Opublikowano 29 stycznia29 sty Ten dział z ponowna recenzja (zrentgen) zniknął chyba na pare lat. A swoją droga - Monika ile już nie pisuje?:)
Opublikowano 29 stycznia29 sty Zgrentgen to było co innego, bo tam parę osób dyskutowało o grze z poprzedniego miesiąca. Rewizja była w okolicach 2018 i to były recki tytułów które na przestrzeni lat zostały znacząco zmienione, na pewno GT Sport miało rewizję i z tego co pamiętam z oryginalnej oceny w okolicach 7/10 wskoczyło na 8+/10 po rewizji. Później dział ten wyparował i o obecnym stanie gry dowiadywało się z recek dodatków.
Opublikowano 29 stycznia29 sty Liczę w tym roku na tekst o 10 leciu No Man's Sky i tego jakie zmiany ta gra przeszła.
Opublikowano 30 stycznia30 sty Nie ma recenzji Code Violet (ze znaczkiem "dla koneserów brązu"). Nie dali czy za miesiąc dopiero?
Opublikowano 30 stycznia30 sty 3 godziny temu, PiotrekP napisał(a):Nie ma recenzji Code Violet (ze znaczkiem "dla koneserów brązu"). Nie dali czy za miesiąc dopiero?Może brąz się wyczerpał w innych recenzjach
Opublikowano 31 stycznia31 sty 23 godziny temu, PiotrekP napisał(a):Nie ma recenzji Code Violet (ze znaczkiem "dla koneserów brązu"). Nie dali czy za miesiąc dopiero?Studio / wydawca nie raczył dać kodów , biorąc pod uwagę to co widać na rozgrywce - może i lepiej?
Opublikowano środa o 13:362 dni Autor 8 minut temu, Grześ napisał(a):@Perez Kiedy można spodziewać się pdfa?15-16 będzie online.
Opublikowano środa o 14:102 dni Autor 9 minut temu, MichAelis napisał(a):Szybciej inpost niz pdf No co będziemy cyfrę promować ;) Tylko papier! Numer już online w sklepie, prenumeraty się generują.
Opublikowano środa o 15:581 dzień Niezła reklama na 1 stronie, akurat słuchałem Zeusa w tle.Przy okazji można się z niej dowiedzieć że:SpoilerPerez biega :)
Opublikowano środa o 17:591 dzień W PDFach od dawna nie wyświetla się konsolometr Xboxa. W druku jest ok.
Opublikowano środa o 19:531 dzień @Konsolite zauważyłem, że czasami twoje recki z pe nie pokrywają się z reckami z pograduszek. W Pograduszkach tak zjechałeś MIO, że straszne gówno ogólnie i nie polecasz, a tu w PE sympatyczne 7/10. I weź tu człowieku bądż mądry i się zdecyduj, czy chcesz kupić tę grę ;pNa szczęście z 2xko jesteś konsekwentny i chwalisz wszędzie, dlatego chętnie przetestuję. Zwłaszcza, że w ostatnich latach trochę wypadłem z bijatyk i szukałem czegoś z niskim progiem wejścia.
Opublikowano środa o 21:211 dzień Godzinę temu, Pix napisał(a):@Konsolite zauważyłem, że czasami twoje recki z pe nie pokrywają się z reckami z pograduszek.W Pograduszkach tak zjechałeś MIO, że straszne gówno ogólnie i nie polecasz, a tu w PE sympatyczne 7/10. I weź tu człowieku bądż mądry i się zdecyduj, czy chcesz kupić tę grę ;pNa szczęście z 2xko jesteś konsekwentny i chwalisz wszędzie, dlatego chętnie przetestuję. Zwłaszcza, że w ostatnich latach trochę wypadłem z bijatyk i szukałem czegoś z niskim progiem wejścia.MIO super gra, co z nią nie tak?
