzenia (po otwartym świecie, byle nie za daleko) i oglądania animacji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2023 o 19:09, Zwyrodnialec napisał:

Kto będzie pisał recenzję RE4? Roger wybierz kogoś ogarniętego, kto chociaż odświeży sobie materiał źródłowy. Może nie będzie wtedy pisał bzdur jak Rozbo w playteście, że przeciwnicy nauczyli się chwytać od tyłu, bo to już było w oryginale.

Recenzję pisze Komodo, który miesiąc przed premierą odświeżył sobie też oryginalną czwórkę. 

Odnośnik do komentarza

Ten dział o nowych gierach na stare sprzęty powinien zostać na dłużej. Lubie takie tematy. Mam co prawda megadrive mini i snesa mini z tych sprzetow wiec pewnie nie ogram tych gier ale lubie czytac. Moze skusze sie na jakąś stara konsole kiedys. Juz raz prawie kupilem a1200. Poki co najstarszy obecnie to wii i 3ds. W Polsce mam gdzies jeszcze gameboya ale jakos nie ciagnie mnie do niego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2023 o 15:40, Pix napisał:

Raczej żadne zaskoczenie, horrory AAA zazwyczaj Komodo ogarnia. 

Ja cały czas czekam aż Konsolka dostanie jakiś mega duży tytuł do recki i wystawi mu 5/10. Wyobrażam sobie tę gównoburzę :obama:

Najlepiej od Sony ;)

12 godzin temu, jakbu napisał:

Nowy papier jest tragiczny. A ostatnio taki fajny dawaliście...

 

@Konsolite Gdzie znajdę więcej informacji o Saturn Extreme na forumku, co zajawkujesz w środkach szmatławca?

Jak tylko będę miał kilka rzeczy dopiętych na 100% to zaatakuję z pełnoprawnym info :)
Będzie pościk, rozpiska i pytania do forumowiczów.
Mam jeden nieco dziwaczny pomysł, do którego forum się nada idealnie, ale to na spokojnie, po weekendzie, choć korci mnie by założyć wątek 1 kwietnia ;)
Tymczasem ;)
saturn-extreme-reklama-teaser-SM-1080copy.thumb.jpg.fec46c9840903154d69f98a87d1e22fc.jpg

Edytowane przez Konsolite
  • Plusik 3
  • Lubię! 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2023 o 15:37, Jontek80 napisał:

Ten dział o nowych gierach na stare sprzęty powinien zostać na dłużej. Lubie takie tematy. Mam co prawda megadrive mini i snesa mini z tych sprzetow wiec pewnie nie ogram tych gier ale lubie czytac. Moze skusze sie na jakąś stara konsole kiedys. Juz raz prawie kupilem a1200. Poki co najstarszy obecnie to wii i 3ds. W Polsce mam gdzies jeszcze gameboya ale jakos nie ciagnie mnie do niego.

Istnieją alternatywne sposoby ogrania wielu gier na stare sprzęty ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Konsolite napisał:

Na PoGRAduszkach się dowiesz ;)

Domyslam sie ze chodzi o xss.

Mam xsx i powiem ze sie bardzo kurzy ostatnimi czasy. Chyba z 2 miesiace nikt go nie odpalal.

Switch tylko chodzi w uzyciu. No i w niedziele troche pogralem w megamana x na snesie. 

Mysle zeby kupic RE4 na tego xsx tylko ta cena mnie troche dobija. Jeszcze octopatha 2 mecze, a metroid czeka w kolejce i pare innych gierek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2023 o 01:18, Jontek80 napisał:

Domyslam sie ze chodzi o xss.

Mam xsx i powiem ze sie bardzo kurzy ostatnimi czasy. Chyba z 2 miesiace nikt go nie odpalal.

Switch tylko chodzi w uzyciu. No i w niedziele troche pogralem w megamana x na snesie. 

Mysle zeby kupic RE4 na tego xsx tylko ta cena mnie troche dobija. Jeszcze octopatha 2 mecze, a metroid czeka w kolejce i pare innych gierek.

Yup, ale są jeszcze inne możliwości, przekazywane przez mędrców z najgłębszych czeluści internetu ;)

re4 jest ok, ale moim zdaniem nie trzeba się spieszyć z zakupem, goty będzie dobra inwestycja jak wszystko dodadzą , włącznie z dlc itp ;)

11 godzin temu, grzybiarz napisał:

Na fejsie już jest zapowiedź Saturna Extreme, 4 okładki do wyboru, biere z Panzer Dragon. Dziwne ze z Soniciem nie ma. Chodzi o prawa autorskie?

Przykładowy link

https://allegro.pl/oferta/magazyn-saturn-extreme-1-2023-nights-into-dreams-13499781761

Chodzi o….

wszystko napisze / wyjaśnię w poprawnym wątku, wieczorem jak ustalę co się stało…

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Konsolite napisał:

Yup, ale są jeszcze inne możliwości, przekazywane przez mędrców z najgłębszych czeluści internetu ;)

re4 jest ok, ale moim zdaniem nie trzeba się spieszyć z zakupem, goty będzie dobra inwestycja jak wszystko dodadzą , włącznie z dlc itp ;)

Chodzi o….

wszystko napisze / wyjaśnię w poprawnym wątku, wieczorem jak ustalę co się stało…

No to poczekam. Zreszta mam tyle gier do skonczenia. Co miesiac kupuje po kilka a koncze z 2-3.

No chyba ze sie za bardzo pojaram na zakupy to wyladuje wczesniej w kolekcji.

Ps pojawil sie nowy wydatek. Ten Saturn extreme. Na bank kupie z tym kolesiem w czapeczce na okladce. Nic nie gralem nigdy na saturnie. Z segi to tylko gralem na megadrivie i makaronie na jakies gieldzie starych gier. Poza tym jutro zapisy na ksiazke o c64 to razem zamowie oraz kolejne numery top secreta od retronics. Bedzie co czytac jak przyjdzie ten caly stos.

Edytowane przez Jontek80
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Jontek80 napisał:

No to poczekam. Zreszta mam tyle gier do skonczenia. Co miesiac kupuje po kilka a koncze z 2-3.

No chyba ze sie za bardzo pojaram na zakupy to wyladuje wczesniej w kolekcji.

Ps pojawil sie nowy wydatek. Ten Saturn extreme. Na bank kupie z tym kolesiem w czapeczce na okladce. Nic nie gralem nigdy na saturnie. Z segi to tylko gralem na megadrivie i makaronie na jakies gieldzie starych gier. Poza tym jutro zapisy na ksiazke o c64 to razem zamowie oraz kolejne numery top secreta od retronics. Bedzie co czytac jak przyjdzie ten caly stos.

Wiadomo jak jest, czasami bywa tak ze koncze/ogarniam to co dostene do recenzji niz "topowe hity" w które "wszyscy" się zagrywają w danym momencie.
Dopuki jest fun to nie ma sensu gonic za nowościami, a czesto i tak trzeba poczekać by sie dało grać - zmora dzisiejszych czasów ze regularnie jest się plącącym beta testerem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...