Skocz do zawartości

PSX Extreme 307


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Ukukuki napisał:

Ja dalej nie mam ale może listonosz ma dzisiaj wolne :/ 

Miałem tak miesiąc temu, mój listonosz miał wolny piątek a typ go co zastępował nie wziął szmatławca, jak znam poczte polska to pewnie mial swoj rewir i jego do obskoczenia. Tak to bym miał pismo dzien po premierze kioskowej. Wreszcie ta prenumerata działa jak trzeba. :)

Odnośnik do komentarza

jeden rabin powie tak inny powie nie.

Dla mnie papier na plus, na pewno lepiej niż ten matowy, gazetowy. Zdjęcia też wywołuję na "śliskim papierze" niż matowym.

---

Te "Forumki" w tym numerze bez sensu, w sensie - na te głosowania goty stykłaby dodatkowa strona, a tak nie ma ani jednego listu*. No nie powiem, dziwnie tak. Niby się na te listy narzeka i nie czyta, ale jak nie ma to coś mi nie gra. Słyszałem w radio, że starzy ludzie nie lubią zmian, może to o to chodzi.

 

* - tego listu miesiąca jakoś nie policzylem:)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dotarł do mnie numer i po raz pierwszy od ponad pół roku data nadania była ta sama jaką podał Roger, więc drukarnia wywiązała się z zadania, oby tak już zostało.

Papier faktycznie cienki co mocno się rzuca na dużych artach np. na tym ze strony 72. No i pdf nadal w słabej jakości jest wgrany, mógł by ktoś to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2023 o 08:13, Faka napisał:

Czemu ten komiks na jednej stronie jest tak czerstwy i nudny, że szkoda papieru na te kreski. Zastanawiam się, co było wcześniej na tej stronie. KDPX co to za dziadostwo?

 

Śledziu skończył się na ŚGK :lapka:

 

Strasznie czerstwy ten komiks i jakby na siłę pisany/rysowany. Co w sumie dość dobrze oddaje "ducha Pixela" :kaz:

  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Rudiok napisał:
W dniu 17.03.2023 o 08:13, Faka napisał:

Czemu ten komiks na jednej stronie jest tak czerstwy i nudny, że szkoda papieru na te kreski. Zastanawiam się, co było wcześniej na tej stronie. KDPX co to za dziadostwo?

 

Śledziu skończył się na ŚGK :lapka:

 

Strasznie czerstwy ten komiks i jakby na siłę pisany/rysowany. Co w sumie dość dobrze oddaje "ducha Pixela" :kaz:

Oddajcie moje 17 gr!!! :kekw:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Groteskowo zaczyna być gdy redaktorzy zaczynają wypowiadać się politycznie na łamach PSX EXTREME. Wojna na Ukrainie to zderzenie interesów "wielkich" tego świata przez co cierpią niewinni ludzie. Zapominamy jednak, że wojna nie toczy się tylko na Ukrainie lecz również w innych częściach świata w interesach Anglosasów. Na tapet można wziąć armię Izraelską mordująca Palestyńczyków, a no tak zapomniałem, to inna część świata. Mało istotna z naszego punktu widzenia.

Poprawność polityczna niszczy zdrowo rozsadkowy punkt widzenia wpychając ludzi w czyste emocje. Widać to na przestrzeni ostatnich trzech lat... Walcząc w obcych interesach zapominany o najważniejszym o interesach Rzeczypospolitej. 

Ulvhedin

  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dostałem dopiero w piątek, dział listy to wygląda jak kopiuj wklej. Sam papier super, o wiele lepszy niż u konkurencji która obecnie przypomina tanie gazetki. Niedługo tam to będzie papier jak w Fakt. 

 

Przeczytałem kilka artykułów i ten o steam deck z naklejkami i dodatkami to wygląda słabo. Pomijam ,że era naklejek mam nadzieje u graczy już dawno minęła bo to wygląda zwyczajnie słabo. Do tego po roku używania będzie wyglądać jak gówno w kleju. Jednak sama artykuł jest merytorycznie słaby, co najbardziej boli. Wyszedł trochę zapychacz. Już lepiej skoncentrować się na jednej konkretnej rzeczy i opisać ją fachowo i dogłębnie a nie tak rzucać tematami po łebkach. Nie po to się dzisiaj kupuje prasę. 

 

Dział retro jak zawsze na poziomie - doceniam mocno i czekam na rozbudowę :lapka: 

 

Wiem ,że czasem wraca tutaj narzekania na dział Mazziego ale ja go uwielbiam. Jest to dla mnie pewna stała w czasopiśmie i nierozerwalna jego część. Nawet jak tylko wertuję czasopismo po zakupie to zawsze to czytam + wstępniak. 

 

Odnośnik do komentarza

czytam se czasem ogólne niusy o gazetkach, nie tylko growych, no i niestety takie teksty jakoś mnie nie napawają optymizmem:

 

Niemiecki Axel Springer ogłosił, że firma chce w całości przejść do internetu - za kilka lat zniknąć mają papierowe wydania dzienników „Bild” i „Die Welt”. Zdaniem ekspertów to naturalny proces. - Najdłużej przeżyją tabloidy. Choćby z powodu wyników sprzedaży. Tak zwane poważne dzienniki pierwsze poszłyby „pod nóż” w wersjach papierowych - ocenia Robert Feluś.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-gazeta-codzienne-axel-springer-rezygnuje-papier-koniec-fakt-bild-die-welt-gazeta-wyborcza-super-express-rzeczpospolita

---

Droższy papier i słabsza reklama prasowa zaszkodziły wydawcy „Rzeczpospolitej” W 2022 roku Gremi Media, wydający m.in. „Rzeczpospolitą”, „Parkiet” i „Sport”, zanotował spadek skonsolidowanych przychodów o 3,2 proc. do 97,39 mln zł, a zysk netto zmalał z 8,58 do 6,03 mln zł. Wydawca tłumaczy to m.in. wyższymi kosztami papieru i druku oraz słabszą koniunkturą w reklamie prasowej.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rzeczpospolita-wydawca-gremi-media-przychody-zysk-w-2022-r

---

Nikt nie chce kupić tytułów Motor-Presse Polska. Serwisy przestaną działać pod koniec marca Dziesięć podmiotów było wstępnie zainteresowanych kupnem tytułów Motor-Presse Polska, ale nikt nie złożył oferty na zakup całości portfolio spółki. Nie złożono także ofert w minimalnej cenie na serwisy internetowe wydawcy, nikt nie był zainteresowany tytułami papierowymi - dowiedziały się Wirtualnemedia.pl.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-upadlosc-motor-presse-polska-brak-chetnych-na-zakup-men-s-health

---

Wielki powrót "Playboya". Zamiast zdjęć króliczków - promowanie młodych twórców Po trzech latach nieobecności na rynku wraca kultowy magazyn dla mężczyzn "Playboy". Tym razem jednak dostępny będzie nie w wersji papierowej, a cyfrowej i ma promować młodych twórców. Informację tej treści podał "The New York Post".
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wraca-playboy-gdzie-kupic-cena

---

 

Jak potężne firmy molochy widzą małą sprzedaż prasy i przenoszą się do sieci, jak playboya reaktywują i będzie dostępny tylko cyfrowo... no nie wiem, czarno to widzę.

Może kiedyś Extrim będzie w wersji a'la PPE, bez clickbaitowych niusów, za paywallem?

Aha, niedawno gdzieś na fejsie widziałem jakiś fanpejcz, gdzie gość wrzucił foto, że w którymś roku, wychodziło 17 pism growych!

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...