Opublikowano wczoraj o 06:17 1 dzień Autor Lutowy PSX Extreme od dzisiaj w sprzedaży :) prenumeraty pocztowe i InPost rozesłanewydanie dla Patronów wysłanee-wydanie dostępne
Opublikowano wczoraj o 09:54 1 dzień Ten ranking stu najlepszych gier na 2026 rok to takie lanie wody (w poprzednim numerze było to samo i rok temu w sumie też, no dajcie spokój). Nie ciekawiej byłoby zrobić listę o połowę mniejszą i rozpisać się bardziej o tych największych? Dlaczego nie podajecie daty premiery przy tytułach, które taką otrzymały? Człowiek przegląda listę, czyta notkę i gdzieś tam nawet zaczyna się interesować, kiedy to wychodzi, no ale nie ma nigdzie takiej informacji.
Opublikowano wczoraj o 10:06 1 dzień aż 6 stron o Somie, którą obecnie ogrywam, yummy. Oczywiście nawet nawet tam nie zaglądam póki nie skończę.
Opublikowano wczoraj o 10:14 1 dzień No przy tej liście oczekiwanych gier to się trochę uśmiałem. Piszecie na początku, że wrzucacie do niej tylko pewniaki i żadnych wirtualnych cudów, a potem znajduję takie perełki jak Kingdom Hearts 4, Judas czy OD, gdzie absolutnie nic nie wskazuje na premierę tych gier w 2026. Trzeba było skrócić do 50 i dać prawdziwe pewniaki.
Opublikowano wczoraj o 10:37 1 dzień Obie listy (top 100 i 100 zapowiedzi) powinny być mocno obcięte i wrzucone w jeden numer (najlepiej lutowy). Top 100 ze stycznia zajęło 18 stron a o wiele lepiej by wyglądał częściowy powrót do starej formuły (jak np. w numerze 42). 2 strony z grami podzielonymi na gatunki z wyróżnieniem dla najlepszej gry z danej kategorii, 8 stron na top 10 redaktorów i 4 strony na top 20 już bez podziału na gatunki. Zostają 4 strony na wrzucenie powiedzmy top 50 zapowiedzi które faktycznie mają datę premiery na ten rok.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Autor 3 godziny temu, MYSZa7 napisał(a):Fajny ten papier, nie zmieniajcie go przez jakiś czas, proszę.My papieru w miesięczniku nie zmieniamy :) Jeśli są jakiekolwiek różnice to już chyba jedynie kwestia danej partii, którą drukarnia zamawia. Natomiast parametry etc. są niezmienne, bo to też jest część stałej umowy, stąd nie ma opcji typu "a to na ten miesiąc damy taki, a potem taki, a za 3 miesiące to w ogóle jeszcze inny".
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Też miałem wrażenie, że papier tym razem inaczej pachnie, ale może mi się trafił egzemplarz z najświeższej partii. Teraz jak porównałem zapach z poprzednimi numerami - jest taki sam.Generalnie sam numer BARDZO na plus. Jeżeli chodzi o playtest RE, felietony i szeroko rozumianą publicystykę - to naprawdę mocne rozpoczęcie roku. Poprzedni numer trochę za szybko odrzuciłem, ale już tak mam - wszelkiego rodzaju TOPki na kilkanaście stron mało mnie interesują. Przesyłka dotarła w dniu pojawienia się gazet w kioskach, także tym bardziej jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy.Wielki plus za fajną okładkę i tutaj tendencja jest naprawdę zwyżkowa. A HIV znowu narzeka na wysychające źródełko, więc w tym temacie wszystko jak najbardziej w normie.Poziom czasopisma ogólnie jest już bardzo pro i odkąd @Perez przejąłeś stery, nawet moja żona czasem czyta niektóre artykuły!PS: Ładnie nam już odbiło, skoro wąchamy gazetki na starość.[EDIT]: Aha, jeszcze @Nemesis - dzięki wielkie za świetny artykuł o Raccoon City. Oj jak żeś mnie teraz zaimponował! Tyle dobra na tych trzech (w sumie czterech) stronach, że nabrałem apetytu na książkę o RE. Oby z Twoim udziałem! Edytowane 2 godziny temu2 godz. przez TomciooPL
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.