Skocz do zawartości

PSX Extreme 307


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Shen napisał:

Nie wiem jak jest w cda, bo szkoda czasu na to pismo

w cda nie raz czytałem recenzje mniejszych tytułów na dwie strony i dzięki temu poznałem pare ciekawych gier. w psxe te recki w tabelkach to chyba każdy pomija, bo taka forma albo z góry sugeruje, że to popierdółka, albo jedyne czego sie dowiesz, to szczątkowe info o gameplayu, że grafika może być i muzyka super XD

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, number_nine napisał:

w cda nie raz czytałem recenzje mniejszych tytułów na dwie strony i dzięki temu poznałem pare ciekawych tytułów. w psxe te recki w tabelkach to chyba każdy pomija, bo taka forma albo z góry sugeruje, że to popierdółka, albo jedyne czego sie dowiesz, to szczątkowe info o gameplayu, że grafika może być i muzyka super XD

to Pixel robił podobnie, pare fajnych indykow tak odkrylem jak jeszcze kupowalem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Właśnie zarypisty jest. Nie jest cienki, a śliski. Przypomina mi stare pisma z kiedyś, tyle ze tam były kartki cieniutkie. Papier jak najbardziej na plus. Wolę taki, niż ten gazetowy, matowy. 

To jest cienki papier człowieku bo aż prześwituje, a to że ślizgi to już jego urok; do tego  lakier dyspersyjny robi swoje więc tak go odbierasz.  Jestem ciekaw jakie pisma ty kiedyś czytałeś, że miały cienkie strony, bo jakoś sobie nie przypominam by ktoś drukował na czymś tak słabym. 

Swoją drogą gramatura z poprzedniego numeru była lepsza. A nowa drukarnia przy tym numerze miała chyba problem ze spasowaniem stron i równym cięciem, bo w moim egzemplarzu ramki przy krawędziach są z dwumilometrowym przekosem. Tu już zaczynają się cięcia na maxa zapewne by uniknąć kolejnej podwyżki szmatławca 

Edytowane przez NicraM
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, NicraM napisał:

Jestem ciekaw jakie pisma ty kiedyś czytałeś, że miały cienkie strony,

click, play, psm, psx fan (ten miał akurat grube strony), psx extreme z lat '98,'99,'00 i pewnie dalej również miały cieniutkie strony, komputer świat, cd-action, dalej to już pixel (i on miał grube, ale chyba tylko na początku). Ale te wcześniejsze pisma, to miały takie słabe kartki, że czasem rwały się przy szybkim wertowaniu.

2 godziny temu, Faka napisał:

Czemu ten komiks na jednej stronie jest tak czerstwy i nudny, że szkoda papieru na te kreski.

No właśnie, ten rysownik jest kultowy bo rysuje te komiksy od lat. Nie to co Kleju ze swoim kilkuletnim "Ktomaczasem". Tam było widać spore napracowanko techniką klasyczną, oraz dobry humor no i kreska jakaś lepsza:

3956C46B-B82F-4650-BDA1-69CF51E765BC.jpeg

PS mój pierwszy komiks jaki zobaczyłem w PE:)

PS2 W ostatnim kadrze jest wszystko o co dziś dowaliliby się twiterowcy :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten komiks to też nie wiem po co jest ale jeśli dawni czytelnicy Pixela tego potrzebują do szczęścia to niech sobie będzie. Bardziej zastanawia mnie projekt Rogera i Kosa, bo jak Konsolite zajmuje się numerem specjalnym (poświęconym Sedze?) to może Roger i Koso ogarną gierki w perspektywie lat 1990-2000?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, NicraM napisał:

To jest cienki papier człowieku bo aż prześwituje, a to że ślizgi to już jego urok; do tego  lakier dyspersyjny robi swoje więc tak go odbierasz.  Jestem ciekaw jakie pisma ty kiedyś czytałeś, że miały cienkie strony, bo jakoś sobie nie przypominam by ktoś drukował na czymś tak słabym. 

Swoją drogą gramatura z poprzedniego numeru była lepsza. A nowa drukarnia przy tym numerze miała chyba problem ze spasowaniem stron i równym cięciem, bo w moim egzemplarzu ramki przy krawędziach są z dwumilometrowym przekosem. Tu już zaczynają się cięcia na maxa zapewne by uniknąć kolejnej podwyżki szmatławca 

 

Weź do ręki Motor to dopiero zobaczysz cienki papier. ;)

A to tygodnik kosztujący 4,49 bodajże, a więc w skali miesiąca niewiele mniej niż jedno wydanie Szmatławca.

Odnośnik do komentarza

No i pewnie przyciągnęło by to sporo nowych czytelników. Ogólnie te tematyczne wydania mają pod tym względem spory potencjał. Tylko wydaje mi się ,że tego nie wykorzystujecie. Szczególnie przy pegasus extreme masa osób na insta pisała do mnie wiadomości gdzie to można kupić.

Odnośnik do komentarza

Pegasus Extreme był beznadziejnie rozreklamowany. Może się nie znam ale jak już był wiadomy termin wydania to oprócz social mediów w dwóch numerach regularnego wydania powinna być cała strona przeznaczona na reklamę ze spisem treści (a nie na pół strony) + rozesłanie przedpremierowych egzemplarzy do zainteresowanych YouTuberów/Twitterowców żeby zrobili recenzję czy przynajmniej wspomnieli że takie coś istnieje.

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, LeifErikson napisał:

Czyli chyba jednak poszło do druku to co w pierwszym poście @Roger. :D @MichAelis, miałeś rację ze swoim ostrożnym optymizem. ;)

 

Z fejsbuka: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6308873155830407&set=p.6308873155830407 

 

 image.png.45d41fe2d05888cad978fa796d901e05.png

To teraz następny będzie 307 czy 308? ;)

Robert na koniec to zmienia :) Czemu taka jednostka mi ekstrima prześladuje, pytam się

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...