Skocz do zawartości

PSX Extreme 307


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, K.Adamus napisał:

Męcz się człowieku z artykułami a koniec końców i tak cycki zgarniają Oscara. Dick move, SOQ, dick move XD

Ja tam czekam na artykuł numeru, my body is ready, koleżko :>

 

Czy "deck" w wiadomym artykule czytany jest z nowozelandzkim akcentem?

Spoiler

pozdro dla kumatych

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MichAelis napisał:

Śmieszny post był to teraz smutny:

https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka : firma Idea Ahead wykreślona z rejestru podatników w dniu 2023-02-08, na podstawie Art. 96 ust. 9 pkt 4  "podatnik albo jego pełnomocnik nie stawia się na wezwania naczelnika urzędu skarbowego, naczelnika urzędu celno-skarbowego, dyrektora izby administracji skarbowej lub Szefa Krajowej Administracji Skarbowej".

 

 

A Wy się obrażaliscie, że nie odpowiadał na forumku czy jakiś tam fejsbukach :kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No jak gierek na VR będzie w miesiącu tyle, co indyków to też pewnie nie wszystkie się zdoła ograć i zrecenzować.

Przez najbliższe miesiące warto jednak poświęcać więcej miejsca na VR2, bo wielu potencjalnych kupców pewnie wciąż się waha i czeka na szerszą bibliotekę gier. Więc z zaciekawieniem będą obserwować jej rozrost, by ewentualnie zdecydować czy to już pora kupić gogle, czy jednak odpuścić.

A wszystkich wartych uwagi indyków i tak nie ogarniesz. Tym bardziej tych "cichych perełek".

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dee napisał:

Chyba, że problemem jest brak ludzi do ogrywania

No to na pewno, skoro z wyjątkiem Rogera nikt nie robi na etacie w PE. tylko chłopacy pisza po godzinach. Te 20 lat temu jak zgredzi byli w liceum czy na studiach to mogli nakurwiac w gierki wiecej.

Już wole mniej tych recek, ale niech ta gra faktycznie bedzie ograna, bo z tym tez juz roznie bywalo wczesniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2023 o 12:55, Ukukuki napisał:

Co do indyków, jakie znaczące gierki zostały pominięte w czasopiśmie? 

Nie prowadzę kroniki więc ciężko wymienić. Wystarczy za to porównać jak opisywane są indyki w cda a jak w psxe, w tym drugim możesz liczyć co najwyżej na trzyakapitowe "recenzje" po obejrzeniu przez autora filmików na jutubie. Boli mnie, że pismo nie stara sie promować ciekawych tytułów i podpowiadać perełek do sprawdzenia. Za przykład niech posłuży Spiritfarer, który przy pierwszym kontakcie wydaje sie popierdółką, ale po kilku sesjach gra potrafi oczarować i dla mnie w zeszłym roku zjadła na śniadanie wiele "większych" gier, które ograłem.  W psxe ta gra dostała "recenzje" na 1/4 strony. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, number_nine napisał:

Nie prowadzę kroniki więc ciężko wymienić. Wystarczy za to porównać jak opisywane są indyki w cda a jak w psxe, w tym drugim możesz liczyć co najwyżej na trzyakapitowe "recenzje" po obejrzeniu przez autora filmików na jutubie. Boli mnie, że pismo nie stara sie promować ciekawych tytułów i podpowiadać perełek do sprawdzenia. Za przykład niech posłuży Spiritfarer, który przy pierwszym kontakcie wydaje sie popierdółką, ale po kilku sesjach gra potrafi oczarować i dla mnie w zeszłym roku zjadła na śniadanie wiele "większych" gier, które ograłem.  W psxe ta gra dostała "recenzje" na 1/4 strony. 

Nie wiem jak jest w cda, bo szkoda czasu na to pismo, ale w PE i tak się poprawiło  w kwestii mniejszych gier odkad naczelnym został Roger. Za Buczera liczyły sie tylko gierki AAA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...