Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, PiPoLiNiO said:

Ja kupiłem. Ale to bez różnicy. Po prostu na wypożyczony chyba progresu nie robi. A zwiększać mocy i tak nie można do rozgrywek. 

 

Progresu to raz, dwa nie można nawet ciśnienia w oponach zmienić na pożyczonym ;) Jak się rywalizacja zaostrzy trzeba będzie kupić :dunno:

Odnośnik do komentarza

W jakim trybie kręcicie czasy? Moje pierwsze podejście, widzę czas 2:14:0xx i wiem gdzie się poprawić ale nie potrafię złożyć idealnego kółka. 

Ja kupiłem auto, wpadło kilkanaście leveli. Może później do online się przyda.

 

 

 

 

3d4b7640-527e-496b-ad54-8d5dd4d9285f.PNG

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Marcin_wawa napisał:

Mi obojętne w sumie. Korzystając z L4 wrzucam update:

 

image.thumb.jpeg.98588f87530354746d586a2c58c91da0.jpeg

Pisałem wcześniej. Edytuj post podmieniając zdjęcie bo będzie burdel totalny. 

 

Gramy w trybie szybkie zawody i tam jazda próbna. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

@PiPoLiNiO To może zapisz to w zasadach w pierwszym poście, bo nie czytam wszystkich wiadomości. Nie mówiąc już o osobach, które dołączą później.

 

Co do pisania swoich czasów, to jestem za tym aby nie zabraniać tego. Wtedy jest rywalizacja na bieżąco i podkręca innych do dzialania. To, że nie wieźmiesz tych czasów pod uwagę nic nie zmienia, bo to nie są ostateczne czasy. A przynajmniej inni mają pogląd gdzie się aktualnie znajdują.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, benito82pl said:

Robicie 10 sek lepsze czasy. Gdy skleję idealne kółko to może 3-5 sek będzie lepiej. Problemem jest walka z opanowaniem auta z dohamowaniami, 130r nie da się na pełnej? jakieś tipy? Gram na kierce

 

Ustawienia kierownicy jeśli jeździsz na standardzie, który jest okropny. Ja na razie też kręcę o 5s lepsze czasy na padzie niż kierownicy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